Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i pieknie.

Opublikowano

Bedzie grubo

Opublikowano

No to czekamy teraz na wiosnę:)

Opublikowano

Matko Bosko…. :) ale cena tych wtrysków. ! no to się czarnula zadomowi w kielcach :)

mówiłem kup 2.0TFSI :) było by taniej a równie efektownie :)

Opublikowano
  • Autor

Matko Bosko…. :) ale cena tych wtrysków. ! no to się czarnula zadomowi w kielcach :)

mówiłem kup 2.0TFSI :) było by taniej a równie efektownie :)

W zyciu 2.0 nie pojedzie tak jak 3.0tdi :-D
Opublikowano

Znając kolegę to nie koniecznie zagości . Jak sie trafi okazja to sprzeda i kupi cos innego .

Opublikowano
  • Autor

Znając kolegę to nie koniecznie zagości . Jak sie trafi okazja to sprzeda i kupi cos innego .

Nie po takich inwestycjach niestety a wątpie żebym sprzedał ją za około 47-48tys zł.

Opublikowano

Matko Bosko…. :) ale cena tych wtrysków. ! no to się czarnula zadomowi w kielcach :)

mówiłem kup 2.0TFSI :) było by taniej a równie efektownie :)

W zyciu 2.0 nie pojedzie tak jak 3.0tdi :-D

Jak władujesz tyle kasy co Ty w 3.0tdi to pojedzie nawet lepiej :decayed:

Opublikowano

Tylko zaoszczedi na dolewaniu oleju i paliwa co najmniej o 25%

Opublikowano

Ja nie dolewam oleju. paliwa owszem :)

Opublikowano

Ewenemen, a głowica nie zapycha sie nagarem jak to w tFSI?

Edytowane przez bosniak_sg

Opublikowano

Ja też nie dolewam. Nie chce robić syfu koledze w temacie, ale masz chyba jakiś uraz.. Może Cie benzyna objechała.. 3.0TDI fajny silnik, ale niestety ma trochę wiecej wad, ale jak władujesz 10tys to na 100-150tys km masz spokój. Sam się przymierzalem do 3.0tdi.

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

Opublikowano

Nie objechała, sam wole benzyne, ale nie ma juz porównywalnych mocą do diesli a bezawaryjnych benzyn wiec po co? No chyba że wolnossące, ale te juz pala jak smoki, a z koncernu vw/audi benzyna to prawie dramat.

Opublikowano
  • Autor

Ja też nie dolewam. Nie chce robić syfu koledze w temacie, ale masz chyba jakiś uraz.. Może Cie benzyna objechała.. 3.0TDI fajny silnik, ale niestety ma trochę wiecej wad, ale jak władujesz 10tys to na 100-150tys km masz spokój. Sam się przymierzalem do 3.0tdi.

Sent from my Lumia 820 using Tapatalk

10tys to połowa. Wlozylem pod maske już 15tys w 2 miesiące i już zbieram 3tys na nowe turbo.
Opublikowano

No jak sie tak trafi na taki egzemplarz no to sorry "taki mamy klimat"

Opublikowano

zbieram 3tys na nowe turbo.

nie myslales o hybrydzie? z tego co widzialem, to chcesz pozniej stroic itp.

IMO lepiej zaplacic 2200zl. za dobra hybryde i fruwac :)

http://www.rotortech.eu/turbosprezarki-hybrydowe/

Opublikowano
  • Autor

No jak sie tak trafi na taki egzemplarz no to sorry "taki mamy klimat"

Sorki ale 200tys to przebieg gdzie trzeba sie przygotowac na wydatki. Wszystko sie zuzywa. Poza tym dalem za auta 30tys a nie 40tys więc liczylem sie z dokładką. Wolalem zrobic tak bo przynajmniej wiem co i jak mam zrobione

zbieram 3tys na nowe turbo.

nie myslales o hybrydzie? z tego co widzialem, to chcesz pozniej stroic itp.

IMO lepiej zaplacic 2200zl. za dobra hybryde i fruwac :)

http://www.rotortech.eu/turbosprezarki-hybrydowe/

No tak tylko że ja i tak nie wykorzystam możliwości hybrydy. Skrzynia mnie blokuje
Opublikowano

No to tak trochę jak ja kupilem swoja w styczniu 2014 z przebiegiem 198 tys po ostatnim przeglądzie w Aso w czerwcu 2013 przy przebiegu 185 tys tylko ze za 24 i dolozylem 11 żeby wiedzieć co i jak mam zrobione.

Opublikowano

No jak sie tak trafi na taki egzemplarz no to sorry "taki mamy klimat"

Sorki ale 200tys to przebieg gdzie trzeba sie przygotowac na wydatki. Wszystko sie zuzywa. Poza tym dalem za auta 30tys a nie 40tys więc liczylem sie z dokładką. Wolalem zrobic tak bo przynajmniej wiem co i jak mam zrobione

zbieram 3tys na nowe turbo.

nie myslales o hybrydzie? z tego co widzialem, to chcesz pozniej stroic itp.

IMO lepiej zaplacic 2200zl. za dobra hybryde i fruwac :)

http://www.rotortech.eu/turbosprezarki-hybrydowe/

No tak tylko że ja i tak nie wykorzystam możliwości hybrydy. Skrzynia mnie blokuje

przeciez masz Tipa z tego co kojarze, wiec dlaczego nie ? :)

u mnie troche gorzej, bo mam manuala, wiec dwumas dostaje po tylku przy wiekszym niutonie.

Opublikowano
  • Autor

No jak sie tak trafi na taki egzemplarz no to sorry "taki mamy klimat"

Sorki ale 200tys to przebieg gdzie trzeba sie przygotowac na wydatki. Wszystko sie zuzywa. Poza tym dalem za auta 30tys a nie 40tys więc liczylem sie z dokładką. Wolalem zrobic tak bo przynajmniej wiem co i jak mam zrobione

zbieram 3tys na nowe turbo.

nie myslales o hybrydzie? z tego co widzialem, to chcesz pozniej stroic itp.

IMO lepiej zaplacic 2200zl. za dobra hybryde i fruwac :)

http://www.rotortech.eu/turbosprezarki-hybrydowe/

No tak tylko że ja i tak nie wykorzystam możliwości hybrydy. Skrzynia mnie blokuje

przeciez masz Tipa z tego co kojarze, wiec dlaczego nie ? :)

u mnie troche gorzej, bo mam manuala, wiec dwumas dostaje po tylku przy wiekszym niutonie.

No Tip z tego co wiem to max 600Nm wytrzyma.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.