Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny Sline 3.0 śmierdziuch


Stano

Rekomendowane odpowiedzi

Wiedziałem jak jechałem na jazdę próbna że to napewno nie seria bo zapier..... aż miło :D gratuluję furki jeszcze raz :)

Ogladałes do zakupu? Czemu nie kupiles?

Wrócilem własnie z trasy do niemiec. 2400km zrobione bez problemu. Średnie spalanie 10l. Predkości od 130 do 220 takze różne. Większość tempomat 150km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz to sprawdzałem po vinie i nic nie było robione Jeszcze ( wtryski, rozrząd, kolektory) a jak wiadomo przy odrobinie pecha można Dołożyć do interesu i 12 tyś, w dodatku niepokoilo mnie to że po vinie nie ma czarnego sufitu i pakietu s-line ( który jest i tak niepełny) wiem wiem, pewnie ktoś Dołożył :) ale skoro nic o tym nie było wiadomo to można mieć różne przypuszczenia, pozatym auto w bdb stanie, jedzie się jak nowym cichutko, jest moc, prezentuje się też super, co by niebylo pomimo tych rzeczy tak na dłuższą metę żałuję że jej nie wziąłem a byłem o krok tylko mojej b6 nie wzięli, a później zaczęły się niepewności i opuściłem temat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz to sprawdzałem po vinie i nic nie było robione Jeszcze ( wtryski, rozrząd, kolektory) a jak wiadomo przy odrobinie pecha można Dołożyć do interesu i 12 tyś, w dodatku niepokoilo mnie to że po vinie nie ma czarnego sufitu i pakietu s-line ( który jest i tak niepełny) wiem wiem, pewnie ktoś Dołożył :) ale skoro nic o tym nie było wiadomo to można mieć różne przypuszczenia, pozatym auto w bdb stanie, jedzie się jak nowym cichutko, jest moc, prezentuje się też super, co by niebylo pomimo tych rzeczy tak na dłuższą metę żałuję że jej nie wziąłem a byłem o krok tylko mojej b6 nie wzięli, a później zaczęły się niepewności i opuściłem temat....

Masz gdzieś tą historię serwisową? Klapy ogarnąłem, rozrządu nie słychać, a wtryski podają jak trzeba. Chyba dwumasa będzie do zrobienia bo drgania czuć w aucie na postoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bo nie wydrukował mi znajomy, z tego co mam logi w SMS od sprzedającego to wtryski już pierwszej świeżości nie były właśnie ( nie mowię o korekcjach) a w tipie dwumasy niema, ale jak go oglądalem w wakacje to nie drgalo nic, sprawdź grupy 72-77 i poczytaj na forum jakie są widełki a ile masz ;) z drugiej strony albo kupuje się egzemplarz zadbany z małym Przebiegiem i nic nie rusZane, albo ponad 300 kkm i wszystko zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bo nie wydrukował mi znajomy, z tego co mam logi w SMS od sprzedającego to wtryski już pierwszej świeżości nie były właśnie ( nie mowię o korekcjach) a w tipie dwumasy niema, ale jak go oglądalem w wakacje to nie drgalo nic, sprawdź grupy 72-77 i poczytaj na forum jakie są widełki a ile masz ;) z drugiej strony albo kupuje się egzemplarz zadbany z małym Przebiegiem i nic nie rusZane, albo ponad 300 kkm i wszystko zrobione :)

Kurde to może przez wtryski odczówalne są drgania hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się z tym do dobrego specjalisty, podobno w 100 % da się to ocenić dopiero po wyjęciu wtryskow i sprawdzeniu na maszynie, jednak auto ma już 200 tyś ;) wtryski w intercarsie po dobrych rabatach wychodzą około 5500 za kpl. W razie czego warto rozważyć wymianę zanim wytopi dziurę w tłoku, bo naprawdę szkoda silnika, ale nie ma co gdybać odezwij się do kogoś kto dobrze ogarnia 3 litrowe motory ( np Patrox) ja z nim rozmawiałem jak chciałem kupić 3.0 to Powiedział mi że jeśli to auto ma 200 Przejechane Bez wymiany to mnie to nie ominie, czy za miesiąc czy za rok ale to pewne jak śmierć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej udać się z tym do dobrego specjalisty, podobno w 100 % da się to ocenić dopiero po wyjęciu wtryskow i sprawdzeniu na maszynie, jednak auto ma już 200 tyś ;) wtryski w intercarsie po dobrych rabatach wychodzą około 5500 za kpl. W razie czego warto rozważyć wymianę zanim wytopi dziurę w tłoku, bo naprawdę szkoda silnika, ale nie ma co gdybać odezwij się do kogoś kto dobrze ogarnia 3 litrowe motory ( np Patrox) ja z nim rozmawiałem jak chciałem kupić 3.0 to Powiedział mi że jeśli to auto ma 200 Przejechane Bez wymiany to mnie to nie ominie, czy za miesiąc czy za rok ale to pewne jak śmierć :)

Ogarne to. Pewnie pojadą do Nadarzyna na wymiane końcówek na wydajniejsze bo korekte programu będe robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko że tip Wytrzymuje do 600 nm a potem lubi ukrecic wałek ;) ale co by nie było Też wolę tip niż manual ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj tylko że tip Wytrzymuje do 600 nm a potem lubi ukrecic wałek ;) ale co by nie było Też wolę tip niż manual ;)

Wiem. Niutem sie zjedzie do max 580 a PS podciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pewnie pojadą do Nadarzyna na wymiane końcówek na wydajniejsze bo korekte programu będe robił.

Z tego co mi sie wydaje nie da sie regenerowac wymieniac koncowek wtryskow w BKN jak sie koncza to tylko wymiana na nowe, seryjne do 300koni daja rade. Zobacz jakie masz zamontowane z jaka koncowka i niech sprawdza na stole, bylo wiele przypadkow ze na kompie parametry byly ok po wyjeciu okazywalo sie ze do wymiany. Autko fajne, bezwaryjnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Niemcy zafundowały Mi tarcze antyfotoradarową :D

60be5d8b31678669med.jpg

I utrzymuje się do dzisiaj więc nie ruszam :)

e4675dd540b9d995med.jpg

Podjechałem na garaż troszkę rozgrzać Moją zabawkę

f54a4586ce38de78med.jpg

Więc przy okazji założyłem nowo zakupione gumowe dywaniki Petex`a

514c3f163b6c00d7med.jpg

9181e9dde24c762emed.jpg

0ac6710559b0fbbemed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to ten kolor :wink: .
Przydało by się jej wydechy zmienić na jakieś carbonowe akrapy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem, że to ten kolor :wink: .

Przydało by się jej wydechy zmienić na jakieś carbonowe akrapy :decayed:

Będą czarne od MG Motorsport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skóra w aucie do czyszczenia i nawilżenia dobrym środkiem, bo się strasznie foteliki świeca . Motorek za***isty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I skóra w aucie do czyszczenia i nawilżenia dobrym środkiem, bo się strasznie foteliki świeca . Motorek za***isty

Ma już gliptona do skór tylko pogody brak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak,zrobiłeś klapki u Ściubisa? jaki koszt i czas operacji?

Zrobione. Chyba 500 lub 600 zł. Usunięte w 1 dzień programowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...