Emulator zmieniarki czy wymiana radia.

zarzykzgr

Witam. Od ponad miesiąca jestem posiadaczem Audi B6 q. Jest w nim zamontowane fabryczne radio Chorus.

Zastanawiam się nad kupnem emulatora zmieniarki cd lub wymianą radia.

Które rozwiązanie jest lepsze.

Jak kupię radio to nie będzie się komponować za bardzo z wnętrzem. Nie wiem czy dzięki zaślepce będzie to jakoś wyglądać no i nie wiem czy będzie wyświetlać informacje w FIS. Z kolei emulator w połączeniu z fabrycznym radiem raczej nie zapewni zbyt dobrego dźwięku. Czy się mylę?

czy będzie wyświetlać informacje w FIS

Nie

Wielu i w tym ja nie widzę żadnej różnicy w dźwięku.

Zawsze możesz kupić droższy emulator, który pokaże tagi utworów na FIS.

To dla mnie jakaś nowość nie słyszałem o takim emulatorze, zwłaszcza że nawet fabryczna zmieniarka w b6 i b7 nie miała takiej funkcjonalności.

Zawsze możesz kupić droższy emulator, który pokaże tagi utworów na FIS.

Serio. Poczytaj o Densionie z CANGateway. Użytkownik jarko_ns chyba taki ma i na FIS na działa, jednak na radiu nie. Wszystko rozchodzi się o tagi ID3.

A to może i taki jest, czyli to info do fis leci po can do FIS bo do radia to raczej by nie mogło przynajmniej poprzez złącze zmieniarki.

Pytanie do właścicieli zmieniarki Yatour. Czy pliki w folderach trzeba poprzedzić numerowaniem 01, 02 itd.? Czy nie odczyta nam ich inaczej?

Edytowane przez Fugi

Musisz mieć 6 katalogów: CD01, CD02 ... CD06 i tam wrzucasz pliki z jaką nazwą chcesz.

Dzięki.

Witaj,

Ciekawy wybór emulatorów zmieniarek ma hadron: http://sklephadron.pl/62-zmieniarki-mp3

Do radia concert fajny jest H107 car media player.

B. estetyczna, malutka (b. mało miejsca w schowku zajmuje, można ją przyczepić pionowo np. do lewego boku schowka na mocniejsze taśmy rzep)

Jakość wykonania bdb.

Odbiór b. czysty. Ma sporo funkcji np. pamięta utwory po wyłączeniu.

Ma wbudowany czytnik kart SD, wejście USB, AUX i IPOD (z ładowaniem)

Jedyna uciążliwość to konieczność utworzenia na nośniku katalogów np. CD01, CD02 itp.,

Pozdrawiam!

Dzięki.

Witaj,

Do radia concert fajny jest H107 car media player.

Jakość wykonania bdb.

Odbiór b. czysty. Ma sporo funkcji np. pamięta utwory po wyłączeniu.

Ma wbudowany czytnik kart SD, wejście USB, AUX i IPOD (z ładowaniem)

Pozdrawiam!

Dzięki za odp ale już mi doszedł Yatour... Nie wyciągałem jeszcze radia(concert2)jutro chciałem podłączać zmieniarkę, ale chyba będzie jeszcze potrzebny adapter z iso 20 pin na 3xmini iso?heh bo pewnie do radia wchodzi wtyczka 20pin która się nie rozdziela

Chodzi mi o coś takiego:

No tak właśnie myślałem. Mam nadzieję , że dostane go jutro w sklepie od ręki.

Edytowane przez Fugi

a mam pytanie da rady zachowac zmieniarke np na 2 plyty i na 4 na tym adaptzerze bo chce zakupic

Zastanawiam się nad kupnem emulatora zmieniarki cd lub wymianą radia.

Które rozwiązanie jest lepsze.

Może przyda Ci się mój poradnik: http://www.kreatywnezycie.pl/jak-zamontowac-emulator-zmieniarki-w-audi-a4-b6/#

Ja polecam emulator. Super się sprawdza!