Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opinie o skórzanej tapicerce


keicam217

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie czy woli się tapicerkę skórzaną czy szmacianą jest trochę jak pytanie czy woli się niskie zawieszenie czy wysokie, albo kupić B5 czy B6...

Podejrzewam że 95% wolało by mieć skóry ale wiadomo że jest to jakiś koszt, zwłaszcza jeśli ma to jakoś wyglądać, bo większość jest niestety powycierana/popękana.

Jeden woli żeby auto lepiej się prezentowało i już przeboleje to że trochę parzy latem czy chłodno zimą, a znowu drugiemu nie zależy na tym jak to wygląda i będzie jeździł z pokrowcami...

Ja tam osobiście gdybym miał wybierać to w 100% stawiam na skóry, i pewnie kiedyś założę ale jak fundusze pozwolą.

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem skórę i mam przedni fotel elektryczny a chce manuala czarny fotel kierowcy stan bdb chętnie zamienie na manuala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba autor tematu ma zbyt dużo wolnego czasu, gdyby skóra nie była lepsza nie była by w dodatkowym wyposażeniu, w audi jej nie mam, ale we wcześniejszym samochodzie miałem i brakuje mi tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

2 miesiące temu nabyłem Audi A4 B5 w kórach i bardzo mi się podoba takie wnetrze. Poza tym uwazam, że tak samo jak i skóry, welur czy jaki kolwiek inny materiał ma swoje wady i zalety. Kwestia gustu.

Mam jednak pytanie: Czym konserwujecie, macie jakieś dobre 'kosmetyki" nie za jakąś szaleńczą cenę?

pozdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzedni mój samochód posiadał skórzane siedzenia,według mnie więcej wad jak zalet.wiadomo jak się coś wyleje jest łatwe do usunięcia ale jak przychodziła temperatura powyżej 30 stopni była masakra.fakt wygląda ładnie ale stwierdziłem że nigdy więcej nie kupie samochodu ze skórami

wiadomo każdy ma swój gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...