Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 b8] mój czerwonowóz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Heja;)

To jest już mój kolejny model Audi. Tym razem pochwalę się moim czerwonym wozem, w końcu udało mnie się trafić w mój wymarzony kolor...

Było a3, było a4 b7 i znów jest A4...

Rok produkcji 2008 prawie 9 :decayed:

Auto ma przehulane 219 tysiaków

kupione od prywatnej osoby

silnik 2.0 TDI CAGA 143 KM

serwisowany do samego końca,

Niestety nie mam szczęścia do bogatego wyposażenia, tak samo jest i tym razem...

Z ważniejszych rzeczy to:

-Grzane stołki

-PDC tył

-tempomat

-i dla mnie najważniejsze, skrzynia 6 biegów

-Klima jednostrefowa

-radio concert

-sport pakiet( tak mówili, ale nie wiem co on daje do wyposażenia?) :decayed:

- lewarek od eski

-kiero skóra pikowana bez multi ale z zaślepkami :rolleyes:

-koła 17" i chyba tak zostanie bo sądecki drogi... :facepalm:

i chyba najpiękniejszy kolor w jakim widziałem B8 :banan:

Doświetlanie zakrętów- zrobione

Test wskazówek zegarów- zrobione

Graficzne PDC tył- zrobione

- fotochromu- zrobione

-c/l home- zrobione

multifunkcja- zrobione

a tak oto wygląda:)

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

Co chciałbym zmienić??

wszystko zależy od funduszu- brakuje mi fotochromu i to dla mnie teraz najważniejsze, czekam na kabelek od naszego kolegi więc pewnie z to co się da, to uruchomię :)

Bixy z przodu by się z przydały:) Może kiedyś MMI... zobaczymy :decayed:

Na razie tylko parę zdjęć, na pewno pojadę gdzieś na sesję, tylko na pogodę czekam :D

A tak wyglada po małych modyfikacjach:D

11090940_855696991171408_340363205754822

11742793_875041772570263_348715270769336

Edytowane przez bajcy

Opublikowano

Genialny kolor, zazdroszczę. :slina:

Pakuj bixy, grill czarny z rs'a i na lato koło 20" i będzie szatan. :thumbup1:

Opublikowano

Gratulacje fury. Kolor super.

Opublikowano

Super auto, lakier po korekcie ? Bo wygląda na bardzo zadbany.

Opublikowano
  • Autor

Super auto, lakier po korekcie ? Bo wygląda na bardzo zadbany.

Wygląda na oryginalny i tak też pokazywało przy mierzeniu. a Czy poprzedni właściciel coś z nim robił.. tego nie wiem. Ogólnie auto jest bardzo zadbane. Postaram się pokazać środek, jak porobię foty.

Jedynie wymieniany był z przodu zderzak- tyle przynajmniej mi wiadomo.

Opublikowano

Super auto, lakier po korekcie ? Bo wygląda na bardzo zadbany.

Wygląda na oryginalny i tak też pokazywało przy mierzeniu. a Czy poprzedni właściciel coś z nim robił.. tego nie wiem. Ogólnie auto jest bardzo zadbane. Postaram się pokazać środek, jak porobię foty.

Jedynie wymieniany był z przodu zderzak- tyle przynajmniej mi wiadomo.

Hehe nie chodziło mi o to czy malowany był, tylko czy może jakieś zabiegi detailerskie były wykonywane[emoji3]

Opublikowano
  • Autor

Super auto, lakier po korekcie ? Bo wygląda na bardzo zadbany.

Wygląda na oryginalny i tak też pokazywało przy mierzeniu. a Czy poprzedni właściciel coś z nim robił.. tego nie wiem. Ogólnie auto jest bardzo zadbane. Postaram się pokazać środek, jak porobię foty.

Jedynie wymieniany był z przodu zderzak- tyle przynajmniej mi wiadomo.

Hehe nie chodziło mi o to czy malowany był, tylko czy może jakieś zabiegi detailerskie były wykonywane[emoji3]

Ja nic nie robiłem, tylko ją umyłem :decayed:

Opublikowano

kolor ładniusi

ubieraj tego golasa bo aż wstyd :wink:

bezawaryjności

Opublikowano

gratulacje autka. faktycznie lakier ładnie się prezentuje. jak Ci afroo podpowiada też bym poszedł w czarny grill i koło minimum 19". nie bój się rozmiaru a auto nabiera wyglądu :wink:

powodzenia w modach :naughty:

Opublikowano

kolor zabójczyy :)

Opublikowano

kolor mega

ładuj bixy, gril, progi,felgi minimum19" i bedzie kox :thumbup1:

Opublikowano

Perełka wojtsena powinna być wzorem:p

Gratulacje!:)

Opublikowano
  • Autor

Mam ogromną prośbę:)

mógłby mi ktoś sprawdzić w jakim stanie jest ten zderzak gdyby ktoś był w okolicy?

http://allegro.pl/audi-a4-b8-08r-zderzak-przod-przedni-8k0-i4818238243.html

kolor by mi pasił, więc nie trzeba by było malować:)

Opublikowano

przecież widać na zdjęciu, że jest porysowany i trzeba malować. poza tym nie lepiej kupić od razu S-line?

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Kolor miazga.Na wielki plus zawiecha.Gratki fury i bezawaryjności :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kolor miazga.Na wielki plus zawiecha.Gratki fury i bezawaryjności :wink:

a to nie jest zwykła zawiecha? :decayed: bo ja o niczym nie wiem

Edytowane przez bajcy

Opublikowano

:git:

Opublikowano
  • Autor

coś ze środka, na razie tylko tyle...

5.jpg

50.jpg

Opublikowano

:thumbup1:

Opublikowano

Kolor miazga.Na wielki plus zawiecha.Gratki fury i bezawaryjności :wink:

a to nie jest zwykła zawiecha? :decayed: bo ja o niczym nie wiem

No mi się wydaje że nie jest zwykła na zwykłej wyżej by było ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.