Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.8] a to moja B5-tka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wygląda jak wygląda ;) lubelacy ją znają :)

w planach pakiecik RS i niższa zawiecha :diabelek:

IMG_5248.jpg IMG_5246.jpg

IMG_5251.jpg IMG_5252.jpg

Opublikowano

ładna ta twoja B5-tka

Opublikowano

calkiem ladna :)

PS. Kolego zwroc wieksza uwage na 2 ptk regulaminu (juz poprawilem)

Opublikowano

no fajna, chociaż mi się podobają ringi na grillu... ;)

A to błotko to sticker ? :610:

Opublikowano
  • Autor
no fajna, chociaż mi się podobają ringi na grillu...

A to błotko to sticker ?

dzięki za opinię i widzę, że szczegółowo fotki obejrzałeś :053: :053:

Murzyn napisał:

cytat:

calkiem ladna

PS. Kolego zwroc wieksza uwage na 2 ptk regulaminu (juz poprawilem)

dzięki za poprawienie nazwy tematu ;)

co forum to obyczaj :) tu się dopiero uczę :(

i mam nadzieję że nie jesteście elektryczni ;)

(choć na 6 postów dwa upomnienia to chyba dużo :diabelek: ale będę się starał :564: )

Opublikowano

no ładnie... :) tylko przod bym nieco zmodyfikowal :P

Opublikowano
  • Autor

szewczenko7

cytat:

no ładnie... tylko przod bym nieco zmodyfikowal

czy o to ci chodziło ?? :053:

a43.jpg

:053: :053: :053:

Opublikowano

Witam kolege z Lublina ;)

Opublikowano
  • Autor
Witam kolege z Lublina

dzięki za powitanie :) pięknego masz tego S line`a ;)

Opublikowano

ciemne audice zawsze ładnie się prezentują :a4fan:

Opublikowano
szewczenko7

cytat:

no ładnie... tylko przod bym nieco zmodyfikowal

czy o to ci chodziło ?? :053:

Obrazek

:053: :053: :053:

Dla mnie bomba :!: :!: :!: :diabel:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

noooo ladna Agrab ladna;)...widzialem i ocenilem hyhy... :a4fan:

Opublikowano
czy o to ci chodziło ?? :053:

Nie moj styl :lol: heheh...chodzilo mi o modyfikacje w nieco innym stylu a konkretnie lampy soczewki i grill o niebo ladniejszy np. po 2 lifcie :twisted:

Opublikowano

agrab stac cie na więcej :lol::lol::lol:

:audi::quattro::a4fan:

Opublikowano

Mnie sie podoba. :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
agrab stac cie na więcej

nie podpuszczaj :lol::lol:

Opublikowano

agrab nie podpuszczam ale sie postaraj :lol::lol::lol:

:quattro::audi::a4fan:

Opublikowano
  • Autor
agrab nie podpuszczam ale sie postaraj

no może coś tam się na wiosnę więcej wykmini :wink:

ale rewelacji nie obiecuję :biggrin:

...bardziej jestem nastawiony na sprzedaż klientom niż zakładanie u siebie :cool:

[ Dodano: 14-02-2007, 22:17 ]

To pisałem w pierwszym poście tego tematu :biggrin:

cytat:

<< wygląda jak wygląda ;) lubelacy ją znają :)

w planach pakiecik RS i niższa zawiecha :diabelek: >>

foty które wkleiłem niestety są już troszkę nieaktualne :redface:

(przy okazji zrobię nowe) :wink:

a jeśli chodzi o te RS-owe plany to też ulegną zmianie :rolleyes:

Prezes szykuje mi na wiosnę ciekawszy pakiecik :a4fan:

na razie się nie chwalę bo plany planami a życie życiem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.