Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Swap z 1.9 TDI na 2.7 Biturbo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dźwięk jest cudo :) weź tu nie dociskaj gazu :D

Opublikowano
  • Autor

Porządek musi być ostatnie 3 dni i dwie noce dlubalisny razem xd co do kosztów zależą od tego co kto chce itd ;)

Dziękuję ;)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

GARTULACJE!!

Nawet nie wiesz jak ci zazdroszczę hee

Opublikowano
  • Autor

Doszedł jeszcze gwint st od sidmotorsport.pl teraz jest cudo xd

Opublikowano

No to pochwal się Krystian jak auto teraz się prezentuje ;)

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Agresywnie

Opublikowano
  • Autor

Jeżdżę nisko zgarniam wszystko xd

Opublikowano

No w porównaniu do tego co było to rzeczywiście rewelacja :naughty: Ale nie myślałeś, żeby jeszcze trochę tył obniżyć? Jak wrażenia po przesiadce na gwint?

Opublikowano
  • Autor

Tył jest na max xd szczerze? Ten st jest w uj lepszy niż bilstein b8 nie dobija nie ma piłeczki super wybiera polecam z ręką na sercu ;)

Opublikowano

To może tylko na fotce wygląda jakby stał wyżej niż z przodu :decayed: kurcze no to dałeś mi teraz do myślenia. W życiu nie miałem styczności z dobrym gwintem a zraziłem się do niego przez te wszystkie VW z Ta-Technixami co są sztywne jak beton i skaczą jak piłeczki na żwirze :facepalm: Dobra koniec OT :P

Opublikowano
  • Autor

Bo to podłoże jest nie równe xd ale uważam zmianę na +

Aaa i bixenon jeszcze doszedł xd

Opublikowano

No to teraz front musi być dopiero agresywny :wink: Pakowałeś soczewkę z B8?

Opublikowano
  • Autor

Tak z b8 i różnica jest kolosalna ;)

Mam też kiere z a7 fabrycznie nowa oddam za dobrą cenę xd

Opublikowano

Mówiłem Ci, że to mod warty przemyślenia. Sam odkąd mam bixy na soczewce z B8 to w każdym innym aucie marudzę, że nic nie widać po zmroku :P


Panowie a jak to jest ze SWAP-em 2.7 BiT do B7? Konstrukcyjnie pewnie nie ma problemu ale jak z elektryką?

Opublikowano

Moze niektórzy beda nie zadowoleni ale mam pytanie do moderatora który podpiął ten temat: Powiedz mi po jaka cholere podpiąłeś ten temat ??? co takiego jest napisane w tym wątku ze dodałeś go do pierwszej strony działu TECHNICZNEGO podpiętych tematów na której znajdują sie tylko 3 zwykłe tematy i reszta podpiętych ????? Z tego co sie dowiedziałem przez 7 lat na tym forum od podniecania sie furami jest dział MOJE AUDI i wątek który kolega sam założył w tym dziale.

Edytowane przez lukaszooo

Opublikowano
  • Autor

Nie jestem moderatorem ale.. Chętnie podpowiemy wszystko za i przeciw swapowi na 2.7 bt proszę pytać xd może stąd też to miejsce ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Cudo;D możesz ujawnić jaki koszt takiej przeróbki? :D

Edytowane przez Turu

Opublikowano
  • Autor

Jak to mówią od około 5k w górę nie licząc części ;)

Opublikowano

Cudo;D możesz ujawnić jaki koszt takiej przeróbki? :D

Jak nie masz quattro to jest sens ? według mnie nie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.