Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Moj 'golasek'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No może nie całkiem golasek... ubogo... ale jest :) Jak będzie czas, pstryknę więcej fotek.

Silnik: 1.9TDI BKE

Typ: Avant

Wyposażenie:

- pakiet chrom

- pakiet oświetlenie

- Parktronik - tył

- Podgrzewane fotele

- Elektryczne lusterka + 2xszyby

- ESP/ABS

- BiXenony

- Kierownica skórzana/multifunkcyjna

- klimatronik dwustrefowy

- moduł BT

img2032ci7.jpg

Jeszcze parę fotek

img2044pe6.jpg

img2047ti2.jpg

img2048qv9.jpg

img2043qf4.jpg

img2041bt4.jpg

Po wiosennej zmianie kółek

img2227k.jpg

I jeszcze jedno...

img2269.jpg

Majowe ujęcie

img243912obrirfan.jpg

Opublikowano

Czarny, bixenon, super :good: ale jakiś opisik i więcej zdjeć by się przydało :cool1:

Opublikowano

audi... (komentarz adekwatny do opisu i liczby zdjęć) :guma:

Opublikowano

Bardzo ładny "golasek" dorzuć więcej fot :>

Opublikowano

Jeszcze OEMowe oponki :) B7 to B7 :)

Opublikowano

Nie jest znowu taki golas. W porownaniu do niektorych to jest wypas :good:

Tylko motor taki sobie (chociaz wolalbym juz ten + chip niz BLB bodajze).

Opublikowano

bardzo ładne auto do tego piękny kolor pewnie za jakiś czas bedzie wyglądało innaczej...gratuluje.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Rewolucyjnych zmian może i nie będzie, ale... coś napewno się zmieni :).

Miła niespodzianka. Jest bluetooth :). Niestety, ponieważ mam tel. z symbianem, nie przydaje się multifunkcyjność kiery (jeśli chodzi o obsługę tel.)

Opublikowano

Możesz regulować głośność na poziomie zestawu, ja mam Nokię E61, drugi to PDA z WM5 i tam mam zdalny dostęp do SIM.

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Zmiana felunku się na pewno przyda. Koniecznie wrzuć fotki jak będzie się prezentował w tych innowacyjnm jak na :audi: felunku :gwizdanie:

Opublikowano

ja juz nie moge sie doczekac jak wiesiek przyleci na spota na nowych felach :D

jeszcze tylko krotki i konian niech pokaza swoje cacka tutaj

;)

pozatym fajna seria

+ ze zadbana

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Fele założone

20090319293.jpg

Wiem, wiem. Szału nie ma, ale chyba lepiej niż było :)

Opublikowano

dużo lepiej niż było :good: tylko troszku wysoko "stoi" :wink4:

Opublikowano

Zdecydowanie lepiej niż było :naughty:. To 16` czy 17`?

Opublikowano
  • Autor

To są 17". Fakt. Stoi troszkę "wysoko". Taki ciut allroad'zik się zrobił.

Opublikowano

Furka spoko.

Zrobisz małą glebę i będzie dużo lepiej :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

fota w polu wyszła idelanie;) :gwizdanie:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

fota w polu wyszła idelanie;) :gwizdanie:

Popieram. Nadawałaby się na taki klubowy kalendarz :a4fan:!

WiesiuM :oklaski:!

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za słowa uznania , ale prawdę mówiąc, to co z nią zrobiłem wygląda w miarę dobrze na ekranie monitora i to w niewielkiej rozdzielczości. W kalendarzu byłaby nieszczególna (chyba że jakiś fachowiec zająłby się nią). Jeśli spełniałaby wymogi regulaminowe konkursu, nikt nie spojrzałby na nią łaskawym okiem.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Gratki :audi: ! Xenonki są kiera multi to już nie taki golasek :) całkiem fajnie na tej feldze wygląda, no i na prawdę ładne fotki!

pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.