Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik CAGB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tego co się zorientowałem ten silnik występuje w wersji 100KW =135 koni i jest przeznaczony na rynek belgijski.

Czy można jakoś programowo przerobić moc na 143 konie?

Opublikowano

Z tego co się zorientowałem ten silnik występuje w wersji 100KW =135 koni i jest przeznaczony na rynek belgijski.

Czy można jakoś programowo przerobić moc na 143 konie?

Osprzet jest prawie taki sam w silnikach 120 KM 136 KM 143 KM

Robisz program bez problemu na 170-180 KM

Opublikowano
  • Autor

Przy automacie bałbym się ustawiać na 170, raczej chodziło mi o odzyskanie tych 5-6 kucy które Belgowie przycięli.

Opublikowano

Przy automacie bałbym się ustawiać na 170, raczej chodziło mi o odzyskanie tych 5-6 kucy które Belgowie przycięli.

Troche nie ma sensu taka operacja bo w żaden sposób nie odczujesz różnicy w takiej mocy

Opublikowano

Przy automacie bałbym się ustawiać na 170, raczej chodziło mi o odzyskanie tych 5-6 kucy które Belgowie przycięli.

IMHO nic nie przycięli. Pojedź na hamownie to zobaczysz że będzie gift i ok 140-145KM.

Też mam CAGB. Jeździ tak samo jak CAGA.

Katalogowo jest chyba nawet tyle samo Nm

Opublikowano

Przy automacie bałbym się ustawiać na 170, raczej chodziło mi o odzyskanie tych 5-6 kucy które Belgowie przycięli.

IMHO nic nie przycięli. Pojedź na hamownie to zobaczysz że będzie gift i ok 140-145KM.

Też mam CAGB. Jeździ tak samo jak CAGA.

Katalogowo jest chyba nawet tyle samo Nm

Witam,

zastanawiam się nad kupnem A4 2008r właśniez silnikiem CAGB.

Jako że miałem niemiłe doświadczenia z silnikami 2.0TDI w B7 cchiałbym zaczerpnąć informacji na temat w/w silnika.

Czy seria CAG jest wolna od wad? Czy to już CR?

Opublikowano

Przy automacie bałbym się ustawiać na 170, raczej chodziło mi o odzyskanie tych 5-6 kucy które Belgowie przycięli.

IMHO nic nie przycięli. Pojedź na hamownie to zobaczysz że będzie gift i ok 140-145KM.

Też mam CAGB. Jeździ tak samo jak CAGA.

Katalogowo jest chyba nawet tyle samo Nm

Witam,

zastanawiam się nad kupnem A4 2008r właśniez silnikiem CAGB.

Jako że miałem niemiłe doświadczenia z silnikami 2.0TDI w B7 cchiałbym zaczerpnąć informacji na temat w/w silnika.

Czy seria CAG jest wolna od wad? Czy to już CR?

wszystkie b8 to CR - na temat silnika masz wiele info na forum - generalnie nie jest źle z tymi silnikami

Opublikowano

Mam powyższy silnik i mogę porównać do lżejszego Passata ze 143 Kucami PD (fakt pomylka jak kolega niżej pisze 140), którego miałem. Niebo, a ziemia. Moje audi mimo większej masy zbiera się żwawiej. Pierszy bieg mógłby być dłuższy.

Edytowane przez vvalery

Opublikowano

*passat PD miał 140 koni i żeczywiście gorzej to jeździ miałem okazje sprawdzić

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Z tego co się zorientowałem ten silnik występuje w wersji 100KW =135 koni i jest przeznaczony na rynek belgijski.

Czy można jakoś programowo przerobić moc na 143 konie?

Osprzet jest prawie taki sam w silnikach 120 KM 136 KM 143 KM

Robisz program bez problemu na 170-180 KM

Jaki koszt do 170Km2e99fdcedfb9a0ccb4381856435a6fd0.jpg

Z tego co się zorientowałem ten silnik występuje w wersji 100KW =135 koni i jest przeznaczony na rynek belgijski.

Czy można jakoś programowo przerobić moc na 143 konie?

Osprzet jest prawie taki sam w silnikach 120 KM 136 KM 143 KM

Robisz program bez problemu na 170-180 KM

Jaki koszt do 170Km2e99fdcedfb9a0ccb4381856435a6fd0.jpg
Posiadam Audi A4 B8 avant 136km 100KW. 2, 0Tdi. CHCIAŁEM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY WARTO PODKRĘCIĆ DO 170KM I JAKIE KOSZT TAKIEGO PROGRAMU

Warto,różnica odczuwalna .Ja płaciłem jakiś tysiak .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.