Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Q7 MY2015


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin, póki co nie ma czego, nie kupuję auta :wink:

Gratulację będę mógł przyjąć dopiero gdy spłacę ostatnią ratę wykupu leasingu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję jechać nowym SQ7 z potrójnym doładowaniem i aktywnym układem wydechowym. Nawet fajne brzmienie po przełączeniu w tryb Dynamic. Emblematy V8 na błotnikach, przynajmniej wiedziałem z czym mam do czynienia :D Końcówki układu wydechowego, jak w mercach AMG. Pozycja za kierownicą wygodna, maska długa niemalże jak w mustangu. Nagłośnienie B&O za cenę ponad 30 tys. zł gra świetnie, ale nie zrobiło na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia, a sporo to kosztuje. Przednie fotele wygodne, natomiast kanapa z tyłu jest płaska i mało wygodna.

Wnętrze ciemne z wstawkami z carbonu, nie wiem czy to prawdziwy carbon czy nie, ale ładnie to wyglądało.

Podsumowując, czy to w nowym q7/sq7 nadal nie podoba mi się design deski rozdzielczej z nawiewami przez całość. Wygląda jakoś tak staro, za to kierownica jest ładna ;) Z zewnątrz nowe q7/sq7 lepiej wygląda z tyłu niż z przodu.

Edytowane przez Rems3006
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

@HUGO, brakuje kodu silnika CRTC :wink:

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się zaczyna :facepalm: ..............  Dzisiaj jedno z naszych Q7 pojechało na lawecie do serwisu. Na VC komunikat "Usterka systemu napędu" ... auto z przebiegiem 11kkm :facepalm:

 

EDIT

Finalnie okazuje się, że to to wina: "System Start&Stop: Awaria ! Funkcja niedostępna. Proszę udać się do serwisu"

Auto gaśnie w najmniej spodziewanym momencie po wciśnięciu pedału hamulca, po odpuszczeniu pedału system nie uruchamia auta. Trzeba auto wyłączyć, otworzyć i zamknąć drzwi kierowcy wówczas odpala, ale znowu gaśnie po wciśnięciu hamulca.

Ostatnio zgasł na środku ronda, aż strach pomyśleć co by było gdyby zgasł na przejeździe kolejowym.

Auto stoi w serwisie, a że komputer nie pokazuje żadnych błędów to chłopaki rozkładają ręce i czekają na decyzję importera.

 

 

Edytowane przez mystic.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...