Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dziwne zachowanie silnika

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Opiszę co mnie niepokoi. Odpalam auto, gdy dodam trochę gazu np 2 tyś obrotów, wezmę nogę z gazu, obroty spadną i zabuja budą przez 5 sekundy. Dziwne to jest uczucie bo wcześniej tego nie było. Obroty stoją równo, nie falują, momentami mam wrażenie że silnik "inaczej" chodzi. Błędów na VAGu nie ma. Co jest grane ? Mechanik powiedział mi że może świeca jakaś padła , możliwe ?

Opublikowano

swieca raczej odpada ja mialem 1 sprawna i takich objawów nie bylo a jak sie troche rozgrzeje to tez buja ?

Opublikowano

:hi: Opiszę co mnie niepokoi. Odpalam auto, gdy dodam trochę gazu np 2 tyś obrotów, wezmę nogę z gazu, obroty spadną i zabuja budą przez 5 sekundy. Dziwne to jest uczucie bo wcześniej tego nie było. Obroty stoją równo, nie falują, momentami mam wrażenie że silnik "inaczej" chodzi. Błędów na VAGu nie ma. Co jest grane ? Mechanik powiedział mi że może świeca jakaś padła , możliwe ?

dwumasa

Opublikowano
  • Autor

:hi: Opiszę co mnie niepokoi. Odpalam auto, gdy dodam trochę gazu np 2 tyś obrotów, wezmę nogę z gazu, obroty spadną i zabuja budą przez 5 sekundy. Dziwne to jest uczucie bo wcześniej tego nie było. Obroty stoją równo, nie falują, momentami mam wrażenie że silnik "inaczej" chodzi. Błędów na VAGu nie ma. Co jest grane ? Mechanik powiedział mi że może świeca jakaś padła , możliwe ?

dwumasa

raczej nie bo to nie robi mi cały czas

swieca raczej odpada ja mialem 1 sprawna i takich objawów nie bylo a jak sie troche rozgrzeje to tez buja ?

mam wrażenie że mniej

Opublikowano

Logi zrób

Opublikowano

To na bank dwumasa ja tak miałem u siebie wymieniłem i przestało ... przejrzyj jeszcze świece i zrób dodatkowe logi ale jak dla mnie to dwumasa .

Opublikowano

Może być dwumasa. W poprzednim aucie tak miałem. Po jakimś miesiącu padła całkiem. Stukało przy odpalaniu i gaszeniu, oraz telepało dość mocno budą.

No ale PD rządzi się swoimi prawami....pozostaje tylko VAG i logować Józiu :hi:

Opublikowano
  • Autor

Logi zrobię jak będę miał dostęp do kompa :wink: ogólnie po 1 dniu przestało i jest wszystko w porządku :)

Opublikowano

No i masz babo placek :facepalm: Przestraszył się, :grin:

Oby nie wróciło :wink:

Opublikowano
  • Autor

jeżdżę i jest ok, to było tak chwilowe :decayed:

Opublikowano

a ja podepnę się pod temat bo objawy troszkę podobne.Od czasu do czasu(tzn w ciągu ostatnich 2 tygodni) mam taka akcje...Odpalam silnik i wskazówka wedruje powyżej 2tys(z tyłu mała chmurka niebieska) potem opada do około 1100 obrotów i tak sobie pracuje przez jakiś czas(ok no niby ma prawo bo zimny motor) potem opada i jest git.Ale czasem zdaza się to samo na ciepłym i kolejny objaw to podwyższone obroty nawet podczas jazdy tzn.jak np. wcisne sprzegło przy jakiejs prędkości powiedzmy 60km/h obroty spadają ale do 1100 obrotów.Przy zmianie biegów biegi wchodzą tak jakby z małym gazem-zupełnie tak jakbym przytrzymywał na ułamek sekundy gaz przy wcisniecu sprzęgła zmieniając przy tym bieg.Dodam ze nie dzieje się to zawsze.Buda od czasu do czasu się lekko zatelepie nawet na biegu jałowym-ale jest to praktycznie nie odczuwalne.Jakies sugestie?

Opublikowano

Sprawdz czujnik temperatury plynu, pewnie uwalony::)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

kurcze czujnik wymieniłem na nowy ze 2 miechy temu bo tamten był uwalony,raz wskazówka stała na baczność a raz opadała na minium w sekundę.Ale sprawdze jeszcze raz;)


Sprawdz czujnik temperatury plynu, pewnie uwalony: :)

fakentycznie czujnik był uwalony,po godzinie jzady w korku na zegarach temperatura 90stopni a na vagu temperatura 11 stopni.Chyba przy odpaleniu musiał pokazywać ostro na minusie ;).Czujnik wymieniony i od razu inna bajka i spalanie mniejsze.
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Artuditu, a powiedz ile Ci spalał przed wymianą a ile po?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.