Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parowanie szyby przedniej


kreczi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma bata musi być woda w aucie. Jeszcze lepiej to podnieść wykładzinę żeby się przekonać.

U mnie woda gromadziła się po zimie. Dopiero w ostrym słońcu wiosną wyschło po dwóch dniach suszenia

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto dopiero kilka dni ale co w przypadku gdy lekko jakbym zauważył ubywa płynu chłodniczego ?

Edytowane przez lukaszq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki a pomyślał który że wystarczy dywaniki w aucie wysuszyć na kaloryferze od czasu do czasu lub po prostu zmienić na gumowe i wylewać z nich wodę?? Skraplanie wody na szybie czy nadmierne parowanie to efekt nadmiernej ilości wody w kabinie.

Po co od razu zaczynać od wymiany połowy auta skoro najlepiej zacząć od prostych rzewczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już o tym pomyślałem, to jest podstawa, wysuszyłem auto i założyłem gumowe dywaniki, chyba będę miał problem z nagrzewnicą bo zauważyłem że płynu mi trochę ubyło pomimo tego że dolewałem... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już o tym pomyślałem, to jest podstawa, wysuszyłem auto i założyłem gumowe dywaniki, chyba będę miał problem z nagrzewnicą bo zauważyłem że płynu mi trochę ubyło pomimo tego że dolewałem... :/

Sprawdź króciec pod pompą tandemowa z tyłu silnika.

wysłane z Commodore 64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam znowu inny problem mi po deszczu czy jak jest spora wilgoć na zewnątrz skrapla sie woda na zawietrznej części szyby przy włóczonym nawiewie od środka jest ok a na zewnątrz ciągle sie pojawia woda na szybie w takie dni co jest tego przyczyna dodam ze czy chodzi klima czy nie to niewiele to zmienia filtr jest nowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...