Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ESP/ASR


mufik900

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie,chciałbym się dowiedzieć czy mam ESP ,jak to sprawdzić? Auto z 2011r. Po naciśnięciu przycisku jest tylko informacja o ASR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprobuj zaboksowac:) jesli kola zaczna i przestana sie obracac to masz:D ale masz napewno :D esp i asr to standard w audi od poczatku 21 wieku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,pewnie sprawdzę to dopiero jak śnieg będzie. Audi to moje pierwsze starcie z tą marką i jak na razie jestem ciągle rozczarowany (wyposażeniem). Bo technicznie jest bez zarzutu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak na razie jestem ciągle rozczarowany (wyposażeniem)

Nooo to witaj w klubie :wink: myślisz że dlaczego jest tu tylu modzących :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Esp to chyba już od jakiegoś czasu wymóg, nie standard nawet.. Więc być musi.

Edytowane przez lesjagl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź,pewnie sprawdzę to dopiero jak śnieg będzie. Audi to moje pierwsze starcie z tą marką i jak na razie jestem ciągle rozczarowany (wyposażeniem). Bo technicznie jest bez zarzutu.

czemu rozczarowany?? chyba ze jezdziles dotychczas bentleyem:)

Esp to chyba już od jakiegoś czasu wymóg, nie standard nawet.. Więc być musi.

masz racje.tuw nie wypusci takiego auta z przegladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak,jedynym modem w tym aucie klasy premium będzie jego sprzedaż :grin:. Razi mnie jego wyposażenie i jego dobór (a raczej jego brak) . Niestety ,zabawka za duże pieniądze która nie jest ich warta.


Ha,nie jeźdiłem bentleyem. Do tej pory miałem cztery vw :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taaak,jedynym modem w tym aucie klasy premium będzie jego sprzedaż . Razi mnie jego wyposażenie i jego dobór (a raczej jego brak) . Niestety ,zabawka za duże pieniądze która nie jest ich warta.

Dziwnie piszesz.. skoro Cie razi, znaczy że, źle sobie dobrałeś, chyba że, w prezencie dostałeś, to inna bajka ;-). Ja z reguły jak już kupuję samochód, to wiem co ma, czego mu brak, z czego brakiem mogę się pogodzić a z czego nie.. jak jest za dużo na "nie" to nie kupuję.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak,jedynym modem w tym aucie klasy premium będzie jego sprzedaż . Razi mnie jego wyposażenie i jego dobór (a raczej jego brak) . Niestety ,zabawka za duże pieniądze która nie jest ich warta.

Dziwnie piszesz.. skoro Cie razi, znaczy że, źle sobie dobrałeś, chyba że, w prezencie dostałeś, to inna bajka ;-). Ja z reguły jak już kupuję samochód, to wiem co ma, czego mu brak, z czego brakiem mogę się pogodzić a z czego nie.. jak jest za dużo na "nie" to nie kupuję.

Dobrze prawisz :drunk:

Mi tam to ESP tylko przeszkadza- Czasami skubane nie wyłącza się nawet do 4 biegu :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz ESP z ASRem

Tak faktycznie źle napisałem chodzi o ASR :wink: choć w tym przypadku oba systemy występują razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz ESP z ASRem

Tak faktycznie źle napisałem chodzi o ASR :wink: choć w tym przypadku oba systemy występują razem.

tylko na jednej kontrolce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz na bank ASR i ESP, przytrzymujesz przycisk na konsoli krótką chwile, wyłączasz ASR, przytrzymujesz dłużej, wyłączas ASR i ESP. opcja działa do ok 70kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...