Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Silnik się dusi


kowal161

Rekomendowane odpowiedzi

przyczyna duszenia się silnika jak sie dziś dowiedziałem jest zapchana przepustnica a raczej zespół elementów z ktorych się składa silnik nie dostaje odpowiedniej dawki powietrza ale ile w tym prawdy mam ten sam problem i naprawiam auto w poniedziałek postaram się dać znać jak zrobią o ile zrobią :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zobaczyć czy WG sie nie zacina

najlepiej bedzie podłączyć manometr i zobaczyć co dzieje sie z doładowaniem

podczas jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zobaczyć czy WG sie nie zacina

najlepiej bedzie podłączyć manometr i zobaczyć co dzieje sie z doładowaniem

podczas jazdy

swiete slowa :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kowal161 zastosuj sie wpierw do czesci tego co ponizej w linku, tzn wez podepnij manometr i jedz sie przejedz zobaczysz jakie doladowanie w danym momencie. Tu masz mala podpowiedz jak to zrobic

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_wyciagniecie_turbiny_oraz_ustawienie_sztangi_wastegate_18_t-t47279.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przepływomierz siada :mysli:.. A dla sterownika są wartości w normie, i VAG nie wykrywa błedu :mysli:..

a po co takie gdybanie? bedzie wiedzial wiecej jak zastosuje sie do wskazowek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przepływomierz siada :mysli:.. A dla sterownika są wartości w normie, i VAG nie wykrywa błedu :mysli:..

tak dokladnie na vagu nic nie wychodzi[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:50_________________________________________________jaka jest cena przepustnicy??[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 13:37_________________________________________________dzisiaj audiczka jakby sie przelamywala rzadko kiedy sie przycinala,gdy sie przyciea popuszczaem gazu i po delikatnym dodawaniu przyspieszaa nasdal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochod u mechanika stoi.wymieniaja mi czujnik od temperatury bo zle wskazywał.a na VAG-u nic nie wykazało oprocz tego własnie czujnika.wiec im kazałem zajrzec moze trzeba przepustnice przeczyscic,moze tez od kata.bede do nich dzwonił o 17;00,i powiedza mi cos wiecej,ze zmienionym czujnikiem.Tak a propo czy o0n mogłby miec jakis wpływ na te duszenie??[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 13:43_________________________________________________ok autko zdjagnozowane.było podpinane do VAG-a podczas jazdy i wyszło ze mam walnieta przepustnice.I teraz pytanie gdzie i za jaka cene dostane taka czesc???prosze o szybka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...