Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Silnik się dusi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak jak w temacie silnik benzynowy 1.8 T i mam z nim problemy dusi mi sie w granicach 3-3,5 tys obrotow.czego i gdzie szukac??

Opublikowano

najpierw VAG

Opublikowano

przyczyna duszenia się silnika jak sie dziś dowiedziałem jest zapchana przepustnica a raczej zespół elementów z ktorych się składa silnik nie dostaje odpowiedniej dawki powietrza ale ile w tym prawdy mam ten sam problem i naprawiam auto w poniedziałek postaram się dać znać jak zrobią o ile zrobią :hi:

Opublikowano
  • Autor

to miejmy nadzieje ze bede szybszy ja na czwartek umowiony

Opublikowano

Może kat zatkany :mysli:

Opublikowano

sprawdź najpierw Vagiem i napisz czy wyszły błędy :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wczesniej było aprawdzane na kompie i nic nie wychodziło rzadne błedy.ale we czwartek jestem umowiony do dobrego szpeca ktory powinien mi cos powiedziec

Opublikowano

trzeba zobaczyć czy WG sie nie zacina

najlepiej bedzie podłączyć manometr i zobaczyć co dzieje sie z doładowaniem

podczas jazdy

Opublikowano

trzeba zobaczyć czy WG sie nie zacina

najlepiej bedzie podłączyć manometr i zobaczyć co dzieje sie z doładowaniem

podczas jazdy

swiete slowa :good:

Opublikowano
  • Autor

nie wiem dzisiaj komputer nic nie wykazał

Opublikowano

kowal161 zastosuj sie wpierw do czesci tego co ponizej w linku, tzn wez podepnij manometr i jedz sie przejedz zobaczysz jakie doladowanie w danym momencie. Tu masz mala podpowiedz jak to zrobic

http://www.a4-klub.pl/smf/b5_aeb_wyciagniecie_turbiny_oraz_ustawienie_sztangi_wastegate_18_t-t47279.0.html

Opublikowano

Może przepływomierz siada :mysli:.. A dla sterownika są wartości w normie, i VAG nie wykrywa błedu :mysli:..

Opublikowano

Może przepływomierz siada :mysli:.. A dla sterownika są wartości w normie, i VAG nie wykrywa błedu :mysli:..

a po co takie gdybanie? bedzie wiedzial wiecej jak zastosuje sie do wskazowek

Opublikowano
  • Autor

Może przepływomierz siada :mysli:.. A dla sterownika są wartości w normie, i VAG nie wykrywa błedu :mysli:..

tak dokladnie na vagu nic nie wychodzi[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:50_________________________________________________jaka jest cena przepustnicy??[br]Dopisany: 03 Październik 2008, 13:37_________________________________________________dzisiaj audiczka jakby sie przelamywala rzadko kiedy sie przycinala,gdy sie przyciea popuszczaem gazu i po delikatnym dodawaniu przyspieszaa nasdal

Opublikowano

kowal161 czy Ty jestes nierozumny?

Opublikowano
  • Autor

samochod u mechanika stoi.wymieniaja mi czujnik od temperatury bo zle wskazywał.a na VAG-u nic nie wykazało oprocz tego własnie czujnika.wiec im kazałem zajrzec moze trzeba przepustnice przeczyscic,moze tez od kata.bede do nich dzwonił o 17;00,i powiedza mi cos wiecej,ze zmienionym czujnikiem.Tak a propo czy o0n mogłby miec jakis wpływ na te duszenie??[br]Dopisany: 07 Październik 2008, 13:43_________________________________________________ok autko zdjagnozowane.było podpinane do VAG-a podczas jazdy i wyszło ze mam walnieta przepustnice.I teraz pytanie gdzie i za jaka cene dostane taka czesc???prosze o szybka odpowiedz

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.