Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zarysowany zderzak - pomoc w wycenie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę dni temu miałem drobna przygodę parkingową, która zakończyła się niewielkim zarysowaniem zderzaka.

Po skontaktowaniu z PZU w ciagu 5min dostałem wycenę (bez oględziń) -> zaproponowano mi 1000 zł. AUDI ASO we Wrocławiu twierdzi, ze koszt naprawy moze wynieść około 1200 zł (też bez oględziń - rozmowa telefoniczna).

Jako, że szkoda by była pokrywana z AC (wiazało by to się z utratą zniżek , koło 10% dla dwóch aut/polis) zastanawiam się czy nie pokryć tego z własnej kieszeni.

Z tego powodu chciałby prosić o pomoc w wycenie naprawy oraz ewentualnie namiar na dobry ale może tańszy warsztat we wrocławiu.

http://ifotos.pl/z/wrhqqsn

Z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli ty byles sprawca to wolalbym na twoim miejscu sam to pokryc bo koszt takiej naprawy to max 400 zl. jesli ty nie byles sprawca to bierz 1000zl,napraw u "kazika" w warsztacie ,a za reszte z zona na zakupy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

400zl jest w sam raz

Bierz kase z PZU i na zakupy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na przyszłość szukaj Auto Casco z opcją dodatkowego ubezpieczenia od utraty zniżek. dasz z 50 złotych więcej ale jeśli coś rozwalisz w aucie z własnej winy to bierzesz odszkodowanie a zniżka nie leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój lakiernik kasuje mnie 250 za element :banan:

Także nie daj się sfrajerzyć, albo weź kasę i napraw u zwykłego lakiernika albo olej sprawę. Odpuść sobie ASO bo to żadna skomplikowana naprawa, a jak masz stracić zniżki po to żeby ktoś mógł się nachapać przez parę rys to chyba nie warto.

btw. ja tam bym się cieszył jak by mi dali tysiaka za lekko zarysowany zderzak :kox:

Edytowane przez Fenrir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...