Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RED Sedan 2004 1.8T BFB S-LINE 19 przelot stozek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcialbym wam przedstawic moje nowy nabytek:) Audi A4 B6 1.8T BFB SEDAN S-LINE. Wczesniej poliftowa b5 1.9TDI w avancie.

Przelot 260tys KM

Fabryczny zew pakiet S-Line + srodek sport

Kolor LY3J

Felgi lato 19 RS4 b7

Zima 16 z b5

wydech przelotowy tonego banksa

stozek K&N

Wyposazenie nie urywa ale bede z czasem doposazal.

Standardowo po kupnie wymiana kompletnego rozrzadu filtrow plynow.

Kilka fotek na szybko sesja bedzie na letnim kole :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

WP_20141130_12_04_45_Pro.jpg

IMG_3064.jpg

WP_20141130_12_12_07_Pro.jpg

Plany:

Odswiezyc felgi (malowanie w grafit)

montaz tempomatu i fis oraz kolorowy licznik

2 din

byc moze skora.

Jakies sugestie i plany mile widziane:)

AUDI_foto.jpg

A na sam koniec ex :) srebrna

2014_04_06_631.jpg

Edytowane przez Rafal1988Lodz

Opublikowano

Ładna :wink: Powodzenia w modach i bezawaryjności :wink:

Ramkę grilla, dolnej kratki oraz listwę przy tylnej klapie daj na czarno :kox: Lampy z przodu też. Będzie mega wtedy :kox:

Opublikowano

Fajny kolorek , wewnątrz masz pakiet sport a nie s-line , z zewnątrz brak kilku detali znaczków , zastanawiają mnie zderzaki szczególnie przód bo wydaje mi się że nie masz ksenonka a masz spryski .

Dobre koło jest , zrób lepsze foty.

Opublikowano

Piękna sztuka :slina:

Opublikowano
  • Autor

Foty takie na szybko bedzie jakas dobra sesja. Zderzak przod owszem wymienilem:) I dobre oko kolego masz nie mam xenon. Zaczalem od zderzaka ze spryskami docelowo zalozylbym bixenon.

Opublikowano

Zapodaj bixa czarny środek ładnie siądzie do twojego koloru, białe recaro do środka i będzie petarda.

Opublikowano
  • Autor

Plany sa grube ale kasa potrzebna :) Napewno musze sprezarke klimy wymienic kupic nowa sonde zalozyc tempo z fisem bo bez tego jak bez nogi. I felgi odswiezyc:) 1 w planie z grubszych modow to 2 din z rnse. W 1 poscie foto poprzedniej audi. Tez troche w nia wlozylem :)

Opublikowano

a czy to czasem nie jest przekładka? licznik w milach i uchwyt na kubek masz z lewej strony

Opublikowano
  • Autor

Tak jest przekladka:) Kupiony angol z forum. Procz licznika i konsola ktora wymienie wszystko zrobione jak sie nalezy w porzadnym zakladzie.

Opublikowano

Ładna sztuka! Gratulacje zakupu!

Edytowane przez devey

Opublikowano

O masakra ale kolor :kox: jedyny, który mi się bardziej od czarnego podoba :jerk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.