Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[1.8T 350KM] Problem z turbiną

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po prostu ktos wystartuje Q 250 konnym i bedzie miał setke realnie około 6 sekund

w końcu ktoś napisał coś zgodne z prawdą :good:

Opublikowano
  • Autor

słuchajcie.... nie obraziłem się :).... po prostu nie miałem dostępu do internetu....

nie macie co się nabijać, bo ja tylko napisałem to co powiedział mi koleś od którego kupowałem auto....

sam nie wierze w to żeby te auto miało te 350KM.... jak na moje oko to może mieć te 250-280KM...

i tak samo jak wy nie wierze w to że ma 3,8s do 100...

muszę się wybrać na hamownie ale czekam na wypłatę, ponieważ kupując te auto troszkę się spłukałem...

nieważne...

napisałem tu bo mam inny problem.....

mam dwie opcje albo filtr paliwa albo cewki.... jak to można sprawdzić...? czy tylko po przez wymianę...?

Opublikowano

TYLKO poprzez wymianę

na spocie damy radę z cewkami

filtr wymień ja osobiście jeszcze obstawiam świece :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no dobra to widzimy się na spocie jutro o 19 w arkadii....

postaram się kupić nowe świece....

Opublikowano

i co i co..wymianka była..fura lata ? :gwizdanie:

Opublikowano

Trzeba było chłopakowi jeszcze zagłebic temat (jakie dokładnie te swiece ;) ) bo jak kupił najtansze iskry to ja wysiadam :)

Opublikowano

i co i co..wymianka była..fura lata ? :gwizdanie:

chyba lata i to szybko, bo w arkadii go nie widziałem.
Opublikowano

Nie dojechał bo 2 kapcie na raz złapał.

Masz kupić świece NGK BKR7E-9

Opublikowano
  • Autor

wiem jakie mam kupić...;] i to na pewno nie będą iskry..

no nie dojechałem bo miałem bliskie spotkanie z krawężnikiem i przebiłem przednią i tylną oponkę.... :wallbash:

ale już kupiłem nowe :przebiegly: także za tydzień na 100% będę na arkadii!

chyba że znowu mi coś wyskoczy....

Opublikowano

wiem jakie mam kupić...;] i to na pewno nie będą iskry..

no nie dojechałem bo miałem bliskie spotkanie z krawężnikiem i przebiłem przednią i tylną oponkę.... :wallbash:

ale już kupiłem nowe :przebiegly: także za tydzień na 100% będę na arkadii!

chyba że znowu mi coś wyskoczy....

...tylko trzymaj te koniki na wodzy,bo znow cos sie wydarzy... :wink4:

Opublikowano

Oby nie było mokro :naughty::kox:

Opublikowano

No właśnie.

Oby nie było mokro :naughty::kox:

I tu pojawia się pytanie o sens takich modyfikacji w ośce i problem jazdy tym na co dzień...

Opublikowano

No właśnie.

Oby nie było mokro :naughty::kox:

I tu pojawia się pytanie o sens takich modyfikacji w ośce i problem jazdy tym na co dzień...

...to auto ,o ile dobrze pamietam ,bylo przygotowywane na ''cwiatke'',wiec moc pewnie jest nieprzecietna,ale czy to sie sprawdza na ulicy-trzebaby zapytac wlasciciela ,jak sobie z tym radzi na codzien,na pewno na poczatku piski opon i kurz spod kol-to wydaje mi sie norma,ale pewnie i to mozna opanowac :wink4:

Opublikowano

No właśnie.

Oby nie było mokro :naughty::kox:

I tu pojawia się pytanie o sens takich modyfikacji w ośce i problem jazdy tym na co dzień...

...to auto ,o ile dobrze pamietam ,bylo przygotowywane na ''cwiatke'',wiec moc pewnie jest nieprzecietna,ale czy to sie sprawdza na ulicy-trzebaby zapytac wlasciciela ,jak sobie z tym radzi na codzien,na pewno na poczatku piski opon i kurz spod kol-to wydaje mi sie norma,ale pewnie i to mozna opanowac :wink4:

Pewnie zrobić sobie ogranicznik pod pedałem gazu tak aby turbo nie ładowało :)

Moim skromnym zdaniem w aucie do jazdy na codzień ~260KM na ośke to max.

Opublikowano

...jakis klinik drewniany,albo lemmiwinksem ograniczyc predkosc lub doladowanie... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nic nie będę ograniczał... :thumbdown:

udało mi się to opanować... rusza się troszkę ciężko bo jest sprzęgło spiekowe i strasznie szarpie ale luuuz :good:

jak się chce nadymić tym autem nie ma najmniejszego problemu i oczywiście na początku był co chwile pisk opon... ale teraz szkoda opon.... :wink4:

także ten samochodzik do jazdy na co dzień jest spoko... może się bez problemy szybko przyzwyczaić i jeździć tym nie używając turbiny

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.