Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spryskiwanie szyb na mrozie, a dmuchawa.


trekpio88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zauważyłem że podczas spryskiwania szyb dmuchawa wchodzi na wyższe obroty i dmucha w kierunku szyby.i po chwili wchodzi na normalne obroty, czy to normalne??temp zewnątrz -5 stopni, wczesniej nie spotkałem się z taką sytuacją, a może nie zauważyłem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj zauważyłem że podczas spryskiwania szyb dmuchawa wchodzi na wyższe obroty i dmucha w kierunku szyby.i po chwili wchodzi na normalne obroty, czy to normalne??temp zewnątrz -5 stopni, wczesniej nie spotkałem się z taką sytuacją, a może nie zauważyłem,

Tak, zawsze tak było :wink: - w sumie to całkiem mądre rozwiązanie, żeby Ci ciecz na szybie nie zamarzła, wyłącza się po tym dodatkowym przelocie wycieraczki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam. Pewnie to jest po to aby zapach płynu szybko minął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiecie, też się nad tym zastanawiałem, że dmuchnie chwilkę na szybę i powraca,,

Myślę, że opcja @jcwpl i @jacek70 to racja ;)

Zauważyłem, jeszcze jedno - zamyka chyba się jeszcze obwód krążenia powietrza, bo jest u mnie ten sam odgłos jak wybiorę "Obieg zamknięty".

Edytowane przez Grz3si3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, jeszcze jedno - zamyka chyba się jeszcze obwód krążenia powietrza, bo jest u mnie ten sam odgłos jak wybiorę "Obieg zamknięty".

masz rację,obwód powietrza przechodzi na chwilę na wewnętrzny aby nie było czuć zapachu płynu który nierzadko denaturatem cuchnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...