Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Schemat instalacji CLH + DRL H7 w A4 B6


grzes283

Rekomendowane odpowiedzi

Myślisz, że jest aż tak sprytny :wink: Możliwe, ale póki co działa bdb. Dzisiaj wyjeżdżałem z parkingu podziemnego i od razu przełączył na dzienne. Kilka dni po założeniu wszystkich gratów nie działał tak, więc nadal uważam, że to musi być kwestia adaptacji. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od razu po wjechaniu do tunelu włącza mijania, a po wyjechaniu przełącza na DRL za każdym razem. Dziś ogarnąłem przekaźnik i mod zakończony sukcesem :) Diody nie montowałem, bo mi się nie chciało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie irytuje Cię to podswietlenie? Montaż diody to 5 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem - nie montowałem diody sygnalizującej włączenie się dziennych. U mnie na przełączniku CLH działa wszystko poprawnie - Wasz problem z przełącznikiem DRL u mnie nie występuje, ponieważ nie mam DLR/CLH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie czytal watek i mam pytanie u mnie w ori wyposazeniu mialem lustro samosciemniajace sie tylko jakas k..wa :facepalm: przed sprzedaza wyjela i wlozyla zwylke i teraz pytanie wlacznik swiatel w ogole mam nie ori ale bede zakladal od b7 i teraz jaki wybrac przelacznik zeby to mi latalo mam bi xenon i chce zrobic drl :wink:


czy moze zmienic jeszcze caly modol i przelacznik zeby bylo juz na czym rezac??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiemy, jaki masz moduł... Sprawdź i daj znać, to będzie łatwiej Ci coś podpowiedzieć. Poszukaj włącznika Auto z B7 z końcówką D.

Rozumiem, że masz samopoziom, tak? Zaopatrz się w lustro fotochrom, najlepiej z czujnikiem zmierzchu, to za jednym razem ogarniesz DRL i CLH :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz moduł MCE z literką F na końcu, włącznik świateł z funkcją AUTO, oczywiście lusterko z fotochromem i czujnikami najlepiej z B6, bo przy B7 jest więcej kombinacji, przełącznik DRL/CLH i jeśli masz instalację to trochę zabawy i wszystko gra.......a jesli nie, to na pierwszej stronie masz schemat co i jak podłączyć. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ogarnął ktoś z was temat lampki kabiny-która po zapaleniu się powoduje ściemnienie lustra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co to jest za mek ze kiedy wlaczamy oswietlenie wnetrza lampke srodkowa na odpalonym silniku co wlacza sie podswietlenie zegarow???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie co to jest za mek ze kiedy wlaczamy oswietlenie wnetrza lampke srodkowa na odpalonym silniku co wlacza sie podswietlenie zegarow???

Tez tak mam na wylaczonych swiatlach wiec jest to ori
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy tak jest ori......choć u siebie nigdy tego nie zauważyłem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego u siebie nie zauważyłem, więc wątpliwe jest to, że tak było w oryginale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kodowaniu jest kilka opcji co do podświetlania zegarów kiedy i co ma być podświetlone igły czy tarcze :)

a36694f5e7b8a161med.jpg

Edytowane przez Quattro B6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam panowie pytanie mam drl, czujnik swiatel + auto i lusterko wewnetrzne fotochroma. Duzo roboty z dolozeniem lusterka zewnetrzne fotochrom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo... W tej chwili jestem w trakcie tej operacji. Póki co wprowadziłem już instalacje do drzwi i teraz muszę tylko wykombinować, w jaki sposób wprowadzić ją do lusterka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo... W tej chwili jestem w trakcie tej operacji. Póki co wprowadziłem już instalacje do drzwi i teraz muszę tylko wykombinować, w jaki sposób wprowadzić ją do lusterka...

ja kupilem lusterka komplet z wiazka i co dalej jak wymienie?

jakies kable mosze ciagnac od lusterka wewnetrznego do drzwi?

Edytowane przez moglaj80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...