Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super furka :) bezawaryjności :a4fan: powodzenia w modach :thumbup:

Opublikowano

ładna sztuka:) pozdrawiam

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Podoba mi się! Audi zrobione z głową. Amorki seria przy tych sprężynach ??

Opublikowano
  • Autor

Amory są o krótszym skoku ;) Cały zestaw kupilem MTS'a ( sprężyny -40mm + amorki które napisałem) :wink: Jeżdżę 4 sezon i nie narzekam na nie, polecam rozpórkę dolną i górną przy okazji, auto prowadzi się o wiele pewniej :hi:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trochę zakupów na sezon 2015 już dokonanych, kolej na montaże bądź dalsze przeróbki:

Klapa tylna z emblematem 1.6 :decayed:

nh16x4.jpg

Lampy poliftowe ( wysyłka oczywiście na robotę do Gwertego jeszcze będzie)

10pnlh0.jpg

Maska poliftowa ( z wygłuszeniem, grillem oraz grzanymi spryskami - ktoś może podpowiedzieć gdzie i pod co je podłączyć najlepiej?)

14sphrt.jpg

Cdn :hi:

Edytowane przez looki91

Opublikowano

zakładaj graty :kox::kox::kox:

Opublikowano

Szukaj schematów i podłączaj tak jak w oryginale jest...

Mi się wydaje, że razem z lusterkami to jakoś idzie, albo z grzaniem zamka w drzwiach kierowcy. Ale pewien nie jestem.

Floka podsufitki jak robiłeś? Drogo wyszło ?

Edytowane przez j4s2c2vr

Opublikowano

chyba każdy polift ma grzane spryski :)

Opublikowano
  • Autor

Flok kolega mi robił ;) Rozkręca interes powoli, w stolicy jak pytałem się o taką usługę co mam zrobioną to 1200 zł policzyli (podsufitka, słupki wszystkie i rączki). Będę chciał skorzystać z tego że mam dusze podgrzewane i by działały ;) Zostaje szukać schematu lub może ktoś jeszcze podpowie mi jak to ogarnąć w przedlifcie (z 97r)

Opublikowano

ładnie lecisz z modami :wink: oby tak dalej !

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Jakoby, że sezon zbliża coraz większymi krokami to trzeba zacząć działać :P W ostatnim czasie przyjechała do mnie paczka ze słonecznikami i rączkami od S4 (fabrycznie czarne), no i przednie rude fotele pojechały na zabieg odmładzający, tył już zmontowany :wink: Felgi zostały pryśnięte proszkowo pod kolor wnętrza :wink:

25g6owo.jpg
30rpp2d.jpg

30ab442.jpg

dfuaz9.jpg

2mxprw1.jpg

Edytowane przez looki91

Opublikowano

bracie jaki to kod lakieru tych felg :wink: ? Na co czekasz z lampami poliftowymi ? zakładaj !

Opublikowano

kolor kółek ładny w sam raz powiedz jaki to kod lakieru

Opublikowano
  • Autor

O kod lakieru musiałbym się dowiedzieć jeśli chcecie ;) Lampy poliftowe czekają na wysyłkę do Gwertego do przeróbki na bi xenon i malowanie na czarno. ale to już w kwietniu jak i cała reszta, planuję że do końca maja auto złożę do sezonu 2015 także cdn... :wink:

Opublikowano

dowiedz się i podaj jak możesz

Opublikowano

Fajny ten kolorek felg,kontrastuje ladnie

Opublikowano

miodzio autko

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje, następne tygodnie okażą się decydujące jak na sezon się wyrobię :wink:
Fotel kierowcy wrócił z naprawy, teraz całość tapicerki idzie do odświeżenia i zostanie tylko montaż
18koz4.jpg


Jako że nie tylko tuning mi w głowie to przyszedł czas na problem z ogrzewaniem. Analizując "za" i "przeciw" zdecydowałem się na wymianę w/w elementu

2dlqhxw.jpg

300frf6.jpg

Edytowane przez looki91

Opublikowano

jak to gada na tym przelocie? głośno jest? wrzuć jakiś filmik ;)

Opublikowano
  • Autor


Jak na obecną chwilę mam jedynie filmik z hamowni. Na SS jest nie porównywalny większy komfort, na Ulterze jak latałem to po trasie dosłownie uszy odpadały :facepalm:

Deska złożona - auto przeżyło operację i nawet wszystko działa i parę rzeczy naprawionych przy okazji (np nie działające podświetlenie zapalniczki itp) :decayed:

Następna rzecz którą ogarnąłem przy aucie w czasie gdy było uziemione to wymiana zaworu N75 na MAC'a i zawór regulacji ciśnienia na elastycznym przewodzie ssącym (stary był od nowości - 97r)

2ecjdw5.jpg

Niebawem ciąg dalszy przygód, sezon coraz bliżej a tu tyle do zrobienia jeszcze :facepalm:

Edytowane przez looki91

Opublikowano

Samochód obejrzany wczoraj na żywo :) Rośnie projekt na skalę krajową :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.