Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4


looki91

Rekomendowane odpowiedzi

Amory są o krótszym skoku ;) Cały zestaw kupilem MTS'a ( sprężyny -40mm + amorki które napisałem) :wink: Jeżdżę 4 sezon i nie narzekam na nie, polecam rozpórkę dolną i górną przy okazji, auto prowadzi się o wiele pewniej :hi:

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Trochę zakupów na sezon 2015 już dokonanych, kolej na montaże bądź dalsze przeróbki:

Klapa tylna z emblematem 1.6 :decayed:

nh16x4.jpg

Lampy poliftowe ( wysyłka oczywiście na robotę do Gwertego jeszcze będzie)

10pnlh0.jpg

Maska poliftowa ( z wygłuszeniem, grillem oraz grzanymi spryskami - ktoś może podpowiedzieć gdzie i pod co je podłączyć najlepiej?)

14sphrt.jpg

Cdn :hi:

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj schematów i podłączaj tak jak w oryginale jest...

Mi się wydaje, że razem z lusterkami to jakoś idzie, albo z grzaniem zamka w drzwiach kierowcy. Ale pewien nie jestem.

Floka podsufitki jak robiłeś? Drogo wyszło ?

Edytowane przez j4s2c2vr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flok kolega mi robił ;) Rozkręca interes powoli, w stolicy jak pytałem się o taką usługę co mam zrobioną to 1200 zł policzyli (podsufitka, słupki wszystkie i rączki). Będę chciał skorzystać z tego że mam dusze podgrzewane i by działały ;) Zostaje szukać schematu lub może ktoś jeszcze podpowie mi jak to ogarnąć w przedlifcie (z 97r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoby, że sezon zbliża coraz większymi krokami to trzeba zacząć działać :P W ostatnim czasie przyjechała do mnie paczka ze słonecznikami i rączkami od S4 (fabrycznie czarne), no i przednie rude fotele pojechały na zabieg odmładzający, tył już zmontowany :wink: Felgi zostały pryśnięte proszkowo pod kolor wnętrza :wink:

25g6owo.jpg
30rpp2d.jpg

30ab442.jpg

dfuaz9.jpg

2mxprw1.jpg

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bracie jaki to kod lakieru tych felg :wink: ? Na co czekasz z lampami poliftowymi ? zakładaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kod lakieru musiałbym się dowiedzieć jeśli chcecie ;) Lampy poliftowe czekają na wysyłkę do Gwertego do przeróbki na bi xenon i malowanie na czarno. ale to już w kwietniu jak i cała reszta, planuję że do końca maja auto złożę do sezonu 2015 także cdn... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się dzieje, następne tygodnie okażą się decydujące jak na sezon się wyrobię :wink:
Fotel kierowcy wrócił z naprawy, teraz całość tapicerki idzie do odświeżenia i zostanie tylko montaż
18koz4.jpg


Jako że nie tylko tuning mi w głowie to przyszedł czas na problem z ogrzewaniem. Analizując "za" i "przeciw" zdecydowałem się na wymianę w/w elementu

2dlqhxw.jpg

300frf6.jpg

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak na obecną chwilę mam jedynie filmik z hamowni. Na SS jest nie porównywalny większy komfort, na Ulterze jak latałem to po trasie dosłownie uszy odpadały :facepalm:

Deska złożona - auto przeżyło operację i nawet wszystko działa i parę rzeczy naprawionych przy okazji (np nie działające podświetlenie zapalniczki itp) :decayed:

Następna rzecz którą ogarnąłem przy aucie w czasie gdy było uziemione to wymiana zaworu N75 na MAC'a i zawór regulacji ciśnienia na elastycznym przewodzie ssącym (stary był od nowości - 97r)

2ecjdw5.jpg

Niebawem ciąg dalszy przygód, sezon coraz bliżej a tu tyle do zrobienia jeszcze :facepalm:

Edytowane przez looki91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...