Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Coś tam się dzieje ... :P

dnfvoz.jpg

Opublikowano

Panie pokaż mi jak wygląda spasowanie koła z nadkolem przy tych dystansach...

20mm na tył to nie za dużo przypadkiem? a z przodu tylko 5mm ?? Czemu taka wielka różnica?

Gdzieświdziałem opcjęna tył 15mm i na przód okolice 7-10mm, żeby to w miarę grało...

poka poka

Opublikowano
  • Autor

Z przodu wywaliłem dystanse, a tył będę musiał "zdjąć" trochę. Sesję profi zrobię jak ogarnę wszystko już :wink:

Lampy wróciły z przeróbki - wykonawca prac wiadomo Gwerty

2gxqm8m.jpg

I jeszcze jedna fotka z wczoraj która mi się mocno podoba A4 & S4

mlqgll.jpg

Edytowane przez looki91

Opublikowano

Widze kolejny krok do przodu :)

Opublikowano

Czyli z dystansami, miałem raczej dobre info :P
Czemu przód całkiem zdejmujesz? Aż tyle wystaje?
To niestety bolączka FLATów, że mają wysokie ET i ciężko dystansem powalczyć, bo centrowania brak poniżej 10mm.

Zadowolony jesteś z roboty kolegi od lamp?

Opublikowano

Miałem całe wnętrze w tym kolorku :). Poszukaj deski do kompletu rudej i tunelu ;) . Jak by dannyway rozbierał na graty to bierz :D . Powodzenia w modach :).

Opublikowano
  • Autor

j4s2c2vr Z dystansami i docelowym poziomem zawieszenia powalczę za jakiś czas, narazie jest spuszczona na "oko" i jest ok :wink: Co do wnętrza to zostawiam swój ori, fotele i boczki zrobią wystarczającą robotę. Do słupków czarnych ładnie się będzie komponować, trzeba jeszcze troszkę czasu poczekać na efekt finalny na ten sezon bo parę rzeczy zostało zrobić - jak chociażby wygląd zewnętrzny :facepalm:

Edytowane przez looki91

Opublikowano

I jeszcze jedna fotka z wczoraj która mi się mocno podoba A4 & S4

mlqgll.jpg

Na tym foto jest dystans 20mm z tyłu i bez dystansu z przodu tak ?

Opublikowano
  • Autor

Tak, zgadza się


Lampy na aucie ;) Następne w kolejce to wygląd i kończenie wnętrza :decayed:
fwlkc8.jpg

Opublikowano

Pomaluj ramkę grilla w czarny mat :wink: dużo lepiej będzie ten przód wyglądał albo kup grill poliftowy i wtedy pomaluj ramkę w czarny mat :decayed:

Edytowane przez LUKASZ1989

Opublikowano

Odpowiem za kolegę, maska poliftowa już czeka na założenie, także wszystko w swoim czasie :D Dzisiaj auto obejrzane, przejechane i wymacane. Auto już w tej chwili miażdży system, czekam z niecierpliwością na więcej :)

Opublikowano
  • Autor

Wszystko z swoim czasie i z głową - bynajmniej mam taką nadzieję :grin: Patrząc na moją początkową listę na sezon 2k15 aż za bardzo chyba w szczegóły poszedłem, chociaż tam tkwi właśnie diabeł :naughty:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

Zapowiedź ostatnio odbytej sesji, więcej zdjęć niebawem :wink:

2r6mc7n.jpg

2dr7u3r.jpg

Opublikowano

Jaka opona na tych flatach? Chodzi o rozmiar.

Opublikowano
  • Autor

215//40

Opublikowano

Fajnie to wygląda

Opublikowano

fajne to auto i te skóry ......

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu wylądowała maska poliftowa na aucie, od razu lepiej patrzy się na front :banan:

2h5l43l.jpg

Opublikowano

auto coraz bardziej zaczyna wyglądać zacnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.