Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kupiłem Mercedesa


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem wczoraj Mercedesa W201 190E.Silnik 1.8 Benzynka 109KM.Rocznik 1991.Nalatane 185000km.Kolor Dark Blue.Oryginalny lakie prezentuje się bardzo ładnie.Na Mercedesach za bardzo się nie znam i jak go oglądałem to w oczy rzucił mi się znaczek Sportline na listwie bocznej.Myślałem , że ktoś sobie kupił na allegro i nakleił taki tuning sticker :one: Odbyłem jazdy testowe , pozaglądałem wszędzie i kupiłem.Jak wróciłem do domu to siadłem do kompa i przekopuje google.Sprawdzam wyposażenie jakie ma auto i co się okazuje.Kupiłem auto , które ma pakiet Sportline :053: W skład tego pakietu wchodzi :

Fabrycznie obniżone zawiesznie o 40mm :diabelek:

Szerszy rozstaw kół niż seria

Precyzyjnieszy układ kierowniczy od serii

Kierownica skórzana 390mm

Skórzana gałka zmiany biegów z logo Sportline

Pasy bezpieczeństwa z wygrawerowanym logo RS

Sportowe fotele kubełkowe , które mają przekozackie trzymanie boczne (fotel kierowcy regulowany w 3 płaszczyznach )

Tapicerka wewnątrz w krateczke dostępna tylko w wersji Sportline

Fele alu 15"

Większy bak paliwa

Szerokie listwy ozdobne wokół auta ze znaczkami Sportline

Autko ma jeszcze przekozackie nagłośnienie fabryczne z radyjkiem Becker Europa 2000 z głośnikami z przodu i z tyłu w półce i okablowaniem Pioneera , które super grają.W podsufitce jest też ładnie wkomponowany wyświetlacz , który informuje o niezapiętych pasach.Klimatyzcji nie ma , ale jest za to dwustrefowy nadmuch :)

Jak Wam się podoba??Postaram się zrobić więcej zdjęć , a teraz wrzucam jedno zrobione na szybko telefonem

mes2pl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mesio jak mesio, fajnie że w takiej ciekawej wersji, choć ze sportu to miał chyba tylko zawiechę :582:

Czekam na dokładniejsze zdjecia ... :D

A można wiedzieć po co Ci taki gangsta-car ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ... po co Ci takie stare pudło .... :?:

Ja Ci dam stare pudło :053: To ostatni z prawdziwych Mercedesów :one: To auto to dla siostry.Szukałem jakiegoś Audi , ale znaleźć coś dobrego i bezwypadkowego to nie lada wyczyn i trafił się ładny mesiek to kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ... po co Ci takie stare pudło .... :?:

Ja Ci dam stare pudło :053: To ostatni z prawdziwych Mercedesów :one: To auto to dla siostry.Szukałem jakiegoś Audi , ale znaleźć coś dobrego i bezwypadkowego to nie lada wyczyn i trafił się ładny mesiek to kupiłem

oki ... niech bedzie ze podstarzałe pudło .... :diabelek:

a jak dla siostry to wypasiona bryka ... teraz to sie bedzie lansowac po miescie ... :diabelek:

p.s szkoda ze nie dało sie znalezc jakiegos Audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, to fakt że panuje dość powszechna opinia, że to były ostatnie dobre mesie....

Nie do zajechania, zwłaszcza w dizlu :582:

Myśle, że dla siory to całkiem dobra opcja. Ciekawe jak ze spalaniem jest ? :585:

A o jakiej Audicy myślałeś dla Niej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi, to fakt że panuje dość powszechna opinia, że to były ostatnie dobre mesie....

Nie do zajechania, zwłaszcza w dizlu :582:

Myśle, że dla siory to całkiem dobra opcja. Ciekawe jak ze spalaniem jest ? :585:

A o jakiej Audicy myślałeś dla Niej ?

Spalanie w mieście 11l , na trasie wciąga ok 9l.Szukałem B4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o jakiej Audicy myślałeś dla Niej ?

napewno w TDI ... :diabelek:

Szukałem bezwypadkowej i zadbanej , a silniczek był w sumie bez znaczenia bo siostra nie jeździ dużo , więc nie musiałby być to diesel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Hugo ma maszyne rolnicza hehehe :053: :053: :053: :053: admin kupij traktora :053: :053: :053: swiat sie konczy :053: :053: :053:

Jakiego traktora.Przecież to benzynka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak nazywamy mercedesy - traktor, ciagnik, kombajn...w sumie cos czym jezdzi prawdziwy rolnik...ursus,zetor :P nic tylko plug doczepic i jazda :053: :053: :053:

to tak w zrtach bylo :)

powaznie to fajnie: powoli to klasyka dobrego auta...juz takich niezniszczalnych nie robia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie bardzo podoba :!: na fotce wygląda na zadbany egzemplarz + nie jest sfestyniony jakimś tjuningiem :diabel2:

Hugo jak możesz to walnij na PW ile takie cus stoi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ciekawe ile siostrzyczka ma lat... Przyznaj sie Hugo, bo ostatnio często latam po LU... Pytam o siostrę, bo częsciej patrzę na "kierowniczkę" a potem na auto - może bede miał okazje zobaczyć na żywo :D Tego mesia oczywiście :diabel2:

P.S. Sorka, ale wiekszość starszych merców wygląda dla mnie tak samo - jedne szersze inne węższe - ale ogólnie ładny i wydaje mi się zadbany. Nie rozróżniam ich tak jak Audi...

P.S. A i telefon niezłe fotki robi :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ciekawe ile siostrzyczka ma lat... Przyznaj sie Hugo, bo ostatnio często latam po LU... Pytam o siostrę, bo częsciej patrzę na "kierowniczkę" a potem na auto - może bede miał okazje zobaczyć na żywo :D Tego mesia oczywiście :diabel2:

P.S. Sorka, ale wiekszość starszych merców wygląda dla mnie tak samo - jedne szersze inne węższe - ale ogólnie ładny i wydaje mi się zadbany. Nie rozróżniam ich tak jak Audi...

P.S. A i telefon niezłe fotki robi :diabelek:

Siostrzyczka rocznik '82 :one: :diabel: A telefonik to SE K800i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siostrzyczka rocznik '82 :one: :diabel: A telefonik to SE K800i

Heeee... dobrze, że nie młodsza, bo na inne nie zwracam uwagi :P A o eryku K800i faktycznie coś kiedyś wspominałeś. Pozdrowienia dla siostry i żeby autko się dobrze sprawowało. Kończę OT, bo zaraz jakiś MOD mnie dopadnie :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...