Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Afn brak mocy ,logi do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam panowie mam nastepujący problem, od jakiegoś czasu walcze ze spadkiem mocy rozłancza turbo, najdziwniejsze jest to,że czasem dzieje się tak przy 100/h a czasem przy 130/h sprawdzałem cięgno gruszki i porusza sie swobodnie , turbina była rozbierana i czyszczona, wymieniony czujnik g72(ten w rurze od ic) nie wiem czego złapać się w dalszej kolejności, wężyki od podciśnienia sprawdzone... co mnie ciekawi z tego co widze po logach jest zbyt duże ciśnienie i tutaj pytanie czy to może sie brać od tego iż Tata podczas czyszczenia turbo przestawił zderzak przy turbo ? niby ustawił tak jak było wczesniej ale wiadomo,że nigdy dokładnie tego nie zrobi ? dodam, że ciśnienie przed n75 mam 0,9 a za n75 jest 0,5 to normalne? prosze o jakieś wskazówki ....

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

1 Fault Found:

00575 - Intake Manifold Pressure

17-00 - Control Difference

Opublikowano

Co do podcisnienia przed i za N75 niech sie wypowie ktos kto posiada wiedzę na ten temat.

Turbo dobrze złożone? Często się zdarza że przy składaniu jest zakładany odwrotnie pierścień.

Podstawiałeś N18 ( zaworek od EGR) zamiast N75, aby wykluczyć jego uszkodzenie?

Wysłane z mojego GT-I9100

Edytowane przez Hezen

Opublikowano
  • Autor

Pytanie o którym pierścień pytasz? Wydaje mi sie,ze dobrze gdyż czasem jest tak,ze nie rozłącza i wtedy jest ok czyli raczej jest dobrze złożone...

Opublikowano

Logi nie działają

Opublikowano

Wklej logi ale z tego co mówisz to ci przeładowuje i wpada w tryb awaryjny.

Opublikowano
  • Autor

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

VAGLOG - share your VCDS/VAG-COM logs

Opublikowano

A u ciebie te logi się otwierają bo u mnie nie

Opublikowano

U mnie tez pupa.

Opublikowano

Logi robi sie pojedynczo. Zrób to jeszcze raz. Ale napewno cos jest grubo nie tak, chyba mocno kombinowaliście przy sztandze.


Wygląda tak jakby cały czas kierownice były na 100% więc chyba zle poskładałes turbine lub zle podłączyłes N/75

Edytowane przez lukaszooo

Opublikowano

Po pierwsze logi robi się od 1.5 do 4.5 tyś obrotów z tego co wrzuciles widać m asz max przeładowanie turbiny kiedy ona była czyszczona i czy nie został pierscien odwrotnie założony

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Zrób jeszcze 11 w BS. bedzie wiadomo czy kierownice i N75 pracują. Przepływka jest ok.


A i pytanie czy przed czyszczeniem był problem ????

Opublikowano
  • Autor

http://vaglog.pl/log_198775.html

Przed czyszczeniem było podobnie tyle ze dużo wczesniej tak jakby rozlanczalo turbo

Opublikowano

Witam

Wydaje mi się że problem leży po stronie regulacji tzw.gruszki

możesz sprubować wydłużyć sztange (rozkręcić śrubeczką regulacją) i ponownie zrobić logi dynamiczne grupy 011

Proponuje zmierzyć jaką masz długość sztangi aktualnie i sobie zapamiętać.

Edytowane przez BitelsA4

Opublikowano
  • Autor

cc1188beb0dedbc0e62c4a83d51dd9c4.jpg wiem,ze na 100% przestawiany był ten ogranicznik wiec regulacje robić nim czy sztangą gruszki ?

I pytanie jeszcze czy mogę zrobić to mając w podgladzie wskazania z vaga??

Edytowane przez Lukasz8729

Opublikowano

Ściąg weżyk z gruszki turbo i zrób log 011 dynamiczny jak turbo będzie pompować max tzn ze źle poskładane. Też to przerabiałem

link do mojego tematu :

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/242658-przeladowanie-po-czyszczeniu-turbo/?hl=%2Bprze%B3adowanie+%2Bczyszczeniu+%2Bturbo

Opublikowano

Jeśli ogranicznik był ruszany to sprubuj go przeregulowac

popuść srubkę kontrującą, wykręć o kilka obrotów (nie zapomni zakręcić kontry)

mozesz sobie oglądać wskazania vaga na 011

najlepiej zobrazuje to próba dynamiczna

Opublikowano
  • Autor

http://vaglog.pl/log_198807.html

Gr 11 ze sciagnietnym wezykiem z gruszki...

Opublikowano

pozostało skręcić ten ogranicznik pisałem wyżej jak to nie pomoże to raczej turbo zle poskładane

tyrbo dalej przeładowuje a powinno nie być doładowania

Edytowane przez BitelsA4

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.