Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czy to jest tiptronic czy zwykły automat?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

100787745_191606.jpg

po piewsze w ogłoszeniu napisano - tiptronic ale:

- nie ma zmiany biegów w kierownicy, nie wiem czy to było w standardzie :?:

- widziałem masę fotek z tiptronic ale nigdy jeszcze nie widziałem czarnej wajchy :galy:

co prawda jest z boku przełożenie na "+" i "-" ale mam jakieś wątpliwosci :/

zwykły automat tylko czarny widzłałem i bez zmiany biegów w kierownicy...a ten jest i czarny i bez zmiany biegów ale zalatuje tiptronickiem :P

Opublikowano

Zólwiu ale mi sie foto nie pokazalo ;)

Opublikowano
  • Autor
Zólwiu ale mi sie foto nie pokazalo

:galy: dziwne u mnie wiadć :P wklejałem tak samo jak te fotki co są w na luzie

chodź do mnie to zobaczysz :)

Opublikowano

juz jest oki Zółwiu nie wiem ale to napewno jest albo Tip albo multi nie zwykly bo masz ingerencje :one:

a ze czarna gala to pewnie jakis Murzyn tym jezdzil i zaswinil :053:

Opublikowano
albo multi

też mi to pierwsze przyszło do głowy... choć nie do końca wiem co siedzi w wozie w multi

Jest paru userów multi, więc pewno się wypowiedzą.

Opublikowano

To jest tiptron bo rozmawialem ze sprzedajacym :P

Opublikowano

po obejrzeniu kilku zdjec multi to multi jest taka sama jak tip takze ta jest jakas dziwna ale juz gdzies taka skrzynie widzialem

a multi to przypadkiem gdzies pozniej nie zaczeli wkladac tak od B6 :?:

Opublikowano

moze ktos po prostu zmienil ramke lub polakierowal ja na czarno - mnie np nie podoba sie ten chrom wokol dzwigni tiptronica bo nie pasuje do reszty auta, powierzchnia przypomina lustro w lazience.

Opublikowano

to typowe tiptro rok pewnie 98 lub 99. sam mam identyczne :D w nowszych było to właśnie lustro. średnio funkcjonalne - po czasie zarysowania widać aż miło

Opublikowano
  • Autor
albo Tip albo multi

mulit to nie jest bo fura '98 2.8 quattro - multi w takich nie było - chyba :P

a jak jest z kierownicą :?: u hhacka w 2.8 q + tip jest zmiana biegów a tutaj nie ma :?:

To jest tiptron bo rozmawialem ze sprzedajacym

a co ciekawego powiedział o aucie :?: jak odp odbiega od tematu to moze być na PW ;)

Opublikowano

Żółwik łopatki w kierze są za dopłatą :)

Opublikowano
czarna gala to pewnie jakis Murzyn tym jezdzil
tia wszystko na biednego czarnucha :P to jest multi ... powiedziala wyrocznia
Opublikowano
Żółwik łopatki w kierze są za dopłatą
dokladnie
widziałem masę fotek z tiptronic ale nigdy jeszcze nie widziałem czarnej wajchy
chyba tylko modele przed liftem mialy czarna dzwignie
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A to do zmiany kochany Żółwiku się szykujesz??Tip, Tip...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.