Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowy Seat Exeo


AIRWOLF

Rekomendowane odpowiedzi

Widzieliście nowego seata exeo ? zobaczcie zdjęcia i powiedzcie, czy on czasem jakiegos samochodu nie przypomina ? I jakie podobieństwo w środku

Link: http://www.netcarshow.com/seat/2009-exeo/

A to: http://www.netcarshow.com/seat/2009-exeo/800x600/wallpaper_0c.htm

żywcem z ... audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis taki krzywy.... to juz jest wersja produkcyjna ?[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 10:11_________________________________________________buda b8....

wnetrze b7 cabrio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne ... ładniejsze od A4 ... :naughty: [ten hiszpanski temperament]

Spankey , a tyle razy prosiłem , że jak jesteś na banii to nie pisz na forum :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne ... ładniejsze od A4 ... :naughty: [ten hiszpanski temperament]

Spankey , a tyle razy prosiłem , że jak jesteś na banii to nie pisz na forum :polew:

:lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buda b8....

wnetrze b7 cabrio

B8? :)

Buda B7, wnetrze B6 Cabrio.

Poprostu tanim kosztem zrobiono Sedana dla Seata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się buda B7 a środek z cabrio, ciekaw jestem jakie będą silniki, i czy seat będzie się zbierał lepiej niż A4, bo na pewno będzie jakiś taki w audi, przecież to rodzina :) I jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, czy będzie można jakieś części z środka do audi przeszczepić bo np. przycisk zrobią ładniejszy niż w audi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera , normalnie A4 popsuta :shocked:

respekcik prezes ale według mnie nie zepsuta :kox:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:09_________________________________________________

zgadza się buda B7 a środek z cabrio, ciekaw jestem jakie będą silniki, i czy seat będzie się zbierał lepiej niż A4, bo na pewno będzie jakiś taki w audi, przecież to rodzina :) I jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, czy będzie można jakieś części z środka do audi przeszczepić bo np. przycisk zrobią ładniejszy niż w audi

apropo osiągów......mój brat miał kiedyś toledo II 2000rok z silnikiem 1.6 i w ściganiu się z audi a4 1.6. lub 1.8 ADR był bezkonkurencyjny a miał tyklko 105 koni. gdzie tu logika? ja nic nie wiem czemu tak. :mysli: przełożenie inne może h&j wie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daymoon co do osiągów toledo to rzeczywiście mogą być lepsze, bo przecz toledo jest na płycie podłogowej golfa wiec o klasę niżej niż audi a4. A co do samego seata to jak bym miał wybierac miedzy tym exeo a octavia II to na pewno seata bym wziął, nie jest taki zły, u nas w Polsce lubią takie autka wiec na pewno się będzie dobrze sprzedawał, zobaczycie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daymoon co do osiągów toledo to rzeczywiście mogą być lepsze, bo przecz toledo jest na płycie podłogowej golfa wiec o klasę niżej niż audi a4. A co do samego seata to jak bym miał wybierac miedzy tym exeo a octavia II to na pewno seata bym wziął, nie jest taki zły, u nas w Polsce lubią takie autka wiec na pewno się będzie dobrze sprzedawał, zobaczycie

klase niżej????? a komfort lepszy niż nie jedno a4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daymoon co do osiągów toledo to rzeczywiście mogą być lepsze, bo przecz toledo jest na płycie podłogowej golfa wiec o klasę niżej niż audi a4. A co do samego seata to jak bym miał wybierac miedzy tym exeo a octavia II to na pewno seata bym wziął, nie jest taki zły, u nas w Polsce lubią takie autka wiec na pewno się będzie dobrze sprzedawał, zobaczycie

klase niżej????? a komfort lepszy niż nie jedno a4 :naughty:

Czytaj dokłądnie, ja mówiłem o toledo/leon ze jest o klase nizej niz audi a4 a exeo jest w tej samej co a4, a jak mowisz ze komfort lepszy w seacie niz w audi to czemu seat nie konkuruje z mercedessem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak mowisz ze komfort lepszy w seacie niz w audi to czemu seat nie konkuruje z mercedessem ?

bo ludzie tego nie zauważają....seat toledo II zaje@#$#@e si eprowadzi i wygodny jest. najlepszy jak na polskie drogi....... :good: fajne autka......i ponoć jedne z najmniej psujących się aut w Europie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...