Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy Seat Exeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Widzieliście nowego seata exeo ? zobaczcie zdjęcia i powiedzcie, czy on czasem jakiegos samochodu nie przypomina ? I jakie podobieństwo w środku

Link: http://www.netcarshow.com/seat/2009-exeo/

A to: http://www.netcarshow.com/seat/2009-exeo/800x600/wallpaper_0c.htm

żywcem z ... audi

Opublikowano

To przecież jeden koncern, nie ma się czemu dziwić i na co oburzać...

Opublikowano

wow... a4 jak nic...

Opublikowano

O cholera , normalnie A4 popsuta :shocked:

Opublikowano
  • Autor

w sumie to juz seat pozyczał kiedys od audi, np. srodek z A3 do leona i toledo

Opublikowano

ładne ... ładniejsze od A4 ... :naughty: [ten hiszpanski temperament]

Opublikowano

jakis taki krzywy.... to juz jest wersja produkcyjna ?[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 10:11_________________________________________________buda b8....

wnetrze b7 cabrio

Opublikowano

ładne ... ładniejsze od A4 ... :naughty: [ten hiszpanski temperament]

Spankey , a tyle razy prosiłem , że jak jesteś na banii to nie pisz na forum :polew:

Opublikowano

ładne ... ładniejsze od A4 ... :naughty: [ten hiszpanski temperament]

Spankey , a tyle razy prosiłem , że jak jesteś na banii to nie pisz na forum :polew:

:lol1:

Opublikowano

Buda b8....

wnetrze b7 cabrio

B8? :)

Buda B7, wnetrze B6 Cabrio.

Poprostu tanim kosztem zrobiono Sedana dla Seata.

Opublikowano
  • Autor

zgadza się buda B7 a środek z cabrio, ciekaw jestem jakie będą silniki, i czy seat będzie się zbierał lepiej niż A4, bo na pewno będzie jakiś taki w audi, przecież to rodzina :) I jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, czy będzie można jakieś części z środka do audi przeszczepić bo np. przycisk zrobią ładniejszy niż w audi

Opublikowano

Przód od jakieś ruskiej wołgi :polew:

Opublikowano

O cholera , normalnie A4 popsuta :shocked:

respekcik prezes ale według mnie nie zepsuta :kox:[br]Dopisany: 02 Październik 2008, 21:09_________________________________________________

zgadza się buda B7 a środek z cabrio, ciekaw jestem jakie będą silniki, i czy seat będzie się zbierał lepiej niż A4, bo na pewno będzie jakiś taki w audi, przecież to rodzina :) I jeszcze jedna rzecz mnie ciekawi, czy będzie można jakieś części z środka do audi przeszczepić bo np. przycisk zrobią ładniejszy niż w audi

apropo osiągów......mój brat miał kiedyś toledo II 2000rok z silnikiem 1.6 i w ściganiu się z audi a4 1.6. lub 1.8 ADR był bezkonkurencyjny a miał tyklko 105 koni. gdzie tu logika? ja nic nie wiem czemu tak. :mysli: przełożenie inne może h&j wie :cool1:

Opublikowano

kurde młodszy brachol ma seata toledo i do tej pory drzemy koty, teraz jak zobaczy tego,to chyba pójdziemy na miecze, :naughty: ale jakby nie patrzył, to zerżnęli z AUDI a nie z Volkswagena, plus dla mnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Daymoon co do osiągów toledo to rzeczywiście mogą być lepsze, bo przecz toledo jest na płycie podłogowej golfa wiec o klasę niżej niż audi a4. A co do samego seata to jak bym miał wybierac miedzy tym exeo a octavia II to na pewno seata bym wziął, nie jest taki zły, u nas w Polsce lubią takie autka wiec na pewno się będzie dobrze sprzedawał, zobaczycie

Opublikowano

Daymoon co do osiągów toledo to rzeczywiście mogą być lepsze, bo przecz toledo jest na płycie podłogowej golfa wiec o klasę niżej niż audi a4. A co do samego seata to jak bym miał wybierac miedzy tym exeo a octavia II to na pewno seata bym wziął, nie jest taki zły, u nas w Polsce lubią takie autka wiec na pewno się będzie dobrze sprzedawał, zobaczycie

klase niżej????? a komfort lepszy niż nie jedno a4 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Daymoon co do osiągów toledo to rzeczywiście mogą być lepsze, bo przecz toledo jest na płycie podłogowej golfa wiec o klasę niżej niż audi a4. A co do samego seata to jak bym miał wybierac miedzy tym exeo a octavia II to na pewno seata bym wziął, nie jest taki zły, u nas w Polsce lubią takie autka wiec na pewno się będzie dobrze sprzedawał, zobaczycie

klase niżej????? a komfort lepszy niż nie jedno a4 :naughty:

Czytaj dokłądnie, ja mówiłem o toledo/leon ze jest o klase nizej niz audi a4 a exeo jest w tej samej co a4, a jak mowisz ze komfort lepszy w seacie niz w audi to czemu seat nie konkuruje z mercedessem ?

Opublikowano

a jak mowisz ze komfort lepszy w seacie niz w audi to czemu seat nie konkuruje z mercedessem ?

bo ludzie tego nie zauważają....seat toledo II zaje@#$#@e si eprowadzi i wygodny jest. najlepszy jak na polskie drogi....... :good: fajne autka......i ponoć jedne z najmniej psujących się aut w Europie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i tu sie z toba zgodze, seat wygrywa w bezawaryjnosci :good:

Opublikowano

Tną koszty :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.