Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nieźle ;-) Zmiany na plus ;-)

PS: Dobre nauszniki ;-)

Opublikowano
  • Autor

Trochę zabawy z fotelami było ale wkońcu siadły! :D

Opublikowano

Takie pytanko... czy te flansze do szyn foteli są aby na pewno bezpieczne? :)

Opublikowano
  • Autor

Blacha 2mm, działa jako wspornik na długości 3cm. Flansze są tylko z zewnętrznej strony fotela, od strony tunelu siedzą na orginalnych mocowaniach.

Docelowo planuję jakąś nierdzewkę dać w przyszlości.

Opublikowano

Osobiście bym się trochę bał takiego rozwiązania jak na to patrzę... ale przeglądałem Twój temat jak był jeszcze 1Z :D i teraz A2 i wiem, że u Ciebie nie ma lipy :)

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś napewno to poprawię, szczególnie że wiem co i jak.

Narazie trzyma się ok i nie ma obaw co do wyginania się.

Opublikowano

PS: Dobre nauszniki ;-)

Dziękuję bardzo :-)

Fotele super, można zasnąć w nich podczas jazdy.

Opublikowano

Kiedyś muszę obczaić na żywo ;-)

Opublikowano
  • Autor

Kiedyś muszę obczaić na żywo ;-)

Do 16 masz czas :-) Stoję przed Twoim garażem.

Opublikowano

Kiedyś muszę obczaić na żywo ;-)

Do 16 masz czas :-) Stoję przed Twoim garażem.

Do garażu może dojadę około 19 dzisaij, jak nie 20 kolego ;-)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnio sprawdzałem spalanie A2'ki (ostatnie 2 tygodnie). Cykl mieszany, dynamiczny - 4.62l / 100km. Testowane po spaleniu ~32l paliwa. Przejechanie 100km kosztuje mniej niż 20zł (ostatnio tankowalem ON za 3.8zł za litr więc wychodzi 17.5zł) ;-)

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Ostatnio sprawdzałem spalanie A2'ki (ostatnie 2 tygodnie). Cykl mieszany, dynamiczny - 4.62l / 100km. Testowane po spaleniu ~32l paliwa. Przejechanie 100km kosztuje mniej niż 20zł (ostatnio tankowalem ON za 3.8zł za litr więc wychodzi 17.5zł) ;-)

To całkiem zaje....te spalanie. Też się zastanawiam jak będę zmieniał auto żony na coś z 1.4tdi. Może własnie A2?

Opublikowano

Na BP przy Bronowicach Ultimate ledwo za 4.29. Nie masz obaw o to co wlałeś ?

Opublikowano
  • Autor

Ostatnio sprawdzałem spalanie A2'ki (ostatnie 2 tygodnie). Cykl mieszany, dynamiczny - 4.62l / 100km. Testowane po spaleniu ~32l paliwa. Przejechanie 100km kosztuje mniej niż 20zł (ostatnio tankowalem ON za 3.8zł za litr więc wychodzi 17.5zł) ;-)

To całkiem zaje....te spalanie. Też się zastanawiam jak będę zmieniał auto żony na coś z 1.4tdi. Może własnie A2?

1.4 TDI to dość specyficzny silnik przez hałas, jaki wytwarza. Ale spalanie rzeczywiście niewielkie ;-) Producent podaje dla mojego silnika średnie spalanie 4.4 litra,

Na BP przy Bronowicach Ultimate ledwo za 4.29. Nie masz obaw o to co wlałeś ?

Nie mam obaw, wszędzie może trafić się złe paliwo.

Opublikowano

Te pół skóry co z tt założyłeś to full opcja w prądzie, podgrzewane są ?

ps. ma u siebie naleśniki w pełnym prądzie przód tył góra dół leźdzwie co pan sobie życzy, ale helmut pożałował na grzanie.

Edytowane przez Sebastiano87

Opublikowano
  • Autor

W pierwszej TT chyba elektryki nie było, ale grzane są :-)

Edytowane przez trepek

Opublikowano

I tak są fajne półskóry to jest to ;)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Nadrabiamy zaległości ;-)

Na urodziny dostałem od narzeczonej komplet gumowych wycieraczek:

f58f1de60a3d7941med.jpg dda8223c86fd1218med.jpg dc04015139f3885bmed.jpg 8689601329d4c000med.jpg
Sesja się skończyła, pora brać się za jakieś rezanie :-)
Wziąłem się za kratki nawiewu, rozkminiam jak zrobić podświetlanie pokręteł a w między czasie postanowiłem zrezać chroma w kratkach (dawca pochodzi z A4 B6), tutaj uciąć, tam wydremelować, tam znowu dokleić i voila!
0e78ad17f528a21amed.jpg
Oraz podłączyłem na spróbę licznik z FISem i niespodzianka, wyświetlacz sprawny:
4cb55b53fe84188agen.jpg
Najnowsze zakupy :D
- wyciskacz tulei, tuleje Lemfordera i Moog'a
fba5b4ea8a97b582gen.jpg
- tuleje Lemfordera są ori tulejami z ASO lecz zakupionymi w IC, w ASO za sztukę wołają prawie 110zł, w IC są po 73zł
c204a098fe401631gen.jpg 3efcbd0a5f1ea6e0gen.jpg
- ale nie mam pojęcia jaką końcówką wycisnąć mniejszą tuleję...
45bab78b09a8d30fgen.jpg
Jakieś pomysły?

Wkońcu udało mi się dokończyć podświetlanie pokręteł nawiewu (narazie tylko jeden... ale teraz już wiem co i jak).
071cdecc9814e028med.jpg
Do pokrętła poprowadzona jest ori wiązka z A4 B5 z kostkami i przewodami. Co ciekawe, obudowa kratki w A2 ma w plastiku odpowiednią wypustkę aby włożyć w nią wtyczkę od orginalnej wiązki. Ciekawe...

Takie tam zabawy z licznikiem:

e028b444e11e0220.jpg

Zmienie tylko wsad na taki z odpowiednim PINem oraz zmienie czesc kodu odpowiadajaca za wskazania paliwa (w A2 były 3 wielkości baku, ten licznik nie jest kompatybilny P&P z moim samochodem) i możemy wkładać licznik. Jeszcze tylko wiązki dorobię.


A tak z nowości jeszcze to A2 u lakiernika stoi.

Opublikowano

Gdzie ją lakierujesz bo też będę musiał u siebie porobić poprawki ?

Opublikowano
  • Autor

U takiego chłopaka, co mi już lusterka lakierował (mieszka w Krakowie ale jest z Piotrowic). Jak polakieruje mi pół samochodu to ocenię efekt. Lusterka zrobione były naprawdę ok. Ciekawe jak będzie z resztą.

U mnie lakierowane będzie:

- zderzak tył

- tylnie nadkola

- tylnie drzwi

- częściowo przednie też

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.