Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

@kamil-vag Pasek mocno napięty nie jest, po rozgrzaniu i przejechaniu kilku km wskaznik napiecia jest idealnie w szczerbinie podczas pracy silnika.

Szczerze to nigdy nie przekręcałem paska o 45 stopni... Widzialem, ze kiedys robil to znajomy w 1.6 TD ale tam pasek rozrzadu byl o polowe cienszy.

Opublikowano

Pasek raczej nie. Ja mam tez równo a nawet i na początku i czasem słyszę ten dźwięk. Mnie się wydaje, ze to pompa taki odgłos daje. 

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, Norbas napisał:

Pasek raczej nie. Ja mam tez równo a nawet i na początku i czasem słyszę ten dźwięk. Mnie się wydaje, ze to pompa taki odgłos daje. 

U mnie dźwięk powoli ustaje (przejechane już 300km) aczkolwiek jeśli wiadomo na czym się skupić to idzie go wyizolować stająć np. kolo drzwi kierowcy. Niby pompa wody Hepu a więc najlepszy zamiennik ale i tak gorszy niż ori z ASO.

Zobaczymy jak to będzie wyglądało za kolejne 300-500km.

Opublikowano

Ja jak robiłem rozrząd w Polo to wkladalem cały zestaw z INA i powiem Wam, że nic takiego się nie działo... W Audi znowu zestaw ori z forum i też cisza. 

Opublikowano
  • Autor
15 minut temu, kamil-vag napisał:

Ja jak robiłem rozrząd w Polo to wkladalem cały zestaw z INA i powiem Wam, że nic takiego się nie działo... W Audi znowu zestaw ori z forum i też cisza. 

To tylko pokazuje jaki jest rozstrzal jakosciowy zamiennikow. Dla przypomnienia podam, ze dobrej jakosci czujnik polozenia walu dzialal mi przez kwartal a ori nowka siedzi juz rok i poki co jeszcze dziala :D

Opublikowano

Ja dla siebie zazwyczaj wsadzam ori cały rozrząd i osprzęt a , ze auto robiłem pod sprzedaż to wziąłem ta pompę hepu... stara pompę. Jak sxiagnelem ori to było widać i czuć  roznice... ja teraz jeszcze męczyłem się z termostatem bo myślałem ze ori jest trafiony ale przy wyciaganiu starego urwałem wąsy w obudowie... kupiłem nowa obudowę i jest spora różnica :) 

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Z bólem serca to piszę ale Audi idzie na sprzedaż :( Następca już zamówiony.

Jak wiecie - A2 mega doinwestowane, jak ktoś zainteresowany samochodem to proszę pisać na pw. Zaraz utworzę ofertę ze sprzedażą.

 

 

Opublikowano
  • Autor
28 minut temu, kamil-vag napisał:

To co następne? 

Yaris Hybrid :)

Opublikowano
  • Autor
16 minut temu, kamil-vag napisał:

Hehe o proszę całkowita odskocznią od kopciucha klekota hehe

I skrzynia biegow bezstopniowa ;) w sam raz na daily cara.

Opublikowano

@trepkowa miałaś już jakieś doświadczenie z oklejaniem? Tak myślę czy swojego nie okleić samodzielnie. Bardzo mi się marzy kolor Nardo Grey :wub:

Opublikowano
Teraz, MarcinL napisał:

@trepkowa miałaś już jakieś doświadczenie z oklejaniem? Tak myślę czy swojego nie okleić samodzielnie. Bardzo mi się marzy kolor Nardo Grey :wub:

Tak, kiedyś kleiłam zawodowo przez 4 lata :thankyou2:

jeśli chcesz to zrobić samodzielnie a nie masz doświadczenia to nie polecam próbować. No chyba, że na swoim chcesz się uczyć :whistling:

Opublikowano
2 minuty temu, trepkowa napisał:

Tak, kiedyś kleiłam zawodowo przez 4 lata :thankyou2:

jeśli chcesz to zrobić samodzielnie a nie masz doświadczenia to nie polecam próbować. No chyba, że na swoim chcesz się uczyć :whistling:

W sensie, że idzie coś uszkodzić czy jak?

Opublikowano

No przykleić to jedno - trzeba wiedzieć jak się folia zachowuje, szczególnie na przetłoczeniach czy obłych elementach bo można zrobić „sznity” trudne do wyprowadzenia. 
Drugie to wykończenie - bardzo ostry nożyk segmentowy, najlepiej 45stopni i docinanie folii na krawędziach i przy uszczelkach. No bez wprawy można pociąć lakier :/ albo dociąć źle że będą prześwity lakieru spod spodu... 

no jest to procedura nie prosta  ;) 

Opublikowano

Kurtka wodna kiedyś sobie pomyślałem, aby od Was odkupić to woziło, ale nie sadziłem, że to tak szybko nastąpi sprzedaż :grin:, a u mnie w portfelu 0 na inwestycje:smutas:. Ehh szkoda, gdyby to była wiosna bym coś naskrobał. Niech się sprzeda w dobre ręce.

Opublikowano
  • Autor
22 minuty temu, chudineze napisał:

Kurtka wodna kiedyś sobie pomyślałem, aby od Was odkupić to woziło, ale nie sadziłem, że to tak szybko nastąpi sprzedaż :grin:, a u mnie w portfelu 0 na inwestycje:smutas:. Ehh szkoda, gdyby to była wiosna bym coś naskrobał. Niech się sprzeda w dobre ręce.

Jeszcze na początku grudnia nie myśleliśmy, że będziemy A2 sprzedawać! Niecały 1000km temu rozrząd zmienilem :grin:

Opublikowano
W dniu 23.12.2019 o 21:59, trepek napisał:

Niecały 1000km temu rozrząd zmienilem :grin:

Przyznaj się ze przez te dźwięki padła taka decyzja :decayed: 

Graty zamówienia na hybrydę ;) ta niby skrzynia cvt to taki zespół  napędowy... silnik elektryczny/rozrusznik i skrzynia biegów jako jedność ? do okresu gwarancyjnego bajka ? chociaż potem tez nie powinno być problemu o ile był odpowiednio traktowany :) 

silniczek 1.5 tam będzie ? 

Opublikowano

Wesołych i radosnych świat ???

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, Norbas napisał:

Przyznaj się ze przez te dźwięki padła taka decyzja :decayed: 

Graty zamówienia na hybrydę ;) ta niby skrzynia cvt to taki zespół  napędowy... silnik elektryczny/rozrusznik i skrzynia biegów jako jedność ? do okresu gwarancyjnego bajka ? chociaż potem tez nie powinno być problemu o ile był odpowiednio traktowany :) 

silniczek 1.5 tam będzie ? 

Pompa uspokoila sie po 300 km :D

Duzo czytalem o hybrydach Toyoty i to cale e-cvt jest nadzwyczaj trwale. Rozmawialem tez z kilkoma taksowkarzami, ktorzy jezdza hybryda i kazdy mowil, ze jest bajka (przynajmniej do 400 tys km bo nie znalazlem zadnej starszej hybrydy :p ).

Tak, silnik to znane 1.5 benzyna o mocy szalonych 75 koni. Silnik znany i sprawdzony, po okresie gwarancyjnym pewnie wpadnie gaz :D

W sumie taki Yaris to nic nadzwyczajnego - toporny, anemiczny, malo ekscytujacy, wyposazenie tez takie se chociaz najbogatsza wersja selection, tylko niesamowicie praktyczny w jezdzie miejskiej i w korku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.