Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
38 minut temu, Norbas napisał:

Wesołych i radosnych świat ???

Wesolych i radosnych!

Opublikowano
  • Autor

Samochod wstepnie zarezerwowany.

Opublikowano

Ło już narobił , ło . :wacko: A ja już szykowałem fotę mojej jak się wygrzewa z fokami na fiordach aby pokazać jak wspaniale przyciemniłem tylne kierunki ,które fantastycznie kooperuja z kolorem nadwozia w celu podania przykładu i ewentualnie zastosowania na wozidle Trepkowej a ten sprzedał. :sesese:

Opublikowano
27 minut temu, dekiel 13 napisał:

Ło już narobił , ło . :wacko: A ja już szykowałem fotę mojej jak się wygrzewa z fokami na fiordach aby pokazać jak wspaniale przyciemniłem tylne kierunki ,które fantastycznie kooperuja z kolorem nadwozia w celu podania przykładu i ewentualnie zastosowania na wozidle Trepkowej a ten sprzedał. :sesese:

A dej Pan spokój... kobita dbała, okleiła se, napracowała się, sprzątała.... a ten wziął i sprzedał. 
 

ale czaicie jaki motyw? Trepek to sobie sprytnie przemyślał... bo teraz wszystko szło na dwa auta. Ja się nie chciałam namówić ale wziął na jazdę próbną, kobita poujeżdżała to i się przekonała do nowego, a ten cwany teraz wszystkie mody będzie do a4 pchał... tylko czekać aż się pochwali, że już gwint wpada czy inny pieron. Ja już słyszę ten ryk silników nadjeżdżających kurierów... :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

5 lat temu, pod koniec grudnia, sprzedalem swoja szara b5’tke ;)

Opublikowano
7 minut temu, trepkowa napisał:

A dej Pan spokój... kobita dbała, okleiła se, napracowała się, sprzątała.... a ten wziął i sprzedał. 
 

ale czaicie jaki motyw? Trepek to sobie sprytnie przemyślał... bo teraz wszystko szło na dwa auta. Ja się nie chciałam namówić ale wziął na jazdę próbną, kobita poujeżdżała to i się przekonała do nowego, a ten cwany teraz wszystkie mody będzie do a4 pchał... tylko czekać aż się pochwali, że już gwint wpada czy inny pieron. Ja już słyszę ten ryk silników nadjeżdżających kurierów... :facepalm:

No fakt perfidny cfaniaczek :grin: . Chyba jednak od czasu do czasu przynajmniej zakupi jakiś zapach do tojtojotki .  :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Przed żoną nic się nie ukryje i już prześwietliła mój plan :p

Opublikowano

Skąd ja to znam :decayed: 

Opublikowano

Moja na fiordach , tylne kierunki są ciemno grafitowe tu stała w cieniu akurat .:cool1:

20191212_132006.jpg

Edytowane przez dekiel 13

Opublikowano
5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Moja na fiordach

Paweł może byś w końcu założył temat z autem, a nie jakąś dupe pokazujesz ?

Opublikowano
40 minut temu, kamil-vag napisał:

Paweł może byś w końcu założył temat z autem, a nie jakąś dupe pokazujesz ?

......:thumbup1:

Kamil w tym roku konkret mody wiec auto zacznie wyglądać i wtedy myślę przedstawię 'Blue lagoon'. :hi:

Trepkowo wybaczcie za mały 'off topic'.

Opublikowano

Wybaczone :decayed:

korzystajcie póki temat nie zamknięty :sad:

Opublikowano
  • Autor

Ostatnie. Pojechala :( ale trafila w dobre rece!

BB097C8A-30DC-4A64-9B80-B004DB8707F1.jpeg

Edytowane przez trepek

Opublikowano

Podejrzewam że byłej już Właścicielce uczucia skropliły się na ten widok ?

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, krzysiek_f napisał:

Podejrzewam że byłej już Właścicielce uczucia skropliły się na ten widok ?

I to nie jedna, mi też się tak jakoś dziwnie zrobiło. Przez 5 lat można dobrze poznać samochód :)

Godzinę temu, kamil-vag napisał:

Długo nie musieliscie czekać na chętnego ?

Dobry samochód to i szybko sprzedał się. Kupujący parę dni temu oglądając samochód poprosił aby zrobić przegląd przy nim (bo do 2 stycznia był) więc dokładnie obejrzał co i jak. Dużo pracy włożone w samochód i wszystko wymieniane na bieżąco a nawet trochę wcześniej :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.