Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po wymianie aku


ryniud

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy,po wymianie aku nie pali się na wyświetlaczu antenka ,godzinę i datę ustawiłem ręcznie,no chyba że do tej pory nie załapało sygnału radiowego i dlatego brak jej.Również nawigacja nie chce trybić tzn przy kliknięciu na wybrany adres nie chcę ruszyć,mówi coś po angielsku że jest coś nie aktywne,nie potrafię tego komunikatu napisać bo nie znam języka.Może ktoś w tej kwestii się wypowiedzieć?


Koledzy,po wymianie aku nie pali się na wyświetlaczu antenka ,godzinę i datę ustawiłem ręcznie,no chyba że do tej pory nie załapało sygnału radiowego i dlatego brak jej.Również nawigacja nie chce trybić tzn przy kliknięciu na wybrany adres nie chcę ruszyć,mówi coś po angielsku że jest coś nie aktywne,nie potrafię tego komunikatu napisać bo nie znam języka.Może ktoś w tej kwestii się wypowiedzieć?

Antenka wróciła na swoje miejsce i nawigacja też działa,przewiozłem tyłek i załapało sygnał,natomiast stan wyświetlenia ilości paliwa nieprawidłowo wskazuje.Mam ponad 3/4 baku stan z przed zmianą aku i zrobiłem dzisiaj 11 km a na kompie wyświetla że zostało na 600 km,jaka przyczyna?Wróci to do stanu prawidłowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie aku zapaliła się rezerwa, mimo połowy zbiornika. Dotankowałem mu i po przejechaniu kilku km wszystko wróciło do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po wymianie aku zapaliła się rezerwa, mimo połowy zbiornika. Dotankowałem mu i po przejechaniu kilku km wszystko wróciło do normy

Dzięki za odpowiedz,myślę że tak będzie jak piszesz,pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są funkcje w module komfortu lub w innym module (moduł wskaźników - licznik), przez ustawienie których, na liczniku litrów paliwa można dokonać przesunięcia wskazania. Jeśli wcześniej tak było to ustawione, a teraz pokazuje inaczej, to może trzeba ponownie zakodować. Zapytajcie chłopaków z działu VAG - kodowanie wskaźnika paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...