Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wymiana licznika polift


fifek-1985

Rekomendowane odpowiedzi

Mój licznik odmówił posłuszeńst4wa i zamierzam go wymienić na inny.

W moim starym jest wskaźnik temperatury i paliwa a widzę że są takie gdzie jest temperatura oleju i ładowanie.

Czy po przełożeniu te dwa dodatkowe wskaźniki będą pracowały normalnie czy jakieś dodatkowe czujniki będą mi potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie to chyba nie problem, co do oleju to musisz mieć czujnik w misce. Załóż sobie licznik z tymi wskaźnikami, najwyżej ogarniesz je sobie później ale już będziesz je miał.

Jak masz licznik bez FISa to zakładaj od razu z FISem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do fisa coś dodatkowo muszę dokładać?

W tej chwili mam tylko wskaźnik otwartych drzwi,i jakieś takie dziwne coś i na końcu OK. :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mieć temp oleju i wskaźnik ładowania to tak :D Poza tym musisz piny w kostkach przelutowywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał trochę trzeba wtyczki przerobić ale jak założysz licznik odpowiadający rocznikowo twojemu to nie ma tragedii. Najtrudniej jest wsadzić licznik z lifta do przedlita.

Może masz pół fis, nie wygląda to u Ciebie tak że masz dzielony wyświetlacz?:

161866079_4_644x461_licznik-a4-b5-pol-fi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taki sam licznik mam, jak patrze na allegro to ciężki temat z tym elektronicznym zegarkiem znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dochodzi jeszcze do tego IMO o którym nikt nie pisze a trzeba zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też racja.
Tak czy siak nie kupuj takiego licznika jak masz teraz. Szkoda kasy. Kup pełny FIS, zawsze to jakiś mod przy okazji a i tak musisz zmienić licznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę, czy może ktoś wstawić mi jakieś linki z allegro lub olx jaki licznik mam kupić z pełnym fisem? Jestem ciemny w dziedzinie audi, w końcu to moje pierwsze:D Sprawa immo to nie problem mam speca co mi porobi elektronike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej szukaj licznika na forum bo na allegro z reguły nie jest pokazany stan wyświetlacza a to najważniejsze. Licznik musisz kupić z pełnym FISem i cyfrowym zegarkiem. Filozofii nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem licznik 1/2 fis i 4 wskaźniki. Podpiąłem i wszystko zadziałało: ładowanie, temperatura oleju. Oczywiście pobawiłem się trochę z immo (samochód odpalał, tylko non stop świeciła się kontrola - żółty kluczyk).

Edytowane przez kapete
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ustawienie imo i liczniki smigają :) ?

W moim wypadku tak było. Sposób kodowania immo jest gdzieś na forum. Zrobiłem sam najzwyklejszym Vag scanem. Kupiłem sobie takiego, ponieważ laptoka nie zawsze mam ze sobą, a tego włożyłem do schowka w podłokietniku i mam zawsze ze sobą. Parę razy już "uratował" życie w drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...