Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze nie ktorzy najchetniej to auto by kupili przez same esemeski lub pisanie postow... Kurde, ja jezeli szukalbym auta to pierwsze co to telefon do goscia obgadac sprawe, wypytac wszystko to co mnie interesuje itd, a nie wypisywania w temacie... Gimbazą mi to zalatuje troche . . . :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Dawid-Kna napisał:

Hej
Mialem kiedy taka i chyba bym z przyjemnością wrócił 
tylko martwią mnie lampy i gaz 


Cena jak w temacie czy zdanie zmieniłeś. Silnik czysta seria 163 ? ;)

Silnik seria.  Gaz jest spoko. Zawsze to pare zł w kieszeni. A co z lampami? Rozklejałem je i malowałem środki czasem zaparują u dołu. Jeśli o to Ci chodzi :)

16 godzin temu, KoJ@K napisał:

Widze, ze nie ktorzy najchetniej to auto by kupili przez same esemeski lub pisanie postow... Kurde, ja jezeli szukalbym auta to pierwsze co to telefon do goscia obgadac sprawe, wypytac wszystko to co mnie interesuje itd, a nie wypisywania w temacie... Gimbazą mi to zalatuje troche . . . :facepalm:

Jak dla mnie to jak nie przyjedziesz i nie pooglądasz to nic tak naprawdę się nie dowiesz. Trochę irytuję robienie każdemu z osobna foto relacji z całego samochodu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!!

 

ogólnie... MEGA!!! :o :thumbup1:

Możesz nagrać i wrzucić filmik jak to cudo :wub: przyśpiesza na podtlenku LPG? Jaka instalacja? Jakieś problemy? Spadek mocy?

Edytowane przez imelvis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...