Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Śliczny "blizniak";)

Opublikowano
  • Autor

Ja juz czarnego nie kupie xD uj***ny zaraz po wyjechaniu z myjki i każda ryske widac ...srebrne sa najlepsze hahaha :D

Wysłane z mojego SM-G870F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

kurde nikt mi nie powie, że czarne nie robi najlepszego gno

proszę cię! czerwone robią przeciąg i te niebieskie jak mk4 r32 :naughty:
Opublikowano

Przeciag moze i robia, ale duuuzo mniejszy niz czornuchy !! :D

Opublikowano

Przeciag moze i robia, ale duuuzo mniejszy niz czornuchy !! :D

jak się posiada umiejętności używania polerki conajmniej w stopniu ponad dobrym i ma się czas to czarnuch jest petarda bo lakier jak szkło :D
Opublikowano

Wystarczy go dobrze raz "przeciagnac" a pozniej poprostu dbac. :D

Opublikowano
  • Autor

Czarny lakier jest prze je..... :P Mówię wam szary srebrny lub jakiś grafit :P
Takie będzie następne :P Ja to Ciebie musze Kodżak na to przeciągnięcie podjechać, bo mi to raczej nie wyjdzie :D

Lalunia przetarta i poodkurzana. Pięknie pachnie pomarańczą :P

Brać koła bo mi na pustaki brakuje !!! :D

Opublikowano

ja bym brał Twoje koła, ale jak weźmiesz moje :decayed: hehe

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

siema :) jeździsz nadal na tym hidzie Noxon? Jak się sprawuje? Dużo lepiej świeci niż zwykłe żarówy? Pamiętasz ile Cię wyniósł swego czasu remont głowicy? Części+robocizna? Może być na pw, pozdro :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W końcu się dorobiłem Kolor FIS :D:grin::banan::facepalm:

4ktugw.jpg

ostnhj.jpg

W między czasie ogarnie się parę upiększeń i bd foto efektu końcowego :D

Elo :a4fan:

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Gratuluje :naughty: za***isty efekt :) Troche grzebania było ale warto :)

Opublikowano

Bardzo ładna A4 i dużo wyłożonej pracy. Gratulacje. Mam dwa pytania. Jak się jeździ z tą kierownicą ? - chodzi o ścięty dół, nie przeszkadza w kręceniu frajerą ? Zastanawiam się nad zakupem.

Drugie pytanko, dużo było rzeźbienia z przelacznikiem świateł z a3 w chromie ?

Opublikowano
  • Autor

Do kierownicy można powiedzieć, że trzeba się przyzwyczaić, ale teraz to bez różnicy, siadasz, śmigasz,kręcisz :P Włącznik chwila roboty.. trzeba w miarę delikatnie do sprawy podejść. Byle nic na siłę :D

Opublikowano

z tą kierą to jak dla mnie sie kosiorrr śmiga ja tam mam zawsze banan na gębie jak tylko otwieram drzwi :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

Tarczki da sie przelozyc normalnie ze zwyklego licznika?

Opublikowano
  • Autor

Przelozyc mozna ale wskazania bd bledne. Teraz to tylko ewentualne jakies tuningowe :D

Opublikowano

Wypasione Audi. Sam wszystko montujesz, czy masz jakiegoś specjalistę? Wszystko bardzo przemyślane i dobrze zrobione. Sam chciałbym wiele rzeczy zrobić w mojej, tylko niestety brak takich umiejętności (albo wiedzy) na ten temat. :P Furka wymiata i będę obserwował dalsze poczynania.

Opublikowano
  • Autor

Sam wszystko montuje.. czasem mam jakas pomoc merytoryczna...bo wszystkiego czlowiek w necie nie wyczyta. Tez bylem zielony kiedys..dasz rade :D

Opublikowano

z tą kierą to jak dla mnie sie kosiorrr śmiga ja tam mam zawsze banan na gębie jak tylko otwieram drzwi :banan: :banan: :banan:

Na żywo widziałem u Ciebie i aż mnie korci zmienić tą z b7 na ściętą :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.