Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Kazek , zacznij pisać merytoryczne posty bo jak dotąd to każdą wiadomość musi mi tłumaczyć Profesor Bralczyk :D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jarek zatkaj dziub jak do ciebie nie mowie. . Mądrością to sobie wychodź do takich jak ty a nie próbujesz błyszczeć jak kostka w sedesie [emoji12]

Wysłane z mojego SM-G355HN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak jest w planach, ale trudno dostępny w dobrej forsie, a przepłacać to ja nie lubię :P A ruda po zimie wylazła franca, ale się ogarnie wszystko :D

Co to spasu dystansów zawiasów , jak dla mnie zostaje tak jak jest, auto do jazdy codziennej więc musi być w miarę wszędzie wjeżdżające :P Jak chciałem rotor to żeście kufa mówili że oklepany !! :/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto do codziennej jazdy, ktore pewnie dziennie robi 20_30km do roboty i z powrotem, czasami pojedzie do marketu po zakupy i tyle. :D i chlopok sie obawia gwintu, jakby tym 50 000km rocznie klepal. ;) ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 25 tyś rocznie robię, a drogi różne więc zostaje to co jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, ze tak Ci beret poryjemy, ze i tak wpadnie gwint, czy Ci sie to podoba czy nie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się od razu zrzucicie to czemu nie :P może być ten z AP, dużo was nie wyniesie :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bądź miękka faja :decayed: dawaj gwint.. w końcu jesteś w Divisionie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, a slyszalem, ze tam same grubasy majo byc. ;) z tego co widze, to chyba jeszcze nigdy nie jechales na gwincie, bo to ze jest gwint, To wcale nie znaczy, ze musi byc taczka, ktora szura spodem, jak przejezdza nad lezacą zapalniczką. ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Chwilę mnie tu nie było, ale widzę nic nie straciłem, znów na tapecie gwint :grin: włączam stoper.... zobaczymy jak długo wytrzymasz to ciśnienie :lol1: Zderzaki czasem wypływają w dobrych pieniądzach musisz monitorować allegro, czasem też dokładka jakaś wyskoczy więc jest szansa na upolowanie czegoś , może nawet w kolorze się trafi- tu już oszczędności nie szukaj :decayed:

Setup jest super na co dzień, powoli pewnie dojrzejemy też do gwintu, ale wszystko w swoim czasie, ja zawsze przeżywam szok jak zakładam 19" i wtedy pierwsze o czym myślę to kiedy jakaś normalna droga się trafi bo mało karku mi nie skęci :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwintu to smigalem kiedyś na FK Germany w mojej b5 z jakis rok..fela 17.. pamietam ze drogi jeszcze byly w tedy kiepskie i byla taczka..:P Zawias mam nowy..ledwo roczny..gwintu i tak bym nizej nie skrecil bo do tesciow musze przez rzeke przejechac a teraz nawet czasem za haczę :D Na APkicie jest ladnie i w miare komfortowo.. i juz sie powoli oswajam z 19".

Nie powiem myslalem Zeby wrzucic Gwint AP ale budżet byl mniejszy. Teraz musze skupic sie na dokonczeniu zewn slina.. :D[emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakup musi się zamortyzować :decayed: jak się wyklepie to i tak pójdzie niżej :grin: a pełen zewnętrzny s-line to już prestigio :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie modzisz :) nie słuchaj tych wariotów - chcą miec gwint to mają , Ty nie chcesz i koniec kropka :wink:

ja też nie założę gwintu choć wszyscy trąbią :decayed: zawiecha s-line mi starcza :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż jeden po mojej stronie :D Dzięki !! Rozsądek podpowiada tak a nie inaczej :D:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też Cie popre. :decayed: Jeżdziłem na gwincie KW V2 inox i został zmieniony na Eibach Pro Kit plus amorki przód bilstein i tył 1BE i jest mega :banan:


Noo a nowy look wózka rewelka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

W temacie wiele się nie dzieje.. z jakiś modów wyrezałem sobie daszki podświetlane "majkup" :

iwoeno.jpg

A tak poza tym jakaś eksploatacja:

2mglbtw.jpg

I w końcu jakieś lepsze kosmetyki dla auta:

20k7h3c.jpg

Ogólnie na razie bd pewnie jakaś przerwa w rezaniu. Mam nadzieję na jakaś ładną pogodę żeby przetestować nowe zakupy.

Pozdrawiam :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinanie dziur pod lampki poszło bezproblemowo, brzegi materiału podsufitki trzeba jakoś zabezpieczac coby się nie strzępiły?

Tak podpytuję, bo podświetlane słoneczka leżą mi już trzeci rok i jakoś nie mogę się zabrac za tą robotę ;)

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko troche oswietlenie slonecznikow z tym w lampce podsufitki sie gryzą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie miałem żadnej ledowej pod ręką ale zostaną wymienione. Co do rezania otworów to wycinałem bardzo ostrym skalpelem więc nic się nie postrzępiło. Pomierzyłem wyznaczyłem i jest.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, któregoś weekend'u powalczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...