Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dokladnie, bierz 225. :)

Opublikowano
  • Autor
ffc9a346ac60109ace203bdf6d060648.jpg
Opublikowano

Ja bym dał 235/35. 225 to na 8j bo inaczej ściskasz poślad przy każdym krawężniku :kwasny:

Poka zakup :kox:

Opublikowano

Orginalny Turecki chociZ ten dywan, czy jakis podrabianiec? :D

Z takimi felgami to sie po kraweznikach nie jezdzi ! :)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
  • Autor

Po krawężnikach to ja nawet na 16 z zimówkami nie jeżdżę :D A na letnich setupie każdy manewr to u mnie milion obliczeń :D Dywan spoko.. moja mini siłka na nim stoi :D

Koło już nie długo.. w przyszłym tygodniu myślę że założę ^^

Opublikowano

Aplikuj aplikuj i chwal się tu szybciutko ! :banan:

Opublikowano
  • Autor

Siedzi koło :D :D :naughty::ph34r:

Opublikowano

Dawaj fote, i to na jednej nodze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na razie bez fot bo syf na aucie.. po przesiadce z zimówek 16 jest beton, nawet na 18 tak nie tarabaniło :/ Chociaż do nich też musiałem się na początku przyzwyczaić :P Wszystko jest ok póki jadę sam i po dobrej drodze..jak jechałem w 4 osoby to gdzieś przycierało na hopkach :o Panowie experci trzeba nadkola zrolować ?

Opublikowano

Co za zawieszkę masz ? jakiś kit obniżający na seryjnych amorach czy gwintage? :decayed:

Przyciera o ranty czy szmaciane nadkole? :wink:

He he :grin: zaczęło się ,teraz zimy będziesz z utęsknieniem wyglądał 19" to już nie przelewki :kox:

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor

Kit 40/30 mm. Kurde nie wiem.. wydaje mi się że o nadkole,ciężko to sprawdzić.

Opublikowano

Jeszcze kilka razy drapanie i będzie wiadomo :) Podejrzewam że trze o nadkole, przydał by Ci się twardszy setup zawieszenia, a co najmniej dobre amory BV.

Opublikowano

Zeby nie bylo, ze nie mowilem nic o zawiasie. ;)

Opublikowano

Gratulacje auta i modów! Bezawaryjności

Opublikowano
  • Autor

Moglem et mniejsze wziąć :D

Po wstępnej autopsji stwierdzam że tył przy większym załadunku na hopkach trze o szmaciane nadkole, a przód z prawej strony o śrubę którą jest przykręcony plastik nadkola no i może delikatnie rant nadkola, rolownica sie kołuję to zrobi sie porządek :P Dzisiaj może bd jakieś foty :P:D

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

no wlasnie mialem pisać pokaż jakieś fotki bo aż ciekaw jestem, bo tez mysle o zmianie na taka sama ;p

Opublikowano
  • Autor

Tak jak obiecałem wrzucam świeże fotki :D !!

Tak mniej więcej wygląda spasik :

2mos70i.jpg

A to całokształt, jest kosa ta felga :kox: :

eqs39t.jpgddjlzc.jpg1688z1j.jpg1o4mxt.jpg2porwcn.jpg23tni95.jpgehjgnq.jpgwk332w.jpg

Tak to się prezentuję :D Ten Tył seryjny mnie tylko denerwuje :/

Opublikowano

paaaaanie z tyłu to jeszcze miejsce na dystans jest :naughty: pięknie się prezentuje, fajny kolor felg ;) listwy na drzwiach masz z Cetusa? Z tyłu hebel zniknął :D

Opublikowano

Myślałem że lepiej się nie da, a jednak :D

Opublikowano
  • Autor

Niby miejsce jest ale nie będę kombinował :D Tak, listwy są od cetusa mam je rok i mają się b.dobrze :P Lipa z tym heblem z tyłu , jaki zapakować żeby go chociaż trochę było widać,pewnie 288 :D

Filmik wam nagrałem :D

Pozdr.

Edytowane przez Czaki89

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.