Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Do podświetlania słoneczników trzeba słoneczniki z wiązką + wiązkę (gdzie podpinasz?) + lampki tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ciągnąć zasilanie z MK. Lub z kostki panelu oświetlenie wnętrza. Pin 3 Zasilanie Pin 6 Masa.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ciągnąć zasilanie z MK. Lub z kostki panelu oświetlenie wnętrza. Pin 3 Zasilanie Pin 6 Masa.. :)

Kamilo działasz coś przy tym dziadku jeszcze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozbierasz go na części to nie jest jeszcze źle :decayed: a poważnie to ja przez ostatni miesiąc wpakowałem w swojego paździocha tyle co przez ostatni rok i jeszcze trochę by temat się pociągnął i bym wepchał go w pokrzywy najchętniej, na szczęście na razie jest ok i uczucie powoli wraca.... :wink:

A swoją drogą dziś kumulancja :decayed: jakoś się podzielimy wygraną :naughty:

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj pazdzioch jakoś narazie sie toczy bez większych problemów :D Wczoraj jakiś czujnik stopu wymienilem i cisne dalej :D Motulem zalalem i jest okej. Ja na sobotnia kumulancje liczylem ale ledwo dwójka :( Jak coś możesz co nieco rzucić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i du........ :kwasny: dalej do tyrki trzeba iść :facepalm: 1 szóstka padła i to jeszcze nie moja :kwasny: tak że nici z hajsu na mody .... U mnie czujnik stopu też nawala co jakiś czas ale zbytnio mi to nie przeszkadza więc na razie siedzi w aucie.

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba będę musiał wyprzedać co nieco gratów :/ Fele kiera i navi chyba pójdzie pod młotek :/ Life is brutal..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wtf: nawet tak nie gadaj, hajs raz jest raz go nie ma nie ma się co podłamywać szkoda rozgrabiać tak zadbaną sztukę.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz ze trenujesz nadgarstki? ;) maszynká czy recznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak delikatnie... musiałem wypróbować zakupione produkty. Recznie. Maszyne mam ale kijową jakąś .I tam pod tymi garażami nie mam prądu. Mam jeszcze jakieś foto może wrzucę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to recznie sie panie namachasz, ale za hu hu nie osiagniesz tego co mozna zrobic na byle jakiej maszynie, wiec jak masz polerke z regulacja obrotow to podprowadz sobie kawalek pradu i dzialaj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak..moje stare 16 cali :D

Pany pasuje mi podniesc zawieszenie.. mam teraz AP Kit 40/30. Co by sie stalo jakby wrzucił na to seryjne sprężyny 1BA.

Wysłane z mojego SM-G870F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co by sie stalo jakby wrzucił na to seryjne sprężyny 1BA.

Błądzisz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast w dół to w gore xD

Wysłane z mojego SM-G870F przy użyciu Tapatalka

http://olx.pl/oferta/felig-19-cali-5x112-et32-8-5j-wzor-rs6-c6-od-dawmac-CID5-IDgAfML.html

Ogólnie nic się nie dzieje :P


123qws4.jpgeb26g4.jpgz4mza.jpg21d4in8.jpg

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie fajne/ładne autko chcesz ogołocić z takich ładnych kółek :/ kurde nikt mi nie powie, że czarne nie robi najlepszego gnoju !! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...