Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dać się da ale to już jest chyba emulator zmieniarki. Jeśli chodzi o C2 to myślę że warto rozwarzyć Yatoura. SD USB AUX w jednym.

http://allegro.pl/adapter-aux-audi-chorus-2-concert-1-2-symphony-i5767476188.html

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

No no mordeczko brawo Ty ;) wystarczyło że nie było mnie tu chwilę a tu takie zmiany przy furmance, powiedz Ty mnie chłopaku jak toto wentylowanie Ci działa z tego panelu od małej navi? Rozumiem że wiacha nie ori tylko jakaś podjebka od Kaja która steruje całym autem że smartfona ;)

A apke Ci chociaż dodał do tego? :decayed:

Edytowane przez MichałA4

Opublikowano
  • Autor

Normalnie działa :D Menu wywołujesz przyciskiem Info a resztą sterujesz pokrętłem.. :P Wiązka od kaja wygląda jak ori, a z autem nic się dziwnego nie dzieje, może nadajnik za słaby :P Nic się nie bój, samo nie odjedzie :P

Opublikowano

Zacny modzik na prawdę mi się podoba, też to musze u siebie odpalić bo panel tylko się marnuje ;)

Opublikowano

Zakładaj ori rs przyjemniej będziesz miał pewność że jak dziurę zaliczasz to nic im nie bedzid- miałem i kilka dziur mi się trafiło.

Chociaż wzory vossen i te co tu powrzucane też fajne

Ps fajnie pomodzona fura :-)

Opublikowano
  • Autor

Kolo chyba wpadnie z RS6 C6 ake jeszcze zobaczymy. Bo z kasa tak sobie.

Opublikowano

też bym chyba polecał te rs6 c6 w 19'' ja chyba bede własnie na takie zmieniał

Opublikowano
  • Autor

Takie coś będę chciał wrzucić..

Opublikowano

pajda ma takie i bardzo ladnie wyglada b6 na tym, a juz nie mowie, jakby z gwintem fajnie siadly. :)

Opublikowano
  • Autor

Zaraz sobie obczaję :D Ty to byś wszędzie ten gwint pchał :D

Opublikowano

Nie no wszedzie to nie, ale do auta z 19' jak najbardziej tak. :) Do seryjnego zawiasu to 18' max bym chyba zalozyl.

Opublikowano
  • Autor

Zamówione :D:naughty::whistling::banan2:

Opublikowano

Gratki :oklasky: swoją drogą długo nie czekales :lol1:

u mnie motor już poskladany przetrwał operacje :decayed:

Opublikowano

Zamówione :D:naughty::whistling::banan2:

W sensie, że gwint? :naughty::banan:

Opublikowano
  • Autor

A pierdziele, już mi się nie chciało szukać codziennie tych felg :D

Gwint może na przód ale na razie nie teraz, zobaczymy jak koło siądzie.. :P

Opublikowano

To juz Ci mowie, ze siadzie bardzo dobrze! :D

Opublikowano

Masz już jakieś typy odnośnie opon? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co do marki to nie bo i tak już groszem nie śmierdzę :D Rozmiar 225/35 chyba ze 235 nie chce żeby za bardzo telepało :/ Ty masz jakie na 9j?

Opublikowano

Co do marki to nie bo i tak już groszem nie śmierdzę :D Rozmiar 225/35 chyba ze 235 nie chce żeby za bardzo telepało :/ Ty masz jakie na 9j?

Ja mam 235/35 z uwagi na rant ochronny, chociaż trochę tą felgę osłania, ale ogólnie 225/35 była by lepsza na pewno by nic nie przycierało i wyszedł by delikatny naciąg.

Opublikowano

Śmiało 225/35 :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.