Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Wymieniałem cały schowek i przekładałem swoją klapę z zamkiem.. to roboty na max 1h.. A jak tam z samym wkładem to nie wiem. Pewnie też nie za wiele roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamontowałem takie radio jak ty u siebie ale jako adapter MP3 mam zamiar zamontować to

http://car-tronic.pl/dension-pro-btauxusbipodiphoneid3-audi-a4a3tt-p4286.html

Bluetooth usb jack mic i mega kozak info na fisie ! :D

Co prawda troche kosztuje ale co tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena ładna :D ja mam moje cudo za 150 zł i na razie człowiek zadowolony..aczkolwiek fajnie by było gdyby pokazywało nazwy utworów :(

Ciekawe jak to będzie wyglądać z tym info na fisie.. ciekawy bajer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz na youtube to zobaczysz mega kozak dodatkowo w tym jest zestaw głośno mówiący z mikrofonem itp tylko ta cena.... ale czego sie nie robi dla przyjemności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś takiego? Szkoda ze nie rozwija sie na cały wyświetlacz :D U mnie plany na coś innego wię trzeba składać kaskę :D

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Wszystkim. :hi:

W temacie ostatnio trochę cisza i w sumie miałem jeszcze chwile poczekać z aktualizacją, no ale nie mogłem wytrzymać i muszę się pochwalić zmianami jakie miały miejsce we wnętrzu mojej Audioli w ostatnich tygodniach :D Można powiedzieć, że jak zwykle zakupy były instynktowne i jeszcze jakiś miesiąc temu te modyfikacje były tylko marzeniami w których zrealizowanie szczerzę wątpiłem, a to z powodu dość wysokich kosztów , jakie niesie za sobą skompletowanie wszystkich gratów. Zaczęło się jednak niewinnie od zakupu RNSe w bardzo dobrym stanie od forumowego kolegi biggman, dzięki! . Później kompletowanie reszty gratów pod multifunkcyjną kierownice. Tutaj udało się ogarnąć cały komplecik taśma , moduł oraz łącznik od kolegi rafi10612 , również podziękowania dla tego kolegi! Później niestety nie było już tak prosto.. przez myśl przechodziły różne pomysły co do kierownicy multifunkcynej. Miała być zwykła trójka z B7 później szukałem czegoś wypasionego bo jak już założyć to taką żeby wzroku od niej nie można było oderwać. Szukałem modelu z b8 po lifcie. Również tej wersji ściętej.. Przeglądając całe internety w poszukiwaniu okazji cenowych i tej jednej wymarzonej trafiłem na poduchę od audi TT w bardzo dobrej kasie ..od razu zabrana.. do tego w niedługim czasie wpadła nie przyzwoita kierownica z Audi TT S-line..

W konsole środkową wpadło:

- Radio RNSe w tym Język Polski oraz SDS. :wub:

W kolumnę kierowniczą wpadło:

- Moduł kontrolny - 8E0953549Q

- Taśma - 4E0953541 z końcówką A

- Łącznik 4 pin 4E0-972-133

- Poduszka Audi TT 8J0 880 201 J

- Wiązka poduszki 8J0 971 589 B

- Kierownica Multifunkcyjna Audi TT S-line 8J0419091G WUG :wub:

Montaż RNSe polegał na wyciągnięciu starego i włożeniu nowego więc nie ma się co rozpisywać :P

Montaż Kierownicy to temat też dość łatwy i nie ma z tym żadnej mecyi :D Największe problemy miałem przy kodowaniu.

Co jak z czym sie je to wiecie z innych kilku tematach o wymianie modułu czy kierownicy. Z kodowaniem miałem problem przy próbie przyuczenia winu. Za cholerę nie chciało mi przyjąć wartości 00111 w końcu to zostawiłem.. Później kłopot z zakodowaniem modułu ABS.. w Końcu zechciał przyjąć pin do logowania, przyjął kodowanie..zresztą sam nie wiem jak to do końca zrobiłem. Posiłkowałem sie tematem z forum, a bez tego ani rusz... No dobra Koniec pitolenia ..czas na efekt końcowy ! :D

Nie mam żadnego zdjęcia wnętrza po zakupię ale było mniej więcej tak..wewnętrzny pakiet sport, a później już leciało :D :

i553z4.jpg2rfcysl.jpgw7nfqg.jpgkcxwyx.jpg2luaq20.jpg

Co do samych odczuć ? Kierownica jest nie przyzwoita.. nie mogę się namacać i napatrzeć.. najchętniej zabierał bym ją ze sobą do domu :D We wnętrzu do zrobienia jeszcze parę drobiazgów ale to już zostawiam na przyszły rok! A teraz małą galeryjka :D :D :D

351bp80.jpgdp7ax4.jpg21e2n9w.jpg28iysti.jpg10zpgeu.jpg29bnkf7.jpgszilqb.jpg

Foty trochę słabe bo późno wziąłem się za ich robienie :D Ale się poprawi może jutro :D Ogólnie podziękowania za pomoc merytoryczną dla kolegów afroo. i wrclaguna .

Pozdro !! :hi::a4fan:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna czarnulka ❤️ Az gapie sie na to wnetrze 2 godzine heh jak tu nievzwariowac ... A ta kierownicaa audi 2015 normalnie

Powodzenia w dalszych modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze półskórka + speed. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozytwne opinie.! Nad kolor fisem sie zastanawiam ale nie jest to temat latwy do ogarniecia.. jakies nakladeczki pewnie wpadna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...