Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw z pyćka pogadaj żeby Ci pozwoliła kupić haha

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny avancik. :) i raczej wszystko robione w dobrym kierunku. Swiatla z tylu oklejales jakąś folią do lamp czy cos innego? Odcien najjasniejszy? Pod co sie wpinales z oswietlaniem nog, bo piszesz ze zrobione nie jak w ori. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kolego! Lampy oklejone folia do lamp, wzór czarny-jasny dostępna była też folia czarny Ciemny..Podświetlenie podpięte pod lampkę sufitową.. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś fotki z bliższa, jak te lampy wyglądają dokładniej? AA to czyli po otwarciu którychkolwiek drzwi zaświeca Ci się oświetlenie nóg w całym aucie, a przy lampce w pozycji " 0 " podświetlania brak. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zdjęć tylko to co w temacie.. myślę że dobrze na nich widać efekt :) Tak jak mówisz, było to najprostsze podłączenie gdyż nie mam odpowiedniego MK.. i ogólnie działa tak jak chciałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się trzyma dip na listwach? Ostatnio u siebie grilla malowałem i kurde dzień leżał i schnął i po tym mi się strasznie lekko zarysował, nie zdążyłem go nawet założyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie bajka, gorzej jak gdzieś zahaczę , to zostanie ślad.. ale tak przy normalnym użytkowaniu i myciu na myjce itp nic się z tym nie dzieje..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siema :hi:

Trochę modzimy..START!

Lampiony wykręcone czekają na rozbiórkę:

2sagwg0.jpg

Usuwanie chromu :

4rt72d.jpg

Malowanko:

28lwgu9.jpg

powoli składamy:

4i0yg4.jpg

I mamy o to takie lampiony:

sux1eb.jpg

Foto na aucie gdzieś wieczorkiem..Pozdrawiam :a4fan: :a4fan:


biuigy.jpg

2m7c5z9.jpg

:a4fan: :a4fan:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mod z lampami, napisz coś więcej jak je rozbierałeś ;-)

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!! :hi:

Rozklejenie dwóch lamp zajęło mi około 2godzin. To co miałem pod ręką to:

-Opalarka

-Dwa płaskie małe śrubokręty

-Dwa piwa

Najpierw opalarką podgrzewałem łączenia klosza z tylna zabudową, jak plastik robił się dość elastyczny odginałem go do góry tak żeby nic nie połamać i mieć dostęp do miejsca sklejenie tych dwóch elementów. Trochę wyskrobywałem stamtąd klej..później delikatnie podważałem małym śrubokrętem(płaskim szerokim) aż widziałem, że te dwa elementy od siebie odchodzą. Cały czas podgrzewając żeby uelastycznić te elementy, I tak po kolei dookoła lampy.. aż wszystko odeszło :banan:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym sklejales je z powrotem? Ja kupilem sobie dzis drugi komplet lamp wlasnie z mysla o malowaniu na czarno tylko nie wiem czym sklejac. Mam silikon bialy i cos podobny do tego mocny klej. Co lepsze?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach testów jedną lampę skleiłem tym klejem silikonowym:

klej_silikonowy_bezbarwny_2.jpg

A drugą tym(Klej montażowy kupiony w castoramie):

Klej_montazowy_Pattex_Expres_Fix_375_g-3

Zobaczymy która lampa zaparuje..ogólnie oba kleje złapały...ten montażowy trochę szybciej związał bo jest bardziej gęsty i później też bardziej twardnieje. Silikonowy pozostaje bardziej elastyczny i wydaje mi sie że łatwiej będzie np ponownie rozebrać lampę klejoną tym silikonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fap fap :D

super to wygląda

silikonem jak kleiłem lampy to po jakims czasie po zimie zrobił sie twardy i można go było wyciągnąć palcem, jak coś polecam wurtha do szyb ;) skleiłem nim pare kompletów lamp i spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cos podobnego jak ten klej montazowy. Bede robil swoje w nastepnym tygodniu. Mam nadzieje ze rozklejanie pojdzie rownie dobrze co Tobie.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silikonem jak kleiłem lampy to po jakims czasie po zimie zrobił sie twardy i można go było wyciągnąć palcem, jak coś polecam wurtha do szyb ;) skleiłem nim pare kompletów lamp i spoko

Ten Wurth do szyb chyba klei na amen? Ten silikonowy niezbyt mi obiecująco wyglądał....zobaczymy co będzie za rok, mam nadzieje że nie zgubie klosza lampy :grin:

Mam cos podobnego jak ten klej montazowy. Bede robil swoje w nastepnym tygodniu. Mam nadzieje ze rozklejanie pojdzie rownie dobrze co Tobie.

Powodzenia i chwal się efektami jak coś!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajebiaszczo wyszly lampki, a na aucie wygladaja super. :) ta lampa, którą skleiles patexem, to raczej ciezko Ci ją bedzie kiedys rozkleic w razie potrzeby. ;) tez sie zabieram za te lampy, ale najbardziej przeraza mnie to rozklejanie, ze cos polamie, albo popekają... Chromik czym usuwales? Trzeba go zdejmowac przed malowaniem czy nie koniecznie?

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o tym, ale mam nadzieje że nie będę musiał jej ponownie rozklejać :D Acetonem oczyszczałem plastik przed malowaniem z chromu.. wolałem tak niż się później martwić że mi odleci farba jak juz posklejam klosz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silikonem jak kleiłem lampy to po jakims czasie po zimie zrobił sie twardy i można go było wyciągnąć palcem, jak coś polecam wurtha do szyb ;) skleiłem nim pare kompletów lamp i spoko

Ten Wurth do szyb chyba klei na amen? Ten silikonowy niezbyt mi obiecująco wyglądał....zobaczymy co będzie za rok, mam nadzieje że nie zgubie klosza lampy :grin:

Mam cos podobnego jak ten klej montazowy. Bede robil swoje w nastepnym tygodniu. Mam nadzieje ze rozklejanie pojdzie rownie dobrze co Tobie.

Powodzenia i chwal się efektami jak coś!

Ja zostawialem lampy na noc i spoko :-) kleilem też tym klejem lotke na klapie i siedzi tam już z 4 lata i spoko. Tak samo lampy

[emoji4]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sklejenie chyba spoko,,dwa razy mycie na myjce..jazda w deszcz itp..lampy nie zaparowane więc można powiedzieć że póki co sukces sklejania i szczelności. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, jak się sprawuje folia "szczotkowane aluminium" na dekorach? :> nie ukrywam, że też chciałbym rozjaśnić wnętrze, a ori dekory to spory wydatek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...