Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam właśnie 18.. może w przyszłym tygodniu też coś wpadnie..to i jakaś przymiarka :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna sztuka :)

Możesz powiedzieć jaka to felga i opona na zdjęciach ? 16 17 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

setup zimowy: ori felgi Audi R16x7j ET 42 na oponach Dębica Frigo II 205/55 R16

nr felg:8E0601025BC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka :hi: i jak zawias siedzi :cicho: na szczęście ja nie musze na kuriera czekać, do Venom24 , mam 15 min. tam maja wszystkie zawiasy , będę musiał podjechać i zobaczyć co i jak. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze myślałem że to foto z sygnatury to oryginał :decayed: Rotor tylko w 19` jak już :wink: Cienkie ramiona i słabo wyglądają w mniejszych rozmiarach. A na tym foto do doybełeś jakby z 20` minimum było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie dopiero wpadnie w czwartek, bo caly czas pracuje i nie mam kiedy zostawic samochodu:/

Hehe..tez bym chcial zeby to był orginal [emoji3] Rozmiar wyszedł kox , Wątpię zeby sie dalo z takim kolem po moich drogach jezdzic.. ogolnie koło piekne,moze kiedyś[emoji14]

Zawieszenie już siedzi, jak wg mnie to ładnie siadło w porównaniu do tej krzywizny co miałem wcześniej . Komfort myśle, że zachowany jednak jest sztywniej jak na ori zawiasie 1be.

założyłem jeszcze przy okazji 18" i tragedii nie ma wiec myślę , że większość na + . Kapcie 245/40 ,ale bd zmiana na węższe .

Przed:

33e1tok.jpg

PO:

2ryhrtu.jpg

I na 18:

2zny4wo.jpg

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ładnie siadło z tym kołem :good: ale opona trochę za szeroka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadło :thumbup1: też sobie ten AP wrzucę , ja jeżdżę teraz na 18/225/40 i po nierównych drogach też mnie rzuca ,na 16-stkach tego nie robi :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 18 spasowało sie idealnie. Co do szerokosci to nie mialem wyboru bo gosc dorzucil mi takie do felg. Ale przod napewno na wesze bd chcial zmienic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poprzednio miałem 235/40/18 felga ma et 35,teraz jeżdżę na 225/40/18 też et 35 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy bedzie roznica w prowadzeniu miedzy 245 a 225... bo teraz troche ciezko sie skreca ..i cos sciaga do prawego ..chyba ze to przez krzywe drogi:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , kolega z moich stron widzę :hi: powiem ci że nie jesteś sam odnosnie takich napraw ja mam to samo prawie wszystko w mak rozebrane i regenrowane . Mniejsza o to furmanka fajna i widzę że bedzie w dobrych rękach moja juz stoi 4 tydzień u mechanika w piateczek odbieram także wkońcu będzie mozna normalnie do pracy smigać :D Jeżeli chodzi o koło to ja mam 18 na oponkach 225/40 powiem ci jak dla mnie luks sie prowadzi i kapeć jest owszem ale mi sie tak upatrzyła i tak mam . Skąd dokładnie jesteś kolego jeśli można wiedzieć ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, jaz okolic Przemyśla dokładnie Kalników, pewnie nie słyszałeś :D U mnie już powoli i do przodu..co trzeba to robię..wiadomo od cholery było by modów za tą kase jakby nic nie nawaliło ale przede wszystkim ma furmanka dobrze jeździć :) Moja stała coś ponad 3 tygodnie i już mnie szlak trafiał bo bez auta to jak bez ręki :/ W kwietniu wrzucę nówki opony 225/40 tylko nie wiem jakiego producenta jeszcze, a Ty co masz u siebie?

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie słyszałem kolego ostatnio w kalnikowie byłem na slubie Sylwi Sidor czy sidorów mniejsza o to teraz ma nazwisko Radio hehe :D ziomek ze szkoły ją wychaczył :D Wariat ja jestem z Wyszatyc ogólnie a w Rze mieszkam :naughty::decayed: powiem ci tak ja mam Daytony nóweczki kurde i troszkę są głośne ale nie aż tak kupuj God Year polecam ziomkowi wytargałem na furmanke i jeździ mało sie nie zabije hehe :P:grin:


Ja już mam poskładany silnik teraz tylko malowanko boku i rezanko tuningowych nakładek jedna mi sie uj***ła z tyłu i chciałem wymienic ale takich nie ma skąd dorwać wiec mechanior ma wyrezać coś heh :D trzeba sie koniecznie ustawić na spocie jedziesz w niedziele ?


U mnie takie były objawy awaryjne : przepatrz i porównaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312547-czego-jeszcze-sie-spodziewac-masakra/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh ja i Sylwie znam i Grześka mój rocznik w końcu :D Ten Rze w profilu to tak trochę zmyla,a Wyszatyce to rzut beretem można powiedzieć :D

Właśnie zależało by mi na cichych oponach i pod tym kątem czegoś szukam..Tylko nie wylatuj mi tu z markami za 500zł sztuka :grin: Coś mam upatrzone, ale podjadę na lipowicę tam mi może ziomek coś ogarnie. Bo to co mam teraz założone to :facepalm: Dobrze że jest ktoś kto Ci to ulepi wszystko w jedną całość ^_^

Na Rzeszów ? U mnie z czasem to różnie bo i w niedziele pracuje :/

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś również z mojego roku ehhe :D z Grześkiem do budy chodziłem i w wawie mieszkaliśmy razem było git zresztą wiesz o co be he :naughty::grin: wiesz ja w chacie to jestem rzadko wpadne na chwile przelotem i jade do panny tyle mnie widzą :P ta do ciebie mam też kawałeczek także możemy sie ustawić na jakieś :drunk: oczywiście z kierowcą drugim :wink: no w niedziele jest spocik na podpromiu trzeba podjechać wkońcu zapoznać gości nie miałem nigdy okazji podleciec to teraz jest czas :P


czekaj poszukam popytam może ktoś coś ogarnia z kumpli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dlamnie dobre są Goodyear Eagle F1 225 40 18 ,mam takie u siebie i są ciche, nie szumia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I też dobrze kosztują :D Pomyślimy pożyjemy,muszę zrobić tak żeby mi na paliwo jeszcze coś zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup może jakieś uzywki albo luknij na oponeo może coś ci wpadnie w oko . Ile możesz wydać na oponki będę wiedział w jakiej kasie ci szukać


Kurde patrze teraz na oponeo i oponki daytona co mam u siebie juz podskoczyły ja kupowałem na promocji to dawałem 220zł za sztukę teraz patrze i cena 352zł szok no to mi sie upiekło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych zawiasem AP 40/30 i nie tylko wrzucam foto jak to się ułożyło(przód 64 tył 65cm). Autko na letnim setupie 245/40 R18 prezentuje się tak:

2zny4wo.jpg

11s305h.jpg

etijba.jpg2whpa8p.jpg

hupxef.jpg

Koniecznie pasowało by zrobić czarne środki:/

29iqll.jpg

20nlvm.jpg

Oprócz zawieszenia i nowego koła wiele się nie działo, znikną z tyłu znaczek Audi który był nie równo przyklejony przez poprzedniego właściciela(co się okazało, żeby ukryć odprysk farby itp :doh: ) Ogólnie co rozkręcam to coś znajduje... ostatnio pod prawym schowkiem w bagażniku nawrzucane były szybko złączki i wkręty?? :eusathink: po zdjęciu boczka bagażnika znalazłem klucz 10 xD a pod popielniczka 5 euro..eh..

Dolny grill w carbon:1zcguv8.jpg

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...