Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Jest kox :D ale ty chyba ze szmatka cały czas gonisz bo czysta jak malina hehe :P szukaj dalej może znajdziesz jeszcze jakieś dodatkowe $$$ i będzie na rezanie :grin::polew::thumbup1:

Już wiem kto mi grila będzie oklejał :D:polew::whistling::whistling::whistling::whistling::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie siadło! :good: Ale zawsze można jeszcze skręcić w dół... :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczny avancik. Ja tez mam podobnego ale tez mialem z nim przygody tuz po zakupie. Uszczelka pod glowica z planowaniem, termostat, napinacz hydrauliczny itp... teraz walcze z przeci2kajca woda, ktora splywa na dywanik od strony kierowcy. Wymienilem obudowe kompa na ori z aso ale dalej cieknie... dramat tylko nie wiem ktoredy. Zycze powodzenia z utrzymaniu avancika 2 tak dobrym stanie dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakieś konkretne rezanko hehe :banan: :banan: :whistling:

__________________________________________________________________________________________________________

Dzisiaj korzystając z ładnej pogody takie małe rezanko :banan: :banan: Podświetlenie nóg przód tył..efekt jak najbardziej zadowalający... :decayed: :decayed: podłączenie nie ori ze względu na brak odpowiedniego MK, ale działa tak jak chciałem. :naughty::thumbup1:

2vb0lxf.jpgrwqk21.jpg2ymarf9.jpg

:whistling: :whistling: :a4fan::dance:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kurier zawitał z dwiema paczuszkami.. listwy S4(nie ori) + plastidip czarny mat. Listwy wyglądają na solidne. Pomalowane 5 warstwami plastidipa.W przyszłym tygodniu montowane na aucie. Foto z przymiarki:

j7rxpl.jpg15f54c7.jpgm7fl1i.jpg

1htb2f.jpg

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przymiarce nie wyglądają najgorzej ale ciekawe co będzie za kilka miesięcy i jak zachowa się na nich DIP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak plasti dip zejdzie wtedy rzucę je do lakiernika tylko nie wiem czy w kolor czy dalej w czarny mat.

Koszt listw to 250zł + przesyłka.

------------------------------------

Mini spocik z kolega Kazek 1.9

81f137ffc24a71e2ce17237fd26afd7f.jpg

dd0ff2c646e59e65b5358bcb72f0da11.jpg

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe żeście fury wypucowali :decayed::wink4:

Musisz być przygotowanym na to, że te listwy po zimie będą "źle" wyglądać bo był już temat o tych laminatach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALe żeście fury wypucowali :decayed::wink4:

Musisz być przygotowanym na to, że te listwy po zimie będą "źle" wyglądać bo był już temat o tych laminatach...

Niekoniecznie musi to być laminat, są już podjebki z PUR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te akurat sa z pianki pur chyba ze sprzedajacy oszukuje :D no zobaczymy..za te pieniadze wiele nie trace w razie czego ale czarnych mysli nie mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie życzę Ci żeby się coś z tym działo ale wiemy doskonale, że te wszystkie "wymysły" w przenośni laminaty nie są dobrej jakości. Obyś się rozczarował i było to trwałe. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe..pasować pasują co do listw jak na razie zastrzeżeń nie mam..chociaż co do plasti dipa mam watpliwosci i chyba skończy sie na malowaniu u lakiernika. Wiem ze co ori to ori..ale kazdy orze jak może. Moze kiedys wpadna.. :P

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ten wasz spocik to czasem nie byl w Birczy przy Karczmie? Noo ale furki jak lalunie :banan:


Gdzie dopadłeś końcówki wydechu? jaką mają średnice zew?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...