Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie auto wygląda, nie ma co Gratuluje i do przodu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!

Końcówki już są,w pon spawamy :hi:

rkv4aa.jpg

:hi:


Naszło mnie na przyciemnienie lamp tylnych.. spodobało mi sie..chyba tak zostanie :decayed::naughty:

Przy okazji nowe końcówki na aucie ^_^

sd1jcx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tam się działo..wpadły nowe hebelki od Wandeja..

30c4p79.jpg

bdtzqr.jpg

W końcu dziś wrzuciłem czarne relingi,a w między czasie przyciemniłem tylne lampy i boczne kierunki.. :hi:

awdlyx.jpg

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura , stołki najfajniejsze. Powodzenia w modach i bezawaryjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Coś tam się dziś działo, jak to po pierwszym można było coś zamówić i trochę dopieścić lalunie.. :decayed:

-Na klapę bagaja wpadł znaczek :audi:

-Nowa gałka zmiany biegów S-line z audi A3 (Swap dekielka i dopasowanie mieszka na większa ramkę z a4)

-wymiana obudowy kluczyka na nową

FOTY:

Znaczek:

103v6lg.jpg

Gałeczka + Kluczyki:

9ibb12.jpg

20selox.jpg

2r4sk2e.jpg

:a4fan:POZDRAWIAM :a4fan:

2ilen20.jpg

:a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robota jak zwykle profi avancik prezentuje się świetnie :) powiedz mi skąd wygrzebales obudowę kluczyka nowke z Aso? He he dużo roboty jest z przekladka kapsla ze starej galy do nowej ? Sam śmigam rok czasu ze skrzynia 5 od A3 :) i w sumie mi to nie przeszkadza ale jakbyś zobaczył moja zonke wrzucajaca wsteczny to byś się usmial, boję się że kiedyś w końcu w coś przyklepie przez ten kawałek plastiku :)

Edytowane przez MichałA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, staram się jak mogę! :hi: Obudowę mam z tej aukcji na allegro http://allegro.pl/kluczyk-pilot-obudowa-audi-scyzoryk-a3-a4-a6-a8-tt-i5059344440.html. Trochę zabawy i cieszymy się ładnym kluczykiem :banan: Jeśli chodzi o kapsel to jest to chwila. W ori gałce z a3 wystarczy podważyć bo wchodzi na wcisk. później podgrzać suszarką lub opalarką i od tyłu są takie dwa wycięcia, popychasz śrubokrętem i włala znaczek wyciągnięty . Banalny Swap :grin:

Oj te kobitki, lepiej zmieniaj bo jeszcze coś narobi. Mam kapselek z 6b jak coś.

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie z tym kluczykiem to fajna sprawa nie widziałem tego wcześniej a mojemu przydała by się wymiana bo zciachany jest nie źle :decayed: Namówiłeś mnie chyba na ten kapsel zrobię do niego podejście bo faktycznie może się to kiedyś ciekawie zakończyć :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

fajnie dofinansowałeś czarnulkę:):banan:
chciałbym abyś mi pomógł a mianowicie potrzebuję zdemontować ozdobne progi w a4 b6 z 2004 S4 , wiem że są śruby od spodu góry pod listwą i jeszcze widziałem od strony kierowcy ale nie wiem jak ją odkręcić ponieważ drzwi przeszkadzają masz pomysł ??? masz wiele pomysłów :grin::P może i tu znajdziesz rozwiązanie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokladnien o jaka listwe ci chodzi...progowa z napisem s line lub s4, te sa na tasmie dwu stronnej , czy drzwiowa na samym dole drzwi. Masz na koncach śruby..pozniej ciagniesz w strone tylu auta i do siebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokladnien o jaka listwe ci chodzi...progowa z napisem s line lub s4, te sa na tasmie dwu stronnej , czy drzwiowa na samym dole drzwi. Masz na koncach śruby..pozniej ciagniesz w strone tylu auta i do siebie. Pozdrawiam.

Chodzi mu o plastikowe progi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokladnien o jaka listwe ci chodzi...progowa z napisem s line lub s4, te sa na tasmie dwu stronnej , czy drzwiowa na samym dole drzwi. Masz na koncach śruby..pozniej ciagniesz w strone tylu auta i do siebie. Pozdrawiam.

Chodzi mu o plastikowe progi:)

:banan: tak dokładnie chodzi mi o plastikowe progi :hi: ma ktoś podobny problem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaki u mnie wsio to samo aż miło wsiadać do autka f99ae60c8c7a5480c4e1bb6e3b015029.jpg

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Masz może schowki pod fotelami bo ja mam hehe heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...