Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jest mega graty modów :naughty:

Opublikowano

Wnętrze KOSA :wink:

Powiedz czy potrzeba coś do montażu tej kiery czy jest plug and play???

Opublikowano
  • Autor

Do wymiany jest moduł i taśma z b7.. :) Kierownica na wieloklin pasuje p&p.

Opublikowano

Jak byś był zainteresowany nakładkami to posiadam nowy komplecik.Mam też magika który ogarnia liczniki.Jak byś chciał to też mam licznik kolor jeszcze siedzi w mojej 1.8 T.

Edytowane przez aker

Opublikowano
  • Autor

Co do nakładek to jaka kasa? I za licznik , jaki nr? Nakładki jakieś już do mnie idą zobaczymy co dojdzie ...:D

Opublikowano

na bogato :D piękna kiera

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

W tym roku pod choinką znalazłem bardzo fajne prezenty do mojej Audioli od mej lubej :D Dostałem kpl schowków wysuwanych pod fotele przednie, nowe dywaniki gumowe ze stoperami i nakładki na pedały i podstopnice :D Ogólnie z całości jestem bardzo zadowolony :D

vfkro6.jpg

5eanu1.jpg

wstn4g.jpg

2dre9sy.jpg

Pozdrawiam :a4fan:

Opublikowano

Znajome schowki :grin::D Graty modów czaki a teraz pyćkę tam dopieszczaj :D:decayed:

Edytowane przez Kazek 1.9

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jestem pod wielkim wrażeniem Twoich modów :wink: Gratki :)

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie Sławku !

Pasowało by coś się wypowiedzieć na temat planów na 2016 rok. Rok 2015 można uznać za owocny, a co do zrobienia w tym? Hmm:

- Zderzak tył na dwa kominy S-line

- Licznik Kolor FIS

- Felgi 19" RS4 B7

- Moc , Moc, Moc !!!!

- I Pewnie mnóstwo pierdółek :D

Niech moc będzie z wami Rezacze! :D

343kdfm.jpg

Yo :D

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Grrrrrrrubas ! ! :D

Opublikowano

z czego założyłeś gałkę bo bardzo fajnie się prezenci:D

Opublikowano

No jak z czego, es lajnowa. :)

Opublikowano

Ale ori z A4 B6? Czy to z A3?

Opublikowano
  • Autor

Gała jest z A3 Panowie, bardzo fajnie odświeża wnętrze :D

Opublikowano

Dzięki wielkie Sławku !

Pasowało by coś się wypowiedzieć na temat planów na 2016 rok. Rok 2015 można uznać za owocny, a co do zrobienia w tym? Hmm:

- Zderzak tył na dwa kominy S-line

- Licznik Kolor FIS

- Felgi 19" RS4 B7

- Moc , Moc, Moc !!!!

- I Pewnie mnóstwo pierdółek :D

Niech moc będzie z wami Rezacze! :D

343kdfm.jpg

Yo :D

Witaj,

Piękne wnętrze.

Jedynie te alu wstawki w kierownicy można by w carbon dać :D

Pozdrawiam!

Opublikowano
  • Autor

Początkowo było w planie zrobienie tych wstawek w carbonie.. już nawet wiem że jest rozbieralny ten chrom itp. Ale to dopiero na wiosną, może coś z tego będzie, zobaczymy :D

Opublikowano

Bardzo to odmłodziła środek kierownica a nie gałka, chyba trzeba się za taką rozejrzeć :kox:

Jest mega :wink:

Opublikowano
  • Autor

Z kierownicą racja ale że gałka pasuję do kierownicy to też robi robotę :D Kierownic sporo, poduszek na aukcjach mniej :/

Opublikowano

Z kierownicą racja ale że gałka pasuję do kierownicy to też robi robotę :D Kierownic sporo, poduszek na aukcjach mniej :/

A kupowałeś samą gałkę czy z mieszkiem? Rzuć odpowiedź na PW żeby nie zaśmiecać Ci tematu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.