Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bierz od RS-a, pięknie wygląda B6 na nich:)

Polać mu dobrze prawi :thumbup1:

Opublikowano

Przyznaję, że na RSach jest całkiem spoko. ;)

male_74b744a1198af9627be14ea0b3d5f.jpgmale_94367229843e64cf1411613d30e2.jpgmale_bd9458c2e1be8ad8b9d36606b27.jpg

Opublikowano
  • Autor

No fajne ale w 19 calach :D Ja się jaram RS'ami z B7 :D

Opublikowano

To co brać.. :D Jedynie Rotorów jest dużo w przyzwoitych cenach :wallbash:

Jeśli RS4 B7 to ori bo podjebki nie mają takiej wklęsłości :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

W 19" faktycznie troche lepiej

Fajne ale ten wzór mi nie pasi. Fajne były Twoje Binno B1 :D Ale jeszcze szukam..mam czas, do wiosny :D

Jak faktycznie nie ogarnie się tej RSski to poszuka się czegoś innego.

A może któraś z Tych?

image010_ml.jpeg5434995156_1.jpg

Opublikowano

te drugie ładne są

Opublikowano

W 19" faktycznie troche lepiej

Fajne ale ten wzór mi nie pasi. Fajne były Twoje Binno B1 :D Ale jeszcze szukam..mam czas, do wiosny :D

Jak faktycznie nie ogarnie się tej RSski to poszuka się czegoś innego.

A może któraś z Tych?

image010_ml.jpeg5434995156_1.jpg

Te binno może były by na sprzedaz

Opublikowano

witam co to za firma felgi nr3

Edytowane przez maciek24

Opublikowano

witam co to za firma felgi nr3

Jeżeli pytasz o tą fotkę z poprzednich stron to wydaje mi się że tu znajdziesz odp http://www.vossenwheels.com/wheels/

Świta mi też że koleżka od tej furki jest na forum trzeba było by pogrzebać w wątkach.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Końcówki Buzzera pasowały bez problemu średnicowo do montażu ? masz je przyspawane czy złapałeś obejmami ? Bardzo fajnie się prezentują...sam myśle nad nimi :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Pasowały bez problemu..akurat nie pamietam jaka srednice montazowa bralem.. koncowki sa przyspawane. Z wygladu mozna powiedziec ze to samo co ulter. A tansze.

_______________________________________________________________________

Siemano.. Przez ostatni miesiąc wpadło parę pierdółek.. nic szczególnego,ale detale też mają swoje znaczenie :D

Tak więc wpadło:

- Panel małej navi + zakodowanie auto wentylacji - Podziękowania dla kaju za profi zrobioną wiązkę.

- Nakładka hamulca ręcznego z perforowanej skóry - Dzięki rafi10612 .

- Włącznik świateł w Chromiku :D Kazik dzięki za rady..także tego :D

- Podłączenie AUX do RNSe oraz kodowanie :thumbup1:

- Wymiana tunelu środkowego na 2din z B7 w bd stanie pod uchwyt + uchwyt pod telefon z magnesami :D

- Popielniczka 2din ( wczesniej tunel docięty i popielniczka z półką pod 1din)

- Dokończenie pakietu światło - Klamki podświetlane.

FOTO !! :D

mal3si.jpgdm6w5i.jpgn3x0r8.jpg35k4jld.jpg15ghns.jpg2lntwy9.jpg2qns1ug.jpge8vnf5.jpg

29y0fq1.jpg

2lsi3uo.jpg2rqbrso.jpg

2nbd6bb.jpg

2d7suvl.jpg

21oyjdj.jpg

Pozdrowionka :D :D :a4fan:

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

niezle modzisz :naughty:

Opublikowano

ładnie, oj ładnie sie dzieje :decayed: :decayed:

Opublikowano

Profi robotka czaki :) teraz można w spokoju usiąść i myśleć nad kołem :D a na pzyszłość to wbijaj do mnie przy buteleczce lepiej sie reza :naughty::naughty::hi:

Graty za dobrą robote i pozytywne mody .

Opublikowano

Komplet w perforowanej skórce świetnie się prezentuje razem z tunelem. :good:

Teraz kolej na kolor FIS? :guma:

Opublikowano

O kurdwea. Też sobie zrobię chłodzenie :) z pracy jak będę wychodził będzie chłodek :)

Opublikowano

Zastanawiałem się nad tym mocowaniem tel na magnes.
Nic się nie dzieje z tel, nie wariuje zasięg itp ?
Tel trzyma się solidnie ?
Prosty patent a efekt daje radę :D

Opublikowano
  • Autor

Dzięki Majstry! :D

Na kolor poluję ale na razie nic nie mogę ustrzelić.. i pierwszeństwo ma na razie koło :D

Co do uchwytu magnetycznego to nie ma z nim żadnego problemu. Najpierw kupiłem ten biały ale nie wystarczył. Ten czarny jest mocniejszy i teraz trzyma się za***iście :D Wygodne rozwiązanie, po prostu odrywasz zaczepiasz :D

Opublikowano

Tego auxa to tylko pod rns sie da, czy pod zwyklego concerta tez mozna?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.