Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

Ee widze ten sam modzik co u mnie :D ja skleiłem zwykłym silikonem i nie parują ,tak samo zrobiłem w golfie jak miałem i też było dobrze w zimie czy lecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanko, jak się sprawuje folia "szczotkowane aluminium" na dekorach? :> nie ukrywam, że też chciałbym rozjaśnić wnętrze, a ori dekory to spory wydatek :(

A dobrze się sprawuję.. Nic się z tym nie dzieje , tylko pięknie wygląda :D

no elegancko wyszły lampiony :kox: szacun że sie do tego zabrałes sam :hi::naughty:

Morda od razu inna :naughty: Trochę strachu było ale poszło całkiem łatwo .. Tani mod ale godny ^_^

Podziękować Panowie :hi: Co by tu wyrezać teraz :eusathink:

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wczoraj dzięki Slawkowi wyrezaliśmy elektryczne szyby z tylu..trochę roboty było ale daliśmy rade.. efekty pracy jak najbardziej na plus...dodatkowe wyposażenie powoli się reza.. :D

edc16f56637a046db081738167ae16b6.jpg

cb9ee506ad776847bbfa695e2c7810b1.jpg

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękować Panowie :hi: Co by tu wyrezać teraz :eusathink:

Wczoraj dzieki Slawkowi wyrezalismy elektryczne szyby z tylu..troche roboty bylo ale dalismy rade.. efekty pracy jak najbardziej na plus...wyposazenie powoli sie reza.. :D

edc16f56637a046db081738167ae16b6.jpg

cb9ee506ad776847bbfa695e2c7810b1.jpg

:hi: O i są fotki :wink:

Nie miałem okazji się jeszcze wypowiedzieć w tym temacie, więc powiem że autko ładnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam wytrwalosc i cierpliwosc Slawka...ja kląłem co chwile..dzieki Sławku! Teraz zbieram na fotochrom graty:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę ciągnięcia kabli i demolki wnętrza :decayed:


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siema, parę dni temu po odprysku z kamienia pękła mi szyba czołowa.. korzystając z okazji wymiany postanowiłem zakupić pod rezanie szybe pod sensor deszczu. Po zrobieniu rozeznania co do cen z montażem powstała taka lista propozycji.

Fuyao , 400
Guardian, 650
Sekurit Saint Gobain,650
Nord Glass,460-500

prosze o porady..

A w między czasie przyszło coś takiego :banan:

b962xx.jpg

Odsyłam do tematu z ankietą ---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/331384-szyba-czolowa-a4-b6/#entry4599107

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trochę ciągnięcia kabli i demolki wnętrza :decayed:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Siema, parę dni temu po odprysku z kamienia pękła mi szyba czołowa.. korzystając z okazji wymiany postanowiłem zakupić pod rezanie szybe pod sensor deszczu. Po zrobieniu rozeznania co do cen z montażem powstała taka lista propozycji.

Fuyao , 400

Guardian, 650

Sekurit Saint Gobain,650

Nord Glass,460-500

prosze o porady..

A w między czasie przyszło coś takiego :banan:

b962xx.jpg

Odsyłam do tematu z ankietą ---> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/331384-szyba-czolowa-a4-b6/#entry4599107

Siema.

Po długich namowach Kazika wkońcu zarejestrowałem sie na forum i tak jak Ty czytając coraz więcej wiem o naszych audicach. Do rzeczy. Mam zamiar też coś przy swojej pomodzić i mam pytanie czy te wszystkie modyfikacje robisz sam w garażowym zaciszu czy masz jakiegoś konkretnego mechanika który zna sie na samochodach Audi i ogarnia te sprawy.?

Siema.

Po długich namowach Kazika wkońcu zarejestrowałem sie na forum i tak jak Ty czytając coraz więcej wiem o naszych audicach. Do rzeczy. Mam zamiar też coś przy swojej pomodzić i mam pytanie czy te wszystkie modyfikacje robisz sam w garażowym zaciszu czy masz jakiegoś konkretnego mechanika który zna sie na samochodach Audi i ogarnia te sprawy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Po pierwsze pasowało by się przywitać i przedstawić w dziale Nowicjusz. Co do modzenia to zazwyczaj korzystając z pomocy forum sam ogarniam niektóre rzeczy przy audi na parkingu przed blokiem :facepalm::grin: Jak już chodzi o tematy bardziej zaawansowane elektrycznie jak montaż 4xelektryki szyb to koledzy zawsze pomogą, ale ogólnie modzenie nie jest trudne,a opisy na forum są dość dokładne. Do tego trochę własnej inicjatywy trochę odwagi jakieś piwko i lecisz z tematem :D

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że kręcą Cię fele Rotor, mi też się podobają, ale mam zgryz jaki rozmiar kupić. Na Allegro znalazłem takie:

http://allegro.pl/217-mgm-felgi-17-5x112-audi-a3-a4-a5-a6-rotor-i5444762132.html

Myślałem o 7,5 x 17'' z oponami 225/45 R17 a Ty tu masz 18-tki i lepiej wygladają bo są większe. Z drugiej strony sam wiesz jak wyglądają nasze drogi a mam zawiechę 1BA i boję się że mi się szybko zużyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna felga , ale minimum jak bym brał to w 19 calach.. te 17 będą śmiesznie wyglądać a do tego ta koza którą jest zawias 1BA to już w ogóle. Mam już 18 jakiś czas i dają radę na naszych drogach, bardzo tragedii nie ma. Wszystko zależy na co kto stawia :) Jak nie chcesz kombinować z obniżaniem i dużym kołem to poszukaj mniejszego jakiegoś ori koła/ od 17 w dół.. tu odsyłam na lwowską do wulkanizacji ,maja tam dużo ciekawych felg, nawet był Avus w 17 calach, tam kupiłem swoje S-liny itp. Ale obniżenie i tak by przypasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widzialem te felgi podjebki na b7 w 16' chyba i wygladalo to bardzo slabo. Jak rotor to w 19' i conajmniej 1BE choc tez rewelacji nie bedzie, gwint pewnie zalatwilby sprawe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo widziałem kiedyś podjebki w 16 calach , ogólnie nie polecam nie wyglądało to :D Lepiej składaj na jakieś fajne koło i zawieche..a na wiosnę 2016 bd miał na start lux wygląd zewnętrzny :thumbup1:


______________________________________________________________________

Siema :hi::a4fan: ,

Autko w tym tygodniu dostało parę nowych gratów..

-Została wymieniona szyba na nową pod czujnik deszczu/zmierzchu.

-Lusterko fotochrom czarne S-line z B7 pod czujnik deszczu/zmierzchu.

-Nowe wycieraczki Aero ( różnica kolosalna do zwykłych).

2nuu62d.jpg2mpyjau.jpg2poo3k7.jpg15mcldg.jpg

:a4fan: :a4fan: :a4fan: Pozdrawiam :hi: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby mod, szczególnie lustro robi dobrą robotę we wnętrzu,godny projekt tylko pozazdrościć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie się czyta ten temat, lampki przednie fajnie wyszły, w końcu się wezmę za moje, jedną kupiłem z angola dla klosza i próby rozklejania i też kminiłem, żeby odginać plastik do góry po podgrzaniu :banan: chciałem za to zapytać, bo wyczyściłeś chrom acetonem, a później nie matowiłeś papierami nic? Dawałeś jakiś podkład do plastiku? W golfie wcześniej też malowałem ramki na czarno ale nie pamiętam czy dawałem podkład :decayed: i jak się mają te listwy s4 na drzwiach? Widziałem, że ktoś odradzał nie ori, bo? Się odkształcają czy coś? Jak byś mógł to podrzuć linka do takich co ty masz, bo z całego pakietu oir S4, cena tych listw to masakra za taki kawałek plastiku :kox: pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...