Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki


Czaki89

Rekomendowane odpowiedzi

No front zacny tylko te jasne lampy jakoś dziwnie wyglądają... ładuj bixy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ten wasz spocik to czasem nie byl w Birczy przy Karczmie? Noo ale furki jak lalunie :banan:

Gdzie dopadłeś końcówki wydechu? jaką mają średnice zew?

A był :D Kolega z okolic ? :D

Co do końcówek to średnica zewnętrzna to 100mm. Marki ulter , model N1-17-2 :decayed:

No front zacny tylko te jasne lampy jakoś dziwnie wyglądają... ładuj bixy :decayed:

Spokojnie :decayed: Wszystko będzie w swoim czasie :decayed: A czarne środki to musowo bo nie mogę na te zwykłe już patrzeć :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lalka z tym przodem! okolice Sanoka ale Bircza i przemyśl mam sporo znajomych więc dla tego skojarzyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka koza czaki jest dobrze jeszcze dorezamy parę elementów i będziemy śmigać jak na posiadaczy audi przystało tylko teraz zajmij się wiadome kim a ja ci resztę zrobię heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka koza czaki jest dobrze jeszcze dorezamy parę elementów i będziemy śmigać jak na posiadaczy audi przystało tylko teraz zajmij się wiadome kim a ja ci resztę zrobię heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Na razie koniec rezania i weź mi tu już żadnych linków nie wysyłaj bo za chwile zęby pójdą w ścianę :D Teraz to się trzeba Twoim furaczem zająć :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

:siema::a4fan:

Dzisiaj pobawiłem się trochę z doposażeniem wnętrza w mojej Audioli . Na pokład wpadł pełny FIS. Tu podziękowania dla kolegi biggman za manetkę z pełnym FIS'em . Szkoda tylko że nie miał czujnika bo zrobiło by się wszystko od początku do końca . Ale i tak z efektu jestem zadowolony :banan: :banan: :dance: :dance: :dance2:

mcdwdw.jpgzska3l.jpg

:a4fan:

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się swoim zajmę sam nie bój nic linki jutro będą szły całymi stronami heh np wkoncu to jakoś wygląda majster ... dobrze że zrobiłeś 2 zdjęcia bo juz myślałem ze masz taki przebieg a to x2 to się zgadza hahaha ja będę rezac max w następnym tygodniu także szykuj torksy wkoncu masz jako jedyny w całym kalnikowie hah dej tej wódki bo nie zdzierże twej bestii

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

I pamiętaj o tych piwach dla mnie że wyczajam ci takie okazje gdyby nie ja to byś dalej jeździł jak czerep po tych górach dolinach i się dziwił ze ci jara 40 l /100

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil lecisz mi już 2 kraty i kurtkę ze straży wiec nie pyskuj lepiej zbieraj kasę na czujnik i resztę ... wszystkiego za ciebie nie zrobię i przestań dzwonić do mnie i chwalić się ze masz torxy haha

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz 8 lat nie pije niewiem co to alkohol ciągle rezanko ... kamilo lepiej uważaj na słowa bo bana ci dam i będę robił przekierowania połączeń na zakład AA heh

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać o te końcówki wydechu. Jaka to jest średnica montażowa? 50mm?

Edytowane przez adrianekkk1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulter 100 mm Czaki ma

Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montazowa 55mm z tego co pamietam..ale okazala sie za duza i musialem kombinować zeby je zalozyc.

Edytowane przez Czaki89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montazowa 55mm z tego co pamietam..ale okazala sie za duza i musialem kombinować zeby je zalozyc.

a one są założone na jakieś opaski czy spawane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na opasce ale będą spawane na pewno .

aha. Dzięki wielkie. Bo jeszcze w tym miesiącu planuję takie same, bo nie ukrywam, że Twoje Audi to taki trochę wzór dla mnie :) tym bardziej, że mam identyczny kolor i bardzo podobne wyposażenie. A w przyszłym miesiącu ląduje ,,daszek". Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie ! Przydałby się lepszy aparat żeby zrobić porządne foty :kwasny:

A tak na marginesie w przyszłym tygodniu mały update wnętrza :naughty::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...