Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://otomoto.pl/oferta/audi-s4-audi-s4-4-2-v8-zadbane-szybkie-kombi-ID6ysjTB.html<--- tutaj ma to zrobione, ale nie wiem czy jest sens bo duzo guzików nie bedzie działało w naszych ;/


z tą kierą to jak dla mnie sie kosiorrr śmiga ja tam mam zawsze banan na gębie jak tylko otwieram drzwi :banan: :banan: :banan:

Na żywo widziałem u Ciebie i aż mnie korci zmienić tą z b7 na ściętą :D

dawaj dawaj dawaj :decayed: :decayed: :decayed:

Edytowane przez rosiaksdz

Opublikowano
  • Autor

Fakt trochę dziwnie wygląda ta kiera w tym wnętrzu. może jakby wrzucił rnse albo jakiegoś chinola na androidzie to by się lepiej komponowało. Ta z allegro ma właśnie inne i mniej przycisków, i chyba pstryczek MODE to by rolki myślę banglały.

Opublikowano

a faktycznie tu jest mniej przycisków :D hmm to moze cos sie by udało :naughty:

Opublikowano
  • Autor

c7f61c1b6084f752c27d71b25851898a.jpg

Znecam sie troche nad obudowa starego licznika :D malina.

Opublikowano

Witam. Napisz proszę jak możesz i o ile to nie tajemnica jak pomalowałeś ramki zegarów. Może być na priv. Bo jest problem z ich wyjęciem. Pozdrawiam.

P.S. Ładnie rezasz

Opublikowano

najlepsze jest to ze jak się miało a3 to sie chciało mieć w chromie, teraz w a4 jak są w chromie to sie chce mieć w czarnym :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Bo tu nie chodzi o kolor tylko o to zeby bylo inaczej :D No i w sumie czorne ladniejsze.

Łatwo nie jest. Oderwalem i przykleilem. Te najmniejsze polamalem..idzie juz druga obudowa to spróbuję na niej tylko juz szybke rozkleje bd troche prosciej..tak mysle :D

Opublikowano

Siemka. Jaki Koszt RNSe zamiast standardu w B6?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Za ile dorwiesz za tyle kupisz , ja dawalem 1300zl.

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Komplet okablowania i innych przejściówek i czego potrzeba czy samo radio?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Samo radio. Reszta tez zalezy za ile znajdziesz. Wyszlo mi chyba z 400zl okolo.

Opublikowano

kierka z allegro poszła by bo ma taką samą kombinację przycisków co B7 B8 ale już ta z S4 nie działa multi :) furka kozak czaki PS ja od początku mam fis-a kolor i jest baja :) pewnie cały czas sie gapisz jak jedziesz hehe :grin:

Opublikowano
  • Autor

Tez tak myslalem jak zobaczylem jakie ma przyciski. Kolor FIS jak najbardziej pozytywny mod. Do tego juz wszystkie elementy ukladanki skompletowane i bd sie chwalic jak poskladam :D

17.10.2016

Mod licznika zakończony w 99% :

- Licznik z kolor FIS i jego adaptacja

- Malowanie ringów zegarów w czarny połysk

- Tarcze zegarów a'la RS4

- Wskazówki z A4 B7.

- a tym 1% do pełni szczęścia byłby VFIZ by Qmatis ( Może kiedyś )

20ii6tz.jpgzl2bux.jpg5yht11.jpg9sh4k7.jpg

Poza tym 19cali zmieniło właściciela. Żeby mi całkiem nie było przykro, że jeszcze na 16" latać muszę to wpadły poczciwe 18 cali 9ramienne Sline.

$_86.JPG

Przy okazji planuję wrzucić na 18" opony zimowe, 225/40 . Ktoś jeździ, poleca jakiś model opony ? Dzięki.

A tak poza w tamtym tygodniu odebrałem pozwolenie na budowę , także można powiedzieć że pieniądze na mody się skończyły :D A Tyle jeszcze do zrobienia :(

Edytowane przez Czaki89

Opublikowano

Licznik kozacki, widziałem już na fb u Dana ;) też muszę kiedyś ogarnąć ;)

Opublikowano

licznik robi robote ;p a nie wolałeś napis s-line zamiast rs4 i cala reszta tam samo jak w rs4 :naughty: :naughty:

Opublikowano

W zlym kierunku zmierzasz synu !!

Licznik fajnie wyszedl, ale po co tam ten napis. ;) szybke sobie wypolerowales? :D czym sie roznia wskazowki b6/7 ?

Sprzedal 19', a kupil 18' - no nie czaje czemu ?! Powiedz moze, ze mientus jestes i "za twardo" Ci bylo. :D

Opublikowano
  • Autor

Nie widzialo mi sie sline jakos. Wiem ze szybciej nie pojedzie przez napis..tak jakos mi sie zachcialo i taki napis wpadl.

To sobie spr na google czym sie roznia. 19 sprzedałem. 18 za zimowki zamienilem :)

Opublikowano

Jeździłem na 18" zimą na oponach Continental i było całkiem dobrze :wink: problematyczne okazywały się trochę zamarznięte bryły śniegu/lodu na drodze, które chowały się pod świeżym śniegiem i czasami serce krwawiło... ale fele przeżyły :decayed:

Edytowane przez Animal

Opublikowano

Licznik kozak, chociaż bardziej podoba mi sie z chromowaną ramką wokół zegarów :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie ma co na razie zbytnio dodawać to wrzucę jak auto się zmieniło od 05.06.2014 vs Obecnie

2ikoxv.jpg1o4mxt.jpg

2rmqz37.jpg21oyjdj.jpg

Elo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.