Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kurcze w czterech to już będzie tłoczno :decayed:

ale przynajmniej będzie szansa ustawić się koło siebie i pogadac ze wszystkimi :>

scovroon ,a tą B6 w kombi przytargasz ze sobą ? Ja ze swojej strony postaram się też jedną zwerbowac chociaz nie obeicuję

ps. Sebastian a Pani Operatorka będzie :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 15:11_________________________________________________wiadomośc z ostatniej chwili ....

dzwoniłem do Straży Miejskiej w Sk-ach z pytaniem czy można będzie zorganizować sobie legalnie ognisko nad Zalewem w okolicach Parkingu, tam gdzie jest do tego miejsce (wybetonowane)

dostałem informację, że muszę uzyskać zgodę od dzierżawcy tego terenu, którym jest Pływalnia Miejska "Nawa", a tak się składa, że mój ojciec pracuje w nad Zalewem i zna się dobrze z Prezesem "Nawy" więc myślę, że będzie dobrze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze w czterech to już będzie tłoczno :decayed:

ale przynajmniej będzie szansa ustawić się koło siebie i pogadac ze wszystkimi :>

scovroon ,a tą B6 w kombi przytargasz ze sobą ? Ja ze swojej strony postaram się też jedną zwerbowac chociaz nie obeicuję

ps. Sebastian a Pani Operatorka będzie :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 15:11_________________________________________________wiadomośc z ostatniej chwili ....

dzwoniłem do Straży Miejskiej w Sk-ach z pytaniem czy można będzie zorganizować sobie legalnie ognisko nad Zalewem w okolicach Parkingu, tam gdzie jest do tego miejsce (wybetonowane)

dostałem informację, że muszę uzyskać zgodę od dzierżawcy tego terenu, którym jest Pływalnia Miejska "Nawa", a tak się składa, że mój ojciec pracuje w nad Zalewem i zna się dobrze z Prezesem "Nawy" więc myślę, że będzie dobrze :naughty:

jesli przyłapę kierowce tej B6 avant na Lipcach to zapytam i zaprosze przy okazji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety Pani Operatorki tym razem nie bedzie:P z przyczyn losowych (tesciowa), ale moze jakiegos operatora przywioze:P i moze jeszcze jedna B6 avant:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to działajcie panowie :gwizdanie:

aha, mozna szykować kiełbaski bo będziemy mogli legalnie zrobić ognisko w sobotę koło Parkingu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to działajcie panowie :gwizdanie:

aha, mozna szykować kiełbaski bo będziemy mogli legalnie zrobić ognisko w sobotę koło Parkingu :naughty:

Paulo ale ja to bym zrobil takiego odrebnego spota z kielbaskami, % i ogniskiem... np w jeszcze nastpna sobote 30 maja hmm?? :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie bez różnicy, może być i odrębny bo jutro będzie nas raptem czterech.

Może niech ludziska się wypowiedzą odnośnie grilla/kiełbasek kiedy zrobić czy 30 maja czy może 6 czerwca i zrobimy wtedy jak będzie większa frekwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie dzisiaj pomyslalem.. ze gdyby jutro padało.. to i tak mozemy przyjechac... furki sie zostawi na parkingu a my pojdziemy pod żubra spokojnie pogadamy i juz.. :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na prognozę pogody i koło 17.00 powinno być bez słońca ale i bez deszczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tu taka cisza?? :tongue4: nikt sie nie dzieli wrazeniami?? :polew: moze ktos jakies foty postrzelał ?? :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, było nas mało ale za to nie tworzyły się grupki :) i się z każdym pogadało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, było nas mało ale za to nie tworzyły się grupki :) i się z każdym pogadało.

taak :good: są też plusy takich małych spocików... nie tworzą sie własnie takie obozy jak na pierwszym np.. a tak to mozna zamienic kilka słow z kazdym :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.

Ja dopiero dziś dorwałem się do neta.

Na spociku było spoko, tylko pogoda troche do doopy więc poszliśmy pod Żubra.

Tam było trochę śmiechów dzięki "przemiłej" obsłudze :wink4:

Na koniec jak się zrobiła pogada, to niestety musiałem już uciekać ale zdążyliśmy jeszcze zrobilić z Tomkiem rundke porównawaczą twardości zawiasów :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...