Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bartek przecież masz środkowy przycisk do otwierania bagażnika który w tej chwili go tylko uchyla, a jak założysz dodatkowe sprężyny to one będą Ci wypychały bagażnik do góry:) Gdzieś, ktoś coś opisywał- szukaj i czytaj:D

czy chodzi Ci o taki efekt:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyczy się sedana bo w kombi jest więcej roboty i przerabiania;/

---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

Seba już powoli części skupuje i ruszam z odnową bryczki bo aż wstyd się nią teraz pokazać na jakimkolwiek spocie:P

Pogoniłeś już tt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziwie się że jeszcze nie pogoniłeś bo jest kupe aut na sprzedasz;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś jak ceny ostro spadły? myślałem że popędze moją jak wyszykuje ale nie wziął bym tyle ile bym chciał;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie o cos takiego chodzilo:D szkoda ze jeszcze na pilot nie ma zamykania xdd jak cos upatrze samochod to bd musial z kims zagadac zeby mi cos takiego zalozyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek z zamykaniem to jest o wiele gorsza robota bo musisz kupić dodatkowo silniczki na zawiasy klapy i zestrojenie tego z komputerem;/ Ważne żeby się tylko sam otwierał :wink:

zderzaczek przód od rs-a zakupiony:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze szukam ładnego zderzaka tył pod kolor bo przód jest bardzo ładny i w kolorze:D Jedynie do pomalowania będą progi bo będą pewnie pochodziły z omegi c;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bo mieliśmy robić i tak orientacyjnie wrzucilem na allegro co i jak i dzis gosciu przyejchal i kupił miałem Ci pisać ale to tak syzbko sie jakoś potoczyło heh. a ty co teraz kupujesz?? ja mam zamówiona B6 :)

---------- Post dopisany at 17:44 ---------- Poprzedni post napisany at 16:08 ----------

ejj ile moge wziąść za zmieniarkę ? bo zostawiłem sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wy sprzedajecie a ja modzę swoją b5:D Dzisiaj się wkur... bo zderzak od rs-a który mi koleś przysłał był po niezłym dzwonie;/ Koleś go zgrzał, ale niestety ten zderzak nie nadaje się do zgrzewania i przyszedł mi popękany:( Teraz walczę z nim o to żeby se go w dupe wsadzil!;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...